Co dziś w serialach?

"Barwy szczęścia", "Rodzinka.pl" czy "Prosto w serce" - który serial wybierzesz dzisiaj?
Co dziś w serialach?
21.09.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5488

Brooke, Ridge i Stephanie zastanawiają się, kto ukradł projekty Eryka. Jackie też jest ciekawa, kim była osoba, która pomogła jej i Nickowi. Rick żali się Erykowi, że zawsze był traktowany gorzej niż inne jego dzieci, a stanowisko prezesa firmy w zasadzie było fikcją. Jednak przyznaje, że nic nie usprawiedliwia jego czynu. Chłopak wini siebie za śmierć Phoebe.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2125

Błażej opowiada Kamili o rozmowie w domu. Chłopak jest dobrej myśli. Kamila obiecuje poinformować Chojnickich o swoich planach. Surmaczowa jest zszokowana wiadomością o wyprowadzce Błażeja. Dziwi się mężowi, że tak łatwo to przyjął. Kobieta jedzie na Sadybę. Ola dowiaduje się, że została przyjęta do pracy w więzieniu, ale rezygnuje. Krystyna pochwala wybór córki. Uważa, że praca kuratora sądowego jest odpowiedniejsza. Rysiek zachwyca się synkiem Mariusza. Przyjaciel wyznaje, iż dostał anonim. Ktoś twierdzi, że Kubuś nie jest jego dzieckiem.

TVP1, 21:35, Rezydencja, odc. 7

Podhoreccy wydają sprostowanie, w którym oświadczają, że planują znaleźć nowe miejsce, gdzie powstanie ogródek jordanowski. Urszula prosi Tomasza, aby wstawił się za Łukaszem. Uważa, że Jan niesłusznie odsunął syna od budowy biurowca. Marysia kradnie Urszuli kartę kredytową. Basia umawia się z Markiem na spotkanie. Słyszy, że on, rozmawiając przez telefon, przedstawia się nazwiskiem Podhorecki. Marek próbuje się tłumaczyć. Jan dzwoni do detektywa. Prosi go o zebranie informacji o Elżbiecie Grabowskiej, dawnej miłości jego brata.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 11

Daniel Waśko rozpoczyna drugi odcinek programu zapowiedzią sensacyjnego materiału o kompromitacji jury festiwalu filmowego. Okazuje się, że taśma zawiera inne nagranie. Rozwścieczony Adam wyrzuca Daniela z pracy, każe też Magdzie sprawdzić, kto jest odpowiedzialny za sabotaż. Agata sądzi, że winę za to ponosi Marcin. Żąda, by Daniel wrócił do pracy. Piotr stara się pomóc Waśce. Tomasz żali się ojcu, że Marcin zapomniał o jego urodzinach. Adam zgadza się przywrócić Waśkę do pracy, pod warunkiem że Piotr pójdzie na imprezę urodzinową Tomasza.

prosto w serce

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 621

Agata daje odczuć domownikom, że nie jest zadowolona z przeprowadzki Alka i Iwony. Iwona martwi się, że mąż nie wytrzyma tej atmosfery i będzie ją namawiał, by zamieszkali u jego rodziców. Nadchodzi dzień rozprawy rozwodowej Kostka i Edyty. Postępowanie przebiega bez zakłóceń. Wieczorem okazuje się, że Kostek nadal kocha Edytę. Robert przekazuje Marcie zasłyszane informacje o bankructwie wydawnictwa. Oboje martwią się o posady. W "Damie" ukazuje się artykuł "Niemożliwa miłość", opisujący historię Stefana i Oksany.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 31

Boscy przystrajają dom na przyjęcie urodzinowe Kacpra. Solenizant jest zawiedziony. Miał nadzieję, że rodzice przygotują niespodzianki w postaci dmuchanych zamków lub kucyków do ujeżdżania. Ludwik próbuje ratować sytuację. Przebiera się za magika i prezentuje sztuczki. Kuba ubolewa, że rodzice nie chcą się rozwieść. Zazdrości koledze, którego rodzice są po rozwodzie i z powodu wyrzutów sumienia obsypują go prezentami.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 131

Artur grozi Rafałowi, że będzie musiał odejść z firmy, jeżeli nie odstąpi od zamiarów dotyczących kamienicy. Rencista w rozmowie z Moniką sugeruje, że w piwnicy mogą znajdować się dokumenty świadczące o tym, że w kamienicy mieszkał kiedyś znany malarz. Monika i Artur postanawiają przeszukać piwnice i dokonują odkrycia. Przed kamienicą trwa protest mieszkańców. Rafał czuje się zagrożony i wzywa policję.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1476

Iza radzi Kindze, by rozstała się z Michałem. Brzozowska twierdzi, że to niemożliwe. Redaktor naczelny wzywa Igora do gabinetu. Twierdzi, że artykuły Nowaka są coraz słabsze i sugeruje mu bezpłatny urlop. Igor obawia się, że grozi mu wypowiedzenie. Szymek zaprasza Olę na zabawę. Zimińska nie daje mu jednoznacznej odpowiedzi. Zdezorientowany postanawia wypytać Daniela, czy rzeczywiście rozstał się z Olą. Brzozowski zapewnia kolegę, że nie ma nic przeciwko ich spotkaniom.

prosto w serce

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1346

Mieszkańcy Wadlewa są zaskoczeni historią Janusza Zawady. Okazuje się, że choruje on na schizofrenię, a brak dyscypliny w leczeniu sprawia, że ma zaniki pamięci. W ten sposób znalazł się w Wadlewie. Grzegorz namawia Olę, by udała się do poradni psychologicznej, gdzie specjalista pomoże jej przejść przez traumę po przykrym wydarzeniu. Dziewczyna odmawia. Mikser odnajduje w gazecie artykuł dotyczący mężczyzny, który oszpecił kilka kobiet w podobny sposób, jak zaatakował Olę. Chłopak postanawia odnaleźć bandytę.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 12 (sezon 2)

Kamil zapewnia Sylwię, że nigdzie nie wyjeżdża. Chwilę później umawia się z Ernestem na wylot następnego dnia. Rano zostawia matce list pożegnalny. Ernest czeka na niego przy okienku odprawy paszportowej. Leszek próbuje wytłumaczyć Markowi, że między nim a Klarą niczego nie ma. Marek w to nie wierzy i nie chce rozmawiać z ojcem. Igor boi się, że Irena dojdzie do tego, jak powstały zdjęcia Michała i Patrycji.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

OPÓR wysokie ceny mieszkań studenckich - SKĄD NA TO BRAĆ?

Nawet za wynajem obskurnej kawalerki młodzi żacy muszą zapłacić fortunę.

Kawowy savoir vivre (Który rodzaj kawy wybrać, jak i w czym ją podawać?)

Stosując się do etykiety podawania i picia kawy, można uczynić z jej spożywania prawdziwy ceremoniał!

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2011 16:39
o nie nie nie! bo własnie ze najlepszy jest hotel 52 i przepis na zycie !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2011 15:21
w Pierwszej milosci: co się stało Olce? i jest znowu z Mikserem? bo dawno nie ogladalam :(
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2011 14:34
wszystkie seriale są do bani....Wszystko na jedno kopyto!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2011 13:24
najlepsze sa barwy szczescia i juz;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2011 13:18
A nie, bo rodzinka pl rządzi;D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo