Co dziś w serialach?

Czy Sebastian dowie się prawdy o ciąży Weroniki? Jak Brooke zareaguje na romans Ricka i Steffy? Dowiedz się tego już teraz!
Co dziś w serialach?
03.10.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5496

Taylor i Stephanie próbują wyperswadować Steffy związek z Rickiem. Sprowadzają do Los Angeles Jamesa Warwicka, który przeprowadza z nią poważną rozmowę. Rick wyznaje matce, że on i Steffy kochają się. Brooke zabrania synowi się z nią widywać.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2133

Grażyna przyznaje się Joasi, że wolałaby nie znać jej sekretu. Mariusz zwierza się Ryśkowi, że Joanna dziwnie się zachowuje w stosunku do niego. Jerzy i Elżbieta zastanawiają się, jak przekonać Kamilę, że ma jeszcze czas na dorosłe życie. Bolek postanawia uczcić początek kariery akademickiej Miłosza i z tej okazji wyprawić przyjęcie w restauracji "Rosso". Jacek próbuje przekonać Agatę, żeby od niego nie odchodziła. Dziewczyna nie zamierza zmienić zdania.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 17

Magda wyjawia Piotrowi prawdę o Marcinie. Pod stacją PL 24 gromadzą się kobiety twierdzące, że Marcin Wilk jest ich synem. Piotr postanawia sprawdzić, czy Urszula kłamie. Krystyna jest zła na Daniela, że złamał zasady współpracy, robiąc program z domniemaną matką Wilka. Krystyna podejrzewa, że między Danielem i Agatą istnieje jakaś więź. Tomasz, poruszony historią matki Wilka, szykuje dla Marcina niespodziankę. Magda przypuszcza, że Piotra i Marcina może łączyć coś więcej niż fizyczne podobieństwo.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 627

Patrycja umawia Huberta i chłopców z jego zespołu na spotkanie z producentem muzycznym, Rickiem. Klara jest zazdrosna o kontakty chłopaka z Patrycją. Golonko chce, by Sylwia nakłoniła Marczaka do zmian w specyfikacji przetargu. Jerzy, nie domyślając się podstępu, zgadza się na sugestie dziewczyny. W domu chwali Sylwię za profesjonalizm i pracowitość. Basia jest szczęśliwa jako babcia. Planuje wakacje z wnukiem. Nieoczekiwanie Sara oznajmia, że chce wyjechać z synkiem do rodziny na Jamajkę. Basia boi się, że na zawsze straci kontakt z wnukiem.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 852

Małgosia, widząc, że Tomek opiekuje się Agnieszką, z trudem panuje nad zazdrością. Przeprasza męża za swoje zachowanie, gdy odkrywa, że Olszewska jest w ciąży i leży w szpitalu. Chodakowska decyduje się na udział w programie telewizyjnym o ogrodach. Związek Marka i Hanki rozkwita. Mostowiakowie seniorzy wciąż są w Warszawie. Barbara niepokoi się o małżeństwo Tomka i Małgosi. Monika odwiedza Piotrka na Deszczowej. Zduński sprzecza się z żoną, a Kinga wyprowadza się z Lenką do matki. Mirka poznaje wspólnika Jankowskiego - Miłosza Leszczyńskiego.

prosto w serce

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 139

Konstancji i Cezaremu udaje się ukryć, zanim Artur i Monika wchodzą do pokoju. Sagowski nie zamierza się poddać i nie rezygnuje z planu przyłapania Konstancji na zdradzie. Mężczyźnie udaje się ustalić, że to Czarek może być jej kochankiem. Prosi Mateusza o pomoc. Ustalają, że mogą go znaleźć w kamienicy. Na miejscu spostrzegają Czarka i Konstancję w miłosnym uniesieniu.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1482

Sebastian ma pretensje do Weroniki, że nie powiedziała mu o ciąży. Roztocka próbuje mu wmówić, że to dziecko Adama. Maria martwi się o córkę, która nadal nie chce rozmawiać o Sławku. Borys zapewnia Ewę, że jeśli to Małecki ją prześladował, kobieta może już czuć się bezpiecznie. Ewa jest mężczyźnie bardzo wdzięczna. W podzięce zgadza się zjeść z nim obiad. Ornitolog Kuśnierz odwiedza Ewę w biurze podróży.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1354

Marek tłumaczy Kindze, że nie ufał Adamowi. Wykorzystując sytuację, próbuje nobilitować Roberta. Adam jest zawiedziony postawą Kingi, która poddała w wątpliwość jego uczciwość. Mikser robi Sabinie wyrzuty, że zapomniała o Oli, która jej potrzebuje. Sabina odwiedza przyjaciółkę i zabiera ją do salonu mody. Aurelia kokietuje Śmiałka. Prosi go, by oprowadził ją po najpiękniejszych zakątkach Wadlewa. Marian zaczyna wierzyć, że jest przystojnym mężczyzną, który może podobać się kobietom. Postanawia zadbać o wygląd.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 20 (sezon 2)

Kamil mierzy z pistoletu do Krupy. Wilk i Straszek odnajdują ich. Komisarzowi udaje się przekonać Kamila, by nie strzelał, gdyż zmarnuje sobie życie. W czasie imprezy promującej napoje Ewa dołącza do baletu tańczącego w lamparcich strojach. Widzowie i dziennikarze są zachwyceni. Irena i Adam Kessler uważają to za kompromitację. Zgodnie z oczekiwaniami Magdy wizyta Marka ma romantyczny przebieg. Oboje wyznają sobie miłość.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Nowe CIACHO HOLLYWOOD - Ryan Gosling (Boski w każdym centymetrze!)

Johnny Depp i Brad Pitt są już passe. Dzisiaj największy przystojniak w branży to Gosling. Ryan Gosling.

Nie chodzisz na korki - nie zdasz!

Uczniowie uważają, że bez dodatkowych lekcji nie zdadzą do następnej klasy.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2011 09:33
przepis na zycie!!!!!!! najlepszy serial!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2011 09:27
gdzie sa TRUDNE SPRAWY i DLACZEGO JA
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo