Co dziś w serialach?

Dowiedz się, co nowego wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
20.09.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5487

Jarrett chce przeprowadzić wywiad z Jackie i Clarkiem. Nick martwi się, że Katie nie odbiera telefonu. Kobieta mówi Brooke, iż zawiodła się na narzeczonym. Zastanawia się, czy zerwać zaręczyny. Ridge pociesza Eryka. Rick tłumaczy Steffy, dlaczego zdradził rodzinę - w Domu Mody Forrester nikt go nie szanował, dlatego musiał ukrywać swoje uczucia. Steffy uważa, że zniszczył wszystko, co ich łączyło. Żąda, aby Rick wyznał prawdę Erykowi.

TVP1, 18:05, Klan, odc. 2124

Chojniccy zastanawiają się, jak pomóc Kindze. Ela proponuje, by kobieta zamieszkała z synami na Sadybie. Kinga waha się, ale pomysł jej się podoba. Zyta szuka kostiumu kąpielowego na wyjazd. Michał chce z nią pojechać, bo obawia się towarzystwa Rutki. Opowiada żonie, czego dowiedział się od Feliksa. Norbert uświadamia Oli, że decydując się na pracę w więzieniu, staje się członkinią służb mundurowych. Kamila przypomina Błażejowi, że skończyła 18 lat. Przekonuje go, iż powinni razem zamieszkać.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 10

Daniel przyjmuje propozycję Krystyny. Piotr i Agata spędzają razem wieczór. Daniel jest przejęty premierą programu. Tematem odcinka jest skandal wokół znanej postaci. Magda zastanawia się, skąd Waśko wziął taki materiał. Ojciec chorego chłopca błaga Piotra o pomoc - potrzebna jest rzadka grupa krwi. Piotr chce ogłosić zbiórkę krwi w wiadomościach. Gdy Magda i Adam nie zgadzają się na to, postanawia działać na własną rękę. Daniel postanawia pozbyć się rywala. Pokazuje Krystynie taśmę z materiałem, który skompromituje Wilka.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 620

Ksawery zwierza się Waldemarowi, że Kinga jest z nim w ciąży. Kobieta oznajmia młodemu Rybińskiemu, że zamierza urodzić dziecko. Tomek odwołuje randkę z Magdą. Dziewczyna jest rozgoryczona, bo po raz kolejny okazało się, że dla chłopaka praca jest ważniejsza od miłości. Następnego dnia Tomek zaprasza Zwoleńską na kolację do restauracji. Iwona i Alek wprowadzają się do domu Pyrków. Maria odstępuje młodym sypialnię i przenosi rzeczy do pokoju Agaty. Gdy dziewczyna wraca do domu, wybucha awantura.

przepis na życie

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1345

Kamil przypomina sobie wydarzenia z ostatnich dni. We wszystkich wspomnieniach pojawia się Jóźwik. Tego samego dnia Jóźwik odnajduje Kamila i namawia go na powrót do domu. Gwarantuje mu, że dopilnuje, by bezpiecznie wrócił do rodziny. Sabina i Daga nie dogadują się. Radek uważa, że Daga może okazać się bardzo pomocna. Dziewczyna mówi, że za kilka miesięcy ma się odbyć pokaz w Krakowie i jeśli się sprężą, mają szansę w nim wystartować. Jedynym problemem są pieniądze, które trzeba zainwestować, by przygotować kolekcję.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 11 (sezon 2)

Sylwia ma pretensje do syna, że widuje się z Ernestem. Kamil zastanawia się, jak powiedzieć matce o przeprowadzce z ojcem do Brazylii. Tomasz i Alicja chcą przekonać go, że wyjazd z Ernestem to zły pomysł. Alicja opowiada Kamilowi, że Ernest ją podrywał. Kamil w to nie wierzy. Sylwia dowiaduje się, że Kamil chce wyjechać. Violetta zeznaje, że skłamała, zapewniając alibi Piechocie. Monika zatrudnia ją w SPA. Michał wychodzi z więzienia.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Białe kobiety przechodzą FASCYNACJĘ czarnymi mężczyznami (Ulegają STEREOTYPOWI lepszego wyposażenia?)

KONIEC MIŁOSNEGO RASIZMU!

ZAJEFAJNE reklamy na latarniach - pomysłowe & oryginalne (FOTO)

Kluczem do sukcesu reklamy jest jej nietypowy wygląd! 10 SUPER ZDJĘĆ

przepis na życie

TVP2, 20:35, M jak miłość, odc. 849

Nowacki otrzymał propozycję pracy w Warszawie. Chce się przenieść do stolicy, by częściej widywać Annę. Gruszyńska obserwuje szkołę, do której uczęszczają siostrzenice. Córki Mostowiaków poznają przystojnego Olka. Szef Oazy nie rozumie, dlaczego Sylwia woli mieszkać z synkiem w wynajętym lokalu. Paweł spotyka się z Joanną, prosi ukochaną, by odrzuciła propozycję pracy poza Warszawą. Michał i Grażyna wracają z USA. Mężczyzna postanawia wybudować laboratorium w Gródku. Piotrek przyjeżdża z Moniką na Deszczową, co irytuje Kingę.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 130

Artur i Monika są zaskoczeni, kiedy okazuje się, że Rafał jest właścicielem kamienicy. Od kiedy Cezary i Góra zamieszkali razem, wciąż się kłócą. Zawieszenie broni następuje, gdy dowiadują się o podwyżce czynszu. Monika zastanawia się, czy możliwe jest wpisanie kamienicy do rejestru zabytków. Odwiedza specjalistę w tej dziedzinie. Kazik jest pochłonięty pracą; Basia bardzo za nim tęskni. Artur próbuje przekonać Rafała, by zaniechał podwyżki czynszu. Po niepowodzeniu postanawia wesprzeć mieszkańców kamienicy.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1475

Machnicki urządza awanturę w biurze podróży. Obraża Ewę i Żanetę. Sławek skarży się matce, że Renata nie chce do niego wrócić. Decyduje się wyjechać do Radomia, by zapomnieć o przeszłości. Po wyjeździe Dziedzica Renata odwiedza jego matkę. Michała dręczą słowa Tolka - "nie zapomniałem o tobie" - przekazane mu przez Kingę. Kobieta nie domyśla się ich znaczenia. Wkrótce lichwiarz dzwoni do Brzozowskiego. Daje mu jeden dzień na zwrot pieniędzy albo Michał pożegna się z rodziną.

TVN, 21:30, Przepis na życie, odc. 16 (sezon 2)

Anka przychodzi z wizytą do restauracji "Imbir". Po rozmowie z pracownikami postanawia wrócić do pracy. Pola, Anka i Beata spotykają się w parku. Kobiety fantazjują widząc przystojnego mężczyznę. Małgorzata Lebiodka - przedstawicielka wydawnictwa ''Wyspa'' - składa Jerzemu wizytę i proponuje współpracę. Pola stara się uwieść Klemensa wyglądem. Niestety, właśnie trwa mecz i mężczyzna nie zwraca na nią uwagi. Wyczekiwane spotkanie Anki z Jerzym zostaje zakłócone. Dzwoni Mania, która nie może uspokoić braciszka.

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.09.2011 19:05
Co prawda oglądam coraz mniej telewizji, ale nie byłam świadoma tego jak to wszystko się pozmieniało. Niektórych tytułów seriali w ogóle nie kojarzę. Natomiast inne...myślałam, że już dawno były zdjęte z anteny. Regularnie oglądam jedynie "Przepis na życie" i już nie mogę doczekać się dzisiejszego odcinka. Carlaila. (www.beautyandfashion-carlaila.blogspot.com)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.09.2011 16:32
Gniewko:):)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.09.2011 06:26
ROMEK
odpowiedz

Polecane dla Ciebie