Co dziś w serialach?

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się dziś w „Pierwszej miłości”, „Na Wspólnej” i innych serialach!
Co dziś w serialach?
28.09.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5493

Stephanie stara się przekonać Ricka, by dał spokój Steffy. Mówi mu, że rani nie tylko kobietę, ale i jej ojca - Ridge'a. Tymczasem Ridge oznajmia Steffy, że wie o jej kontaktach z Rickiem, a także o ich pocałunku.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2130

Podczas spotkania z Grażynką Joasia pyta o Mariusza. Kobieta przekonuje Lubiczową, że jest jej ciężko, ale potrzebuje czasu. Jednak niebawem Joasia wraca do domu. Błażej prosi Koziełłę o pomoc w znalezieniu pracy. Ola spotyka się z kuratorką Ewą, aby omówić przygotowania do rozpoczęcia stażu. Mariusz przeprasza żonę za swoje podejrzenia. Joasia proponuje zrobić badania genetyczne. Bożenka przekonuje Kamilę, aby pogodziła się z Błażejem. Kiedy chłopak pojawia się na Sadybie z bukietem kwiatów, Jerzy odnosi wrażenie, że przyszedł się oświadczyć.

TVP1, 21:35, Rezydencja, odc. 10

Anna uważa, że Urszula powinna okazywać więcej zainteresowania Markowi, wówczas zyska przychylność męża. Detektyw przekazuje Podhoreckiemu informacje o Elżbiecie Kochanowskiej. Jan domyśla się, że Basia jest córką Elżbiety. Po dacie jej urodzin wnioskuje, iż Ela zaszła w ciążę, w czasie gdy jeszcze się spotykali. Jest przekonany, że Kochanowska zdradziła go, a teraz usiłuje zniszczyć jego reputację. Urszula proponuje Markowi wspólne śniadanie. Jan zleca detektywowi ustalenie, dlaczego Elżbieta rozwiodła się z mężem.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 15

Magda chce się dowiedzieć, czy to, że Marcin otworzył oczy, oznacza poprawę jego stanu. Jej brat, lekarz, wyjaśnia, że mogła to być reakcja na ból, która może zapowiadać wybudzenie. Magda nie jest z tego zadowolona - sobowtór Wilka daje stacji większą oglądalność. Piotr udaje się do sierocińca, w którym wychowywał się Marcin Wilk. Siostra zakonna rozpoznaje w nim byłego podopiecznego, daje mu pudełko z jego rzeczami. Piotr znajduje w nim taką samą monetę, jaką dostał od babci.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 625

W wydawnictwie krążą plotki o zamknięciu "Kobiety" i "Damy". Barczak - dyrektor działu wydawniczego, wzywa Martę i Roberta na spotkanie. Informuje ich, że jedno z pism, które prowadzą, ma zostać zamknięte. Chce, by zadecydowali, kto z nich będzie redaktorem naczelnym nowego magazynu. Stefan słyszy rozmowę Oksany i Ludmiły, z której dowiaduje się, że przyszła żona marzy o wystawnym weselu. Bardzo by chciał spełnić jej marzenia. Przyjaciel podpowiada mu rozwiązanie problemu. Po wizycie kobiety uratowanej przez Romana dzieci wspominają ojca.

prosto w serce

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 33

Zbliżają się wakacje. Rodzina Boskich ma problem z wyborem miejsca na spędzenie wolnego czasu. Ludwik pyta o zdanie Kubę i Kacpra. Chłopcy najchętniej zostaliby w domu i urządzili skatepark na podwórku. Tomek próbuje przekonać Natalię, że może zostać sam w domu. Boska postanawia zgłębić tajniki jogi i medytacji. Ćwiczy w salonie przy dźwiękach muzyki, co utrudnia chłopcom oglądanie telewizji. Grożą Ludwikowi, że jeśli matka nie opuści pokoju, przestaną chodzić do szkoły. Boski stara się przekonać żonę do zmiany postępowania.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 136

Artur wysłuchuje warunków Konstancji, która zakazuje mu kontaktów z Moniką. Prosi o możliwość ostatniego spotkania. Milewska udaje się do Konstancji, by ta pozwoliła jej zobaczyć się z dziećmi. Mówi Konstancji, że wyjedzie do Las Vegas, prawdopodobnie z Cezarym. Artur spotyka się z Mateuszem. Razem dochodzą do wniosku, że Konstancja z kimś się spotyka.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1480

Ewa opowiada Borysowi, że jest prześladowana w Internecie. Zaczyna podejrzewać, że nęka ją Wiśniak, który oszukał jej biuro podróży i podawał się za Małeckiego. Mikołaj wraca z USA. Honorata zadaje mu mnóstwo pytań o stypendium, ale chłopak nie jest skłonny do zwierzeń. Roman, w tajemnicy zwierza się Mikołajowi z trudności w opanowaniu matematyki. Emilka może iść na urodziny koleżanki, ponieważ Ludwika obiecała zaopiekować się Jasiem. Musi jednak wrócić o określonej godzinie. Na imprezie Ruda przedstawia Emilce znajomego, Błażeja.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1351

Błażej wypytuje siostrę o okoliczności wypadku i jego sprawcę. Oli utkwił w pamięci charakterystyczny zapach napastnika. Podczas wizyty w szpitalu dziewczyna wyczuwa ten zapach u sprzątacza, który ciągnie wózek z chemikaliami. Marysia wyznaje Hubertowi, że chce, by byli rodziną. Proponuje, aby zamieszkali razem. Paweł zauważa dziwne zachowanie Anny. Błażej namawia Miksera, aby odwiedził Olę, która przechodzi ciężki okres i bardzo ucieszyłaby się ze spotkania z nim. Mikołaj twierdzi, że nie jest na to gotowy.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 17 (sezon 2)

Violetta rozpoczyna pracę w spa. Leszek próbuje łagodzić stosunki z Moniką. Wiktor prosi go, by udowodnił Monice, że mu na niej zależy, jeśli nie chce stracić jego szacunku. Leszek stara się namówić Monikę na wypad na lunch w czasie pracy. Gdy to nie skutkuje, przesyła jej pizzę przez kuriera. Violetta uważa, że mężczyzna, który dba o to, żeby ukochana nie była głodna, to skarb. Lindner kradnie zdjęcia Michała z archiwum. Okazuje się, że na większości fotografii widać, że Michał jest nieprzytomny.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

SEXY kolekcja H&M (Kobieca & idealna na randkę - RÓŻ + CZERŃ + CĘTKI)

H&M ciągle nas zaskakuje! Tej kolekcji nie można przegapić!

Wstrzykiwanie silikonu w członek, nacinanie więzadeł: Tak mężczyźni leczą swoje kompleksy!

MAŁY PENIS = DUŻY PROBLEM

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2011 21:09
na wspolneej!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2011 09:44
przepis na zycie!!!!!!!! the best!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2011 09:30
rodzinka.pl!!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie