Co dziś w serialach?

„Pierwsza miłość”, „Prosto w serce”, a może „Klan” – który serial obejrzysz dziś najchętniej?
Co dziś w serialach?
30.09.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5495

Eric i Ridge ciężko pracują przy nowej kolekcji. Taylor zakazuje Rickowi spotykać się z jej córką.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2132

Jerzy ma pretensje do Elżbiety, że pozwoliła Kamili nocować u Koziełłów. Ela tłumaczy, że dziewczyna wcale nie prosiła o zgodę. Surmaczowa przeprowadza z Błażejem poważną rozmowę. Agata zwierza się Romanowi z problemów. Architekt stara się pocieszyć koleżankę. Kamila namawia Błażeja na wyjście do klubu. Zanim wychodzi, wspomina Chojnickim, że chłopak ją odprowadzi i zostanie z nią do rana. Podczas spotkania z Grażynką Joasia wyznaje, iż wątpliwości Mariusza nie są bezpodstawne. Przyznaje się, że go zdradziła.

TVP2, 18:55, Licencja na wychowanie, odc. 78

Na portalu społecznościowym ktoś umieścił informację, że Wiktoria ma grube kostki. Zaniepokojona dziewczyna żali się matce. Weronika obmyśla zemstę. Tworzy fałszywy profil i wymierza karę złośliwej koleżance córki. Wieczorem wybucha pożar. Marysia ma kłopot z napisaniem opowiadania. Mama przychodzi jej z pomocą. Roma zaopatruje się w poradnik o sztuce pisania i z wypiekami na twarzy pisze tekst, który Marysia i jej koleżanki przyjmują z entuzjazmem.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 453

Z powodu braku podstawowych narzędzi blok operacyjny wstrzymuje pracę. Piotr robi awanturę nowemu dyrektorowi. Wiktoria proponuje Gawryle wspólne leniuchowanie. Pawica ma wrażenie, że nie radzi sobie ani w roli dyrektora, ani jako przyjaciel. Lena i Latoszek decydują, że mimo wielkiego ryzyka chcą, aby dziecko się urodziło. Wiolonczelistka Daga trafia do szpitala po wypadku samochodowym. Gdy okazuje się, że kobieta do końca życia będzie wymagać dializowania, jej mężowi, który jest menedżerem, przestaje się opłacać taki układ.

wszyscy kochają romana

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 138

Kuba i Laura postanawiają zorganizować Monice i Arturowi romantyczny wieczór w hotelu. Gubią przygotowane dla nich zaproszenie, dlatego osobiście mówią im, gdzie i kiedy mają się zjawić. Dzieci nie wiedzą, że Konstancja znalazła zaproszenie i zamierza je wykorzystać. Aneta ma coraz większe problemy ze zrozumieniem przemiany Feliksa i jego kryzysu wieku średniego. Próbuje namówić go na spokojniejsze spędzanie wspólnego czasu.

TVN, 20:00, Wszyscy kochają Romana, odc. 5

Roman bardzo nie lubi wypełniać zeznań podatkowych i postanawia poprosić Dorotę, aby mu pomogła. Rozmowę przerywa im Robert. Męźczyzna pracuje w policji i aby dostać awans, musi nauczyć się przeprowadzać test na inteligencję. Dorota i Roman decydują się mu pomóc. Początkowa zabawa przekształca się w poważną rywalizację pomiędzy małżonkami.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1353

Aurelia odwiedza salon urody prowadzony przez Wiktorię. Panie przypadają sobie do gustu. Kinga jest świadkiem dwuznacznej sytuacji między Adamem i Luizą - jedną z matek, której dziecko uczęszcza na zajęcia taneczne. Kinga jest urażona. Postanawia udać się na randkę z Robertem. Podczas wspólnego wieczoru dociera do niej, jak wielką sympatią darzy Adama. Następnego dnia w szkole dyrektorka przekazuje Adamowi informację, że został oskarżony o molestowanie wychowanków. Daga i Sabina kokietują Radka. Nie są świadome, że on wie o zakładzie.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 19 (sezon 2)

Anna robi Igorowi awanturę o to, że zniszczył jej związek z Michałem. Sylwia wyznaje Kamilowi, że Krupa ją zgwałcił. Chłopak jest wściekły. Jedzie do Krupy i wyciąga go na przejażdżkę. Zaniepokojona Sylwia prosi Tomka, by odnalazł komisarza Wilka i poprosił go o pomoc. Wilk i Straszek jadą do mieszkania Krupy, ale nie zastają go w domu. Od sąsiadki dowiadują się, że Ernest wyszedł z synem. Teresa i Adam szykują się do imprezy promocyjnej. Magda nie chce iść, gdyż w tajemnicy przed rodzicami umówiła się z Markiem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Zaglądamy do Mohito: Pojawiła się nowa kolekcja Autumn Lady (Piękna czy przesłodzona?)

Mohito w rytmie retro, czyli powrót do sprawdzonych wzorców w nowej odsłonie.

Urodził się chłopczyk o dwóch twarzach. Rodzice są w szoku, nie wiedzą co robić!

Jeszcze nie wiadomo, czy ma także dwa mózgi.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2011 16:30
chyba nikt nie ogląda tego "Wszyscy kochają Romana"
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2011 08:19
:))))))))))))
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo