Co dziś w serialach?

„Klan”, „Pierwsza miłość”, a może „Wszyscy kochają Romana” – który serial obejrzysz dziś najchętniej?
Co dziś w serialach?
16.09.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5485

Jackie triumfuje. Jej pokaz jest wielkim sukcesem. Katie zawiadamia Forresterów, że ich projekty zostały skradzione i skopiowane. Eryk jest wstrząśnięty. Oświadcza Jackie, że nie puści tego płazem. Forresterowie zastanawiają się, kto spośród nich jest sabotażystą.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2122

Zyta przegląda umowę o pracę i jeszcze raz omawia z Rutką zakres obowiązków. Nie ma wątpliwości, że podoba się Igorowi. Kinga znajduje w kieszeni spodni Oskara rozpakowaną paczkę prezerwatyw. Prosi Michała, żeby dzieci zostały u niego na weekend, gdyż chce porozmawiać z mężem. Wuj Stefan dzwoni do Oli i zapowiada się z wizytą razem z przyjaciółką. Pani Ewa opowiada o pracy kuratora sądowego. Ola obiecuje, że przemyśli jeszcze swój wybór. Kinga żąda wyjaśnień od Oskara. Mężczyzna przyznaje się, że zdradza żonę, ponieważ jest chory.

TVP2, 18:55, Licencja na wychowanie, odc. 76

Paweł i Weronika planowali spędzenie sylwestra we dwoje, lecz dołączają do nich pani Czesia oraz rodzice Pawła. Wszyscy grają w karty na noworoczne zobowiązania. W rodzinie Barańskich wybucha epidemia grypy. Wszyscy są chorzy. Roma, gotowa do wyjścia na sylwestra, także zostaje pokonana przez chorobę. Członkowie rodziny są zmuszeni położyć się do łóżek. Ryszard opowiada dzieciom historię miłości do ich matki. Opowieść przypomina fabułę filmu "Casablanca".

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 451

Przemek całymi dniami siedzi w hotelu i gra na gitarze. Hana spędza z bratem dużo czasu. Paweł odwiedza Agatę. Ostrzega Latoszka, żeby trzymał się od niej z daleka. Witek i Lena mają do czynienia z pacjentką, która prawdopodobnie zaraziła się gruźlicą. Lena zaczyna martwić się o swoje dziecko. Radiolog, który domyślił się, że Starska jest w ciąży, nieopatrznie gratuluje Latoszkowi. Agata i Paweł nocują w hotelu rezydentów, jednak Lewicki czuje się obco w środowisku lekarzy. Agata zapewnia Wiki, że kocha Pawła.

serial

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 128

Właściciel kamienicy żąda od Gośki, Góry i rencisty natychmiastowej spłaty zaległego czynszu. Monika stara się udowodnić pracownikom budowy, że nie jest protegowaną prezesa firmy. Konstancja próbuje pozyskać dzieci, wprowadzając nowe zasady wychowawcze. Powody nacisków finansowych Marka zostają wyjaśnione. Nalegał na spłaty zaległych czynszów, ponieważ sprzedał kamienicę.

TVN, 20:00, Wszyscy kochają Romana, odc. 3

Podczas spotkania "U Steffano" ze znajomymi Dorota uświadamia sobie, że Roman nie potrafi okazywać uczuć. Sylwia i Mariusz nie krępują się okazywać sobie fascynacji. Natomiast Roman wciąż ma trudności z powiedzeniem "kocham cię". Nie potrafi także pocałować Doroty w obecności innych osób. Mężczyzna uważa, że to problem całej jego rodziny. Dorota zamierza pomóc mężowi przezwyciężyć niechęć do okazywania uczuć.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1343

Marysia mówi Hubertowi, że nie będą parą. Ten nie daje jednak za wygraną. Paweł nie kryje zdziwienia, kiedy dowiaduje się od Mariusza, że Marysia ma dziecko. Postanawia ją odwiedzić. W mieszkaniu spotyka Huberta, którego bierze za ojca Julki. Marysia temu nie zaprzecza. Wiktoria jest zauroczona Kamilem. Proponuje mu, że przygarnie go pod swój dach. Kamil zaczyna urywkowo przypominać sobie ostatnie wydarzenia. Grzegorz dowiaduje się od przełożonego, że policjant, którego zaatakował w szpitalu, złożył doniesienie i oskarżył go o czynną napaść.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 9 (sezon 2)

Kamil zwierza się Tomkowi, że wyjeżdża z ojcem do Brazylii. Tomasz uważa, że nie jest to dobry pomysł. Mówi mu, że nie interesuje go, jak zareaguje Sylwia. Alicja również uważa, że Kamil robi błąd. Anna wciąż nie może dojść do siebie po obejrzeniu zdjęć Michała i Patrycji. Ewa robi Igorowi awanturę z powodu zwolnienia Cezarego. Monika chce pomóc Violetcie, zatrudniając ją w SPA. W zamian liczy na zmianę zeznań odnośnie Palewicza. Ernest opowiada Kamilowi, czym się zajmuje.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Kiedyś BYŁ MĘŻEM, dzisiaj JEST ŻONĄ! (Chodził w damskich ciuszkach, później zmienił płeć!)

Szokująca historia pewnego niezwykłego małżeństwa.

Młodzi Polacy to pokolenie "Made in China" (Kochamy wszystko, co tanie i kiczowate - WSTYD?)

Im jesteśmy starsi, tym rzadziej kupujemy chińskie podróbki.

 

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2011 15:30
Nom przepis na życie jest najlepszy! ; )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2011 14:01
pierwsza milosc jest masakryczna!!!! przepis na zycie to super serial. inny niz te wszystkie na jedno kopyto. kielce gora!!!!!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2011 10:16
2 razy!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2011 06:07
Haha pierwsza ! Wrocław Górą !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie