Co dziś w serialach?

Czy Sabinie uda się rozkręcić własną firmę? Kto zamieszcza nagie zdjęcia Ewy w Internecie? Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
19.09.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5486

Nick odkrywa, że projekty przysłał mu Rick. Ten wyznaje, iż zrobił to z powodu Ridge'a, którego Eryk zawsze faworyzował. Nick zapewnia Ricka o dotrzymaniu umowy - Rick zostanie prezesem firmy "Jackie M. ". Ridge, Brooke, Steffy, Eryk, Felicja i Katie zastanawiają się, kto mógł ukraść projekty. Muszą odwołać pokaz, ale Eryk nie chce jeszcze rozmawiać z prasą.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2123

Skruszony Oskar wyznaje Jerzemu, że jest seksoholikiem. Chce wyjechać do Berlina, bo wydaje się, iż związek z Kingą jest skończony. Rodzice dzieci z przedszkola Czesi zostają ukarani mandatami za złe parkowanie. Oburzona matka jednego z przedszkolaków zostawia Czesi rachunek i grozi, że wypisze dziecko. Kurzawscy interweniują w urzędzie. Rutka informuje Zytę, że w weekend firma organizuje wyjazd integracyjny. Michał próbuje dowiedzieć się czegoś na temat nowego szefa żony. Surmaczowa podejrzewa u siebie śmiertelną chorobę.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 9

Adam podejrzewa, że Piotr brał narkotyki. Wezwany lekarz odkrywa przyczynę zasłabnięcia mężczyzny - duża ilość zażytych leków zadziałała jak nadmiar hormonu szczęścia. Adam zawozi na półprzytomnego Piotra do mieszkania Tomasza. Łukasz umawia się po południu z Ewą, a wieczorem z Lilką. Daniel wzywa na rozmowę Karola, Łukasza i Lilkę, chce im przedstawić pomysły na program ośmieszający sławnych ludzi. Krystyna spotyka się z Danielem, proponuje mu układ - w zamian za lojalność będzie mu dostarczała niepublikowane sensacyjne materiały.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 619

Pani Nadia nie może pogodzić się z utratą rodzinnych pamiątek, które złodziej ukradł z jej domu. Komisarz prowadzący śledztwo podejrzewa, że Kaja stoi za włamaniem. Jerzy i Sylwia jadą na spotkanie służbowe do Warszawy. Po udanych pertraktacjach idą obiad. Jerzy proponuje dziewczynie, by mówili sobie po imieniu. Anna niepokoi się bliską relacją męża z atrakcyjną asystentką. Dochodzi do pierwszego od sześciu lat spotkania Feliksa z Karoliną. Dziewczyna ma żal do brata o zdarzenie sprzed lat.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 848

Kuba przyjeżdża do Polski. Dowiedziawszy się o śmierci Nataszy, rzuca się pod tramwaj, ale wypadek okazuje się niegroźny. Ziober ucieka ze szpitala. Igor ostrzega Mirkę, że Kuba przechodzi załamanie nerwowe. Werner pragnie zbliżyć się do Agnieszki, lecz zostaje odrzucony. Budzyński domyśla się, że dziewczyna jest w ciąży, pyta, czy to jego dziecko. Olszewska przysięga, że ojcem jest ktoś inny. Agnieszka mówi Tomkowi o ciąży. Małgosia próbuje wzbudzić zazdrość męża. Tomek przekazuje Agnieszce złą wiadomość z pracy.

linia życia serial

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 129

Wśród mieszkańców kamienicy krąży pogłoska, że nowy właściciel zamierza podnieść opłaty czynszowe. Monika usiłuje dowiedzieć się, kto za tym stoi. Konstancja jest poirytowana nowymi obowiązkami. Dowiedziawszy się o podwyżce czynszu, Artur chce pomóc Monice. Milewska odrzuca jego propozycję i sama zdobywa informacje.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1474

Ewa odbiera telefony z dwuznacznymi propozycjami spotkań. Skarży się Żanecie. Okazuje się także, że w Internecie ukazało się zdjęcie Ewy w negliżu oraz jej numer telefonu. Żaneta przekonuje przyjaciółkę, żeby zgłosiła sprawę policji. Sławek składa wizytę Renacie. Prosi ukochaną o wybaczenie i mówi jej o chorobie, z którą się boryka. Szymek zaprasza Daniela na parapetówkę. Podczas spotkania dowiaduje się, że Daniel rozstał się z Olą. Szymek postanawia działać. Odwiedza Olę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1344

Wychodzi na jaw nadużycie, którego dopuścił się Alek, podpisując umowę sprzedaży lokalu. Zastrzegł w dokumentach, że kupując atelier, Sabina zobowiązuje się zatrudnić jego pracownicę, Dagę - projektantkę i krawcową. Grzegorz staje przed komisją dyscyplinarną. Jej członkowie są zgodni, że dopuścił się poważnego naruszenia przepisów, napadając na funkcjonariusza na służbie oraz utrudniając postępowanie. Jeśli przeprosi policjanta, ten wycofa skargę, a komisja umorzy sprawę.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 10 (sezon 2)

Wilk odwiedza Violettę Góralczyk i opowiada jej o możliwości odzyskania syna. Twierdzi, że sąd zwróciłby jej dziecko, gdyby znalazła ona stałą pracę i zmieniła styl życia. Mówi jej, że Monika chce ją zatrudnić. Violetta odwiedza Antka w domu dziecka, ale opiekunka ją wygania. Kobieta decyduje się zmienić zeznania dotyczące Piechoty. Za namową Andrzeja Anna odwiedza Michała w areszcie. Mówi mu, że czuje się upokorzona i nie chce mieć z nim nic wspólnego.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Nowa dostawa w RESERVED: Na co zwrócić uwagę, ile trzeba mieć w portfelu, czy się opłaca?

24 modne ciuchy na jesień i zimę - znajdź coś dla siebie!

Porażka maturzystów: Sierpniową poprawkę z matematyki oblała połowa zdających!

Najgorzej wypadli oczywiście absolwenci liceów uzupełniających.

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2011 15:31
nikt jej nie zgwalcil ! facet ja napadl i przecial jej policzek nozem;P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2011 11:35
co się stało Oli w pierwszej miłości ze taka dziwna była ostatnio i miała zaklejony policzxek?
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2011 11:31
Falubaz ? A co to ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2011 11:27
Błonie 4 ! łuhuhuhuhłu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2011 10:24
Rabka 3 :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo