Co dziś w serialach?

Nie masz pomysłu na poniedziałkowe popołudnie? Spędź go w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
26.09.2011

TVP1, 16:10, Moda na sukces, odc. 5491

Ridge rozpoczyna pracę nad nową kolekcją. Brooke jest oburzona tym, że Ridge oskarża Ricka o przesłanie projektów. Stephanie przechwytuje wiadomość Steffy dla Ricka.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2128

Miłosz próbuje umówić się z Olą, ale ta odmawia. Chłopak wręcza kuzynce kopertę. Okazuje się, że Miłosz napisał dla Oli balladę. Zazdrosny Norbert śmieje się z nieco nieprzyzwoitego tekstu. Kamila stara się przekonać Błażeja, że jej pieniądze wystarczą na wspólne życie, ale chłopak nie chce być na jej utrzymaniu. Norbert planuje kupić samochód za pieniądze ze sprzedaży domu. Wróciwszy z zakupów, Rysiek spotyka Mariusza przed drzwiami. Przyjaciel wyznaje, że powiedział Joasi o anonimie, a następnego dnia żona odeszła od niego.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 13

Jacek odnajduje Tomasza na dachu stacji, wyznaje mu prawdę o "królewnie śnieżce", która znalazła się w jego łóżku. Przypłaca wyznanie podbitym okiem. Piotr i Agata szykują kolację dla Tomasza. Agata zaprosiła również Daniela. Krystyna umawia się z Adamem, informuje go, że wie o brakującym podpisie na umowie Wilka. Pyta też, co słychać u ich syna. Adam odpowiada, że Tomasz nie chce z nią rozmawiać. Magda każe Jackowi doręczyć Wilkom zaproszenie na rozdanie nagród Perły Telewizji oraz teczkę z informacjami o gościach.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 623

Kostek namawia Ludmiłę na otworzenie kawiarni. Michał ostrzega kobietę, by nie robiła interesów z jego bratem. Klara prosi Huberta o spotkanie. Chce do niego wrócić, ale boi się, że nie będzie umiała mu zaufać. Żąda, by obiecał, że nigdy nie spotka się z Patrycją. Gdy dowiaduje się od Huberta, że dziewczyna jest łowcą talentów i znajomość z nią jest dla zespołu wielką szansą - odchodzi rozgniewana. Kaja przyjeżdża na urodziny Ewuni. Zaniepokojona tym, że nie może dodzwonić się do pani Nadii, szybko wychodzi. Piotr odwozi ją do domu.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 850

Za namową żony Kisiel postanawia urządzić konkurs na spadkobiercę. Marek z dziećmi odwiedzają Grabinę. Mężczyzna tłumaczy Barbarze, że powinna zaakceptować fakt wejścia Anny do rodziny. Ula i Natalka spotykają się z Jarkiem. Mateusz spędza cały dzień z dziadkiem. Sylwia przeprowadza się z synkiem do Zawadzkiego. Ola jedzie wraz z Pawłem na spotkanie z ojczymem. Nie wie, że Przegrodzki jest zdenerwowany, bo chwilę wcześniej odeszła od niego żona. Mężczyzna dostaje wylewu i trafia do szpitala, ale lekarze nie wiedzą, czy odzyska zdrowie.

 

na wspólnej

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 134

Artur jest zły na Konstancję za wywiad, którego udzieliła jednemu z brukowców. Kobieta nie zamierza niczego prostować. Mówi Arturowi, że nadal będzie kreować się na idealną żonę i matkę. Radzi męźczyźnie, żeby z nią współpracował, bo tylko tak będzie mógł odzyskać dzieci. Hanię boli ząb, ale dziewczynka za nic nie chce otworzyć buzi u dentysty. Monika ratuje sytuację. Gdy jest już po wszystkim, Hania z radością opowiada o tym Konstancji.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1478

Brzozowska mówi Andrzejowi, że Michał wrócił do hazardu, a jego długi wciąż rosną. Właśnie to spowodowało u niego zawał. Emilce trudno jest pogodzić szkołę z opieką nad Jasiem. Dziewczyna otrzymuje zaproszenie na urodziny koleżanki, ale zmuszona jest odmówić. Adam z Antosią przyjeżdżają po Weronikę na dworzec. Kobieta nie przyznaje się jednak, że wcale nie była w sanatorium. Basia odwiedza przyjaciółkę. Widzi, że Roztocka jest mocno przygnębiona. Po zachowaniu przyjaciółki Basia przypuszcza, że Weronika najpewniej usunęła ciążę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1349

Lekarka zdejmuje szwy z twarzy Oli. Iwona zjawia się w domu Śmiałków w towarzystwie Ryśka i adwokata. Zamierza bez niepotrzebnych dyskusji i sporów zabrać syna do Londynu. Anna przypadkowo spotyka Marysię. Dziękuje jej, że nie powiedziała Pawłowi prawdy na temat dziecka. Hubert zauważa zmianę nastroju Marysi. Kiedy kobieta pyta go, dlaczego zdecydował się przeprowadzić do Polski, ten wyznaje jej miłość.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 15 (sezon 2)

Kamil znajduje w łazience pustą fiolkę po proszkach nasennych. Szybko informuje o tym lekarzy. Ci zarządzają płukanie żołądka Sylwii. Anna dowiaduje się od Lindnera, że detektyw Palewicz, który pracuje dla Kupczyka, zrobił kompromitujące zdjęcia Michałowi i Patrycji. Kobieta dowiaduje się od Ireny, że Igor go wynajął, by zniszczyć reputację Michała i doprowadzić do jego aresztowania.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Urodowe BZDURY, w które wierzą NASTOLATKI (Naczytały się głupot w gazetach?)

STRASZNE ABSURDY.

Barbie & Ken w foto-obiektywie: To nie manekiny! (Słodkie czy żałosne?)

Obejrzyj niesamowite zdjęcia modeli, ucharakteryzowanych na ikony popkultury.

Polecane wideo

Komentarze (14)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2011 21:43
16JYG0 pipndnqmngpt
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2011 09:22
vWgKrL gjjokvtzibcm
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2011 13:31
Felt so hopeless looking for answers to my qeustinos...until now.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.09.2011 21:58
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.09.2011 18:46
Do palanta/palantki, który/a pisze scenariusze do Pierwszej Miłości....zmień dilera!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie