Co dziś w serialach?

Czy doktor House rozstanie się z Cuddy? Jak potoczą się dalsze losy Weroniki i Adama? Zajrzyj do naszego przewodnika i dowiedz się tego już teraz!
Co dziś w serialach?
29.09.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5494

Jackie nadaje Bridget, nowej projektantce, pseudonim Madame X. Stephanie odwiedza Taylor. Chce ją poinformować o związku Ricka i Steffy.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2131

Mariusz dzwoni do Grażyny w sprawie badań genetycznych na ustalenie ojcostwa. Lubiczowa uważa, że to niepotrzebny wydatek, ale udziela informacji. W El-Medzie pobiera materiał do testów. Jerzy informuje siostrę, iż mieszkanie po jej matce jest wynajęte na trzy lata i nie warto zrywać umowy z powodu kary, która za to grozi. Agata żali się Monice, że Jacek jej nie kocha. Wciąż unika wspólnych spotkań z dziećmi, dlatego Małgosia nie ma możliwości się do niej przekonać. Bożenka podpytuje Olę o Miłosza. Kamila chce nocować u Błażeja.

TVP1, 21:35, Rezydencja, odc. 11

Detektyw Rogacki wypytuje Elżbietę o byłego męża. Jan daje Łukaszowi szansę i pozwala doprowadzić fazę projektową budynku do końca. Podhorecki przyjeżdża do księgarni, aby porozmawiać z Elżbietą. W tym samym czasie Ela wychodzi z naręczem kwiatów i w towarzystwie mężczyzny. Jan składa Basi wizytę w redakcji. Proponuje, aby sama spróbowała przekonać inwestorów do zmiany decyzji. Urszula ostrzega Marka przed dziennikarką Basią Kochanowską. Sugeruje, że jest to osoba wyrachowana, której celem jest skompromitowanie rodziny Podhoreckich.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 16

Piotr zasięga opinii rzeczoznawcy w kwestii monet. Okazuje się, że oba egzemplarze to bardzo rzadkie okazy numizmatyczne. Jacek popisuje się ubraniami i gadżetami, które kupił za pieniądze Wilka. Gdy Piotr dowiaduje się o znalezionej książeczce czekowej, każe Jackowi oddać zakupy i zwrócić pieniądze. W stacji PL 24 zjawia się kobieta, która chce rozmawiać z Danielem Waśką. Ten postanawia przedstawić panią Urszulę w programie emitowanym na żywo. Kobieta informuje widzów, że jest matką Marcina Wilka i zgadza się na testy DNA.

prosto w serce

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1352

Pracownik szpitala, którego Ola wskazała jako sprawcę napadu, został przesłuchany przez policję. Daga i Sabina opracowują strategię potrzebną do przygotowania pierwszej kolekcji konkursowej. Radek flirtuje z Karoliną - sympatyczną i śliczną kurierką, czego świadkiem jest Grażyna. Tymczasem Daga i Sabina zakładają się, która szybciej uwiedzie Radka. Radek to słyszy i postanawia wykorzystać sytuację.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 18 (sezon 2)

Anna zaprasza Huberta na kolację do domu Grabowskich. Palewicz jest zaskoczony. Gdy Igor wraca do domu, jest zaskoczony, gdyż nie spodziewał się spotkać Huberta u siebie w salonie. Kiedy Anna idzie do kuchni, Igor przepytuje go o cel wizyty. Marek i Karol wracają z tenisa. Magda rozmawia z Klarą i Ewą o pierwszym stosunku. Monika chce wiedzieć, co łączyło jej męża z Klarą. Leszek przyznaje się do romansu.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 5 (sezon 4)

W hotelu zatrzymuje się promotorka zdrowego stylu życia, Ina Borucka. Podczas udzielania wywiadu Ina Borucka mówi, jak niezdrowe jest jedzenie restauracyjne. Kobieta posługuje się przy tym przykładami dań z karty. Czekająca w recepcji na rozmowę w sprawie pracy Kaja słyszy treść wywiadu. Dziewczyna opowiada Natalii o zarzutach Iny pod adresem hotelowego menu. Artur i Asia rozpoczynają treningi do maratonu. Natalia i Iwona konsultują z Marzeną warunki umowy proponowane przez Kosińskiego. Michał ma być jego przedstawicielem w zarządzie hotelu.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 5 (sezon 3)

Zosia wyjeżdża do Warszawy. W biurze panuje ożywienie. Wszystkim wydaje się, że liczby, które skreślili na kuponie, padły w ostatnim losowaniu. Niestety, Zosia schowała kupon, a nikt nie wie, gdzie go szukać. Kiedy udaje się do odnaleźć, okazuje się, że wygrana nie jest wysoka. Artur ma coraz mniejsze szanse na wyjazd w Himalaje. Michał znalazł schronienie u Lucyny. Góralka ukrywa go u siebie z litości. Konflikt między pensjonatami nie kończy się.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Zaglądamy do Mohito: Pojawiła się nowa kolekcja Autumn Lady (Piękna czy przesłodzona?)

Mohito w rytmie retro, czyli powrót do sprawdzonych wzorców w nowej odsłonie.

Urodził się chłopczyk o dwóch twarzach. Rodzice są w szoku, nie wiedzą co robić!

Jeszcze nie wiadomo, czy ma także dwa mózgi.

 

prosto w serce

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 626

Rafał informuje Izę, że następnego dnia wylatuje do Australii. Zgadza się na rozwód, chce w zgodzie rozstać się z żoną i utrzymywać kontakty z synem. Gordonowa spotyka się z Normanem. Dziękuje mu, że wpłynął na jej męża. Za radą Normana Iza postanawia nie żegnać się z Rafałem. Chwilę przed odlotem męża żałuje tej decyzji i jedzie na lotnisko. Nejman komplementuje powieść Danuty, pyta, do którego wydawnictwa kobieta zamierza wysłać dzieło. Klara rozpoczyna pracę w księgarni. Tymon mówi Kasi, że podejrzewa Ksawerego i Kingę o romans.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 136 (sezon 7)

Zespół House'a próbuje postawić diagnozę młodej kobiecie z zaburzeniami rytmu serca, bólem brzucha i gorączką. Okazuje się, że pacjentka przemilczała istotne fakty, a w wielu sprawach kłamała. W diagnozowaniu stanu chorej bierze udział młoda lekarka, którą Chase wybrał jako następczynię Trzynaście. Kelly musi błysnąć inteligencją, pomimo kpin House'a i niechęci Foremana. W drzwiach mieszkania House'a Cuddy mija się z prostytutką. Zdarzenie wywołuje kryzys w związku lekarzy.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 137

Artur ma już dość zachowania Konstancji. Mężczyzna postanawia coś z tym zrobić i układa pewien plan. Wtajemnicza w to tylko Mateusza. Dzieci martwią się rozstaniem Artura i Moniki, zamierzają ratować ich miłość. Tymczasem Feliks postanowił zmienić swoje życie. Zachowuje się teraz i wygląda zupełnie inaczej. Konstancja bierze zachowanie Artura za dobrą passę i nieświadoma tego, że jest śledzona przez Mateusza spotyka się z Czarkiem.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1481

Adam bardzo się cieszy, kiedy dowiaduje się, że Weronika jest w ciąży. Kobieta nie wie, jak mu powiedzieć, że nie jest ojcem dziecka. Sylwia prosi Janusza, by pomógł jej znaleźć pracę. Gajewski jest oburzony. Nie wie, jak ma przekonywać innych, by zaufali byłej narkomance. Tymczasem Filip zostaje zaproszony przez Iwonę na wizytę u jej babci. Na oddziale kardiochirurgii pojawia się nowy pacjent. Ostrowski przyłapuje go z papierosem i stwierdza, że ten człowiek nie zasługuje na nowe serce. Kamil jest zaskoczony reakcją Ostrowskiego.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2011 14:29
barwy barwy:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2011 14:10
szopcik.pl/Do-wlosow/101068/0/NATURALNE-wlosy-CLIPIN-50-cm.html
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2011 09:51
pierwsza miłość rządzi, kocham ten serial
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo