Co dziś w serialach?

Jak Kinga poradzi sobie z długami Michała? Czy Anna przyzna się Pawłowi, że nie jest w ciąży? Nie czekaj do wieczora i już teraz sprawdź, jak potoczą się dalsze losy bohaterów!
Co dziś w serialach?
27.09.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5492

Ridge odkrywa, że do produkcji trafiła sukienka, którą zaprojektował specjalnie dla Phoebe. Stephanie poznaje sekret Ricka.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2129

Grażyna namawia Ryśka, aby zadzwonił do Joasi. Niestety, jej telefon jest wyłączony. Lubicz zdradza Mariuszowi, że wraz z żoną próbują skontaktować się z Joanną. Norbert chce jak najszybciej kupić samochód. Ola wolałaby, żeby odłożyć pieniądze na mieszkanie. Kuczyńska domyślała się, iż Kinga mieszka na Sadybie. Wbrew obawom Elżbiety nie ma o to pretensji. Chciałaby pogodzić się z córką, tym bardziej że ma problemy z synem, który najprawdopodobniej sięgnął po narkotyki. Joanna dzwoni do Grażyny. Zgadza się na spotkanie, ale prosi o dyskrecję.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 14

Piotr i Agata przyjeżdżają na uroczystość rozdania Pereł Telewizji dla najlepszych dziennikarzy roku. Piotr wdaje się w rozmowę z dziennikarzem Burczukiem. Nie wie, że Wilk zniszczył karierę mężczyzny. Magda jest wściekła na Jacka, że nie przekazał przyjacielowi informacji, które mu dała w teczce. Po imprezie Piotr zakłada dawne ubrania i idzie do pubu, gdzie słyszy kolejne inwektywy pod adresem Wilka. Przypadkiem dowiaduje się, że Marcin wychowywał się w domu dziecka. Postanawia dowiedzieć się o nim czegoś więcej.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 624

Borysa odwiedza Alicja Kowalska, którą Roman uratował, przypłacając to życiem. Zależy jej na spotkaniu z Pyrkami. Tomek proponuje Magdzie związek na odległość, lecz dziewczyna nie zgadza się. Ma żal do chłopaka, że zwodził ją, a jednocześnie planował wyjazd. Magda daje się namówić na wspólne popołudnie w przeddzień wyjazdu Tomka. Kinga i Ksawery sprzeczają się. Zawadzka zarzuca chłopakowi brak zrozumienia i współczucia. Ich spółka jest zagrożona. Sprawa romansu Ksawerego zbliża do siebie Alinę i Waldemara.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 851

Joanna odwiedza Rogowskich. Bez trudu podbija serce Marii. Filarski zjawia się w przychodni. Gdy spotyka Lewickiego, dochodzi do kłótni. Artur postanawia pogodzić obu mężczyzn. Namawia seniorów na wspólny trening. W rozmowie z żoną Rogowski wyznaje, że zyskał zainteresowanie Glińskiej, bo pani architekt zaczęła go podrywać. Budzyński rozmawia z Wernerem. Odkrywa, że kolega nie jest ojcem dziecka Agnieszki. Olszewska trafia do szpitala, jest bliska poronienia. Mostowiakowie wybierają się do Warszawy, by odwiedzić dzieci.

przepis na życie

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 135

Konstancja ma pretensje do Artura, że ciągle spotyka się z Moniką. Stawia Arturowi ultimatum - ona i dzieci albo Monika. Dla pewności postanawia go śledzić. Tymczasem w kamienicy, w której mieszkają Monika i Cezary, pęka rura. Cezary, w imieniu mieszkańców, prosi Monikę, żeby poprosiła Artura o pomoc w jej naprawieniu. Kacper i Laura nadal flirtują. Dziewczyna nie podjęła jeszcze decyzji co do ich wspólnej nocy. Artur coś przeczuwa, dlatego postanawia przeprowadzić z Kacprem rozmowę o odpowiedzialności.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1479

Weronika zastanawia się, jak powiedzieć mężowi, że jest w ciąży. Uważa, że Adam ją zostawi, kiedy dowie się o jej zdradzie. Tymczasem Roztocki bardzo niepokoi się o zdrowie żony. Ewa idzie na policję, gdyż w Internecie nadal pojawiają się anonse z numerem jej telefonu. Funkcjonariusze każą kobiecie zrobić listę jej wrogów. Po powrocie do domu Ewa zostanie niemile zaskoczona. Kinga oznajmia mężowi, że od teraz to ona będzie zarządzać domowymi finansami, a Michał ma jej we wszystkim słuchać.

TVN, 21:30, Przepis na życie, odc. 17 (sezon 2)

Jerzy ponownie zaprasza Ankę na kolację. Ignacy chce wyjść wcześniej z pracy pod pretekstem załatwienia spraw na uczelni. Zgłasza się z tą prośbą do Poli. Jerzy idzie na spotkanie z Małgorzatą. Przedstawicielka wydawnictwa próbuje komplementami przekonać kucharza do napisania książki. Na boisku szkolnym odbywa się próba tańca. Wszyscy oprócz Mańki są podekscytowani wyczynami Grochola. Dziewczyna dostrzega Daniela. Ten wręcza jej prezent. Andrzej przychodzi do Anki. Mężczyzna chce porozmawiać z nią o Beacie.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1350

Paweł informuje wszystkich, że zostanie ojcem. Tymczasem Anna dowiaduje się od lekarza, że nie jest w ciąży. Ukrywa ten fakt przed Pawłem. Ola daje się namówić Mariuszowi na wizytę na dziecięcym oddziale onkologicznym, gdzie najmłodsi zmagają się z ciężkimi chorobami. Po wspólnie spędzonym dniu para rozstaje się przed kamienicą. Chwila samotności wywołuje w Oli paniczną reakcję. Mariusz odprowadza ją do mieszkania. Przed pójściem spać dziewczyna wyciąga z szafki spory zapas leków. Błażej znajduje Olę nieprzytomną.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 16 (sezon 2)

Sylwia wciąż jest nieprzytomna. Teresa i Kamil czuwają przy niej. Michał oświadcza Wiktorowi, że nie wraca do szpitala. Wyjeżdża na misję z członkami organizacji Lekarze bez Granic. Wiktor nie pochwala decyzji syna. Tymczasem Marek podgląda Magdę podczas jej lekcji tańca. Przyłapany na gorącym uczynku, wręcza jej list, w którym przyznaje się do skrywanego od dawna uczucia do niej. Gdy Sylwia odzyskuje przytomność, Teresa namawia ją, żeby wyznała Kamilowi prawdę o Krupie.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

SEXY kolekcja H&M (Kobieca & idealna na randkę - RÓŻ + CZERŃ + CĘTKI)

H&M ciągle nas zaskakuje! Tej kolekcji nie można przegapić!

Wstrzykiwanie silikonu w członek, nacinanie więzadeł: Tak mężczyźni leczą swoje kompleksy!

MAŁY PENIS = DUŻY PROBLEM

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2011 17:48
PRZEPIS NA ŻYCIE UWIELBIAM TEN FILM:) ADAMCZYK JEST NIE DO PODROBIENIA :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2011 16:56
pierwsza miłość - pomimo tego jakie glupoty się tam dzieja ,uwielbiam ja oglądac ;D przepis na życie - mistrzostwo !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2011 12:39
Przepis na życie jest genialny :) :) Pierwsza miłość również, chociaż w ostatnim czasie gorsze odcinki... A juz było tak dobrze :) z humorem od czasu do czasu, a teraz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2011 09:24
przepia na zycie.najlepszy!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo