Co dziś w serialach?

Jesteś ciekawa, jak potoczą się dalsze losy Twoich ulubionych serialowych bohaterów? Nie czekaj i już teraz zajrzyj do naszego przewodnika!
Co dziś w serialach?
15.09.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5484

Dzień pokazu kolekcji firmy "Jackie M". Nick czuje dyskomfort, bo modelki wystąpią w nieznacznie zmienionych kreacjach Forrestera. Niczego niepodejrzewający Eryk, cieszy się na myśl o sukcesie.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2121

Pawełek nie odstępuje Miłosza. Jest zachwycony gitarą, którą przywiózł starszy kuzyn. Surmaczowa idzie na badania. Lekarz potwierdza, że Anna ma niewielki guz i natychmiast kieruje ją na zabieg jego usunięcia. W domu kobieta sama stawia sobie diagnozę. Koziełło przynosi niespodziewane wieści z kliniki. Oli nie podoba się pomysł pracy jako kurator sądowy. Krystyna radzi, aby złożyła papiery w sądzie. Miłosz głośno gra na gitarze, co przeszkadza Pawłowi. Prosi żonę o interwencję. Zyta oświadcza Michałowi, że rozpoczyna pracę u Igora Rutki.

TVP1, 21:35, Rezydencja, odc. 5

Basia opowiada o spotkaniu z prawnikami Podhoreckich. Łucja jest zaniepokojona takim obrotem sprawy. Łukasz sprzecza się z bratem. Marek chce jechać do fabryki, w której pracownicy grożą strajkiem, ale Łukasz nie pozwala mu się wtrącać. Targarze wnoszą makietę nowego biurowca do gabinetu Jana. W tym samym czasie mieszkańcy demonstrują w obronie ogródka jordanowskiego. Jan zaprasza przedstawicieli manifestacji na rozmowę. W trakcie spotkania Marek wchodzi do gabinetu. Basia jest zaskoczona. Myśli, że mężczyzna pracuje dla Podhoreckich.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 8

Piotr dowiaduje się, że Agata była kiedyś zakochana w Marcinie. Krystyna wysyła swojego asystenta, Wiktora, by odnalazł nową umowę Marcina Wilka. Daniel Waśko grozi Kromerowi, że jeśli Wilk nie wyprowadzi się od Agaty, on odejdzie ze stacji i opowie wszystkim o fikcyjnym małżeństwie. Żeby go uciszyć, Magda przydziela mu własny program. Agata nadal trzyma Piotra na dystans, jednak on niezrażony próbuje wkupić się w jej łaski. Tomasz przychodzi do domu dziennikarki, aby "odbić" Marcina. Krystyna umawia się na spotkanie z Danielem Waśką.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 618

Aldona i jej wspólnik chcą się włamać do domu Nadii. Planują zorganizować wszystko tak, by podejrzenie padło na Kaję. Aldona idzie z Kają na zakupy. Mężczyzna w tym czasie okrada dom, ale zostaje nakryty przez panią Nadię. Klara jest załamana rozstaniem z Hubertem. W dodatku jest przekonana, że nie zdała matury. Zaczyna topić smutki w alkoholu. Danuta nie wie, jak mogłaby pomóc córce. Wieczorem Kaja idzie do domu pani Nadii. Znajduje staruszkę nieprzytomną w przedpokoju.

dr house

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 134 (sezon 7)

Zespół House'a zajmuje się przypadkiem siostry ciężko chorego chłopca, która straciła przytomność podczas imprezy dobroczynnej. Gdy lekarze ustalają diagnozę, pacjentka i jej krewni muszą dokonać trudnego wyboru. Cuddy i House postanawiają powiadomić kolegów z pracy o swoim związku. Niezależnie od tego, niełatwe okazuje się połączenie miłości i spraw zawodowych.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 127

Konstancja próbuje przeprosić Artura za aferę z walką na ringu. Po ponownym zbadaniu sprawy mecenas Makowski potwierdza, że uzyskanie opieki nad dziećmi przez Konstancję to jedyny sposób, by mogły one wrócić do domu. Monika podejmuje decyzję o odejściu z firmy. Robert mówi Rafałowi, że w kamienicy, którą ten zamierza kupić, mieszkają lokatorzy. Jednym z nich jest Monika. Góra wprowadza się do Cezarego.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1473

Matka Magdy przychodzi porozmawiać z Igorem. Broni córki i prosi o oddanie wnuczki. Roman oznajmia Marylce, że postanowił rzucić studia i właśnie przyszedł się pożegnać. Młodsza koleżanka próbuje przekonać Hoffera, żeby nie podejmował decyzji pochopnie. Proponuje, by ukończył przynajmniej pierwszy semestr. Roman waha się. Przed pierwszą rozprawą rozwodową Marta oznajmia Januszowi, że weźmie na siebie winę za rozpad jej małżeństwa z Filipem. Ku zaskoczeniu Konarskich sąd orzeka separację. Filip reaguje gwałtownie. Marta zakłopotana milczy.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1342

Napastnik rani Olę nożem w policzek. Przechodząca w pobliżu para reaguje na krzyki dziewczyny i pomaga jej. Niestety, napastnik ucieka. Emilka nie wie, jak pomóc nieznajomemu mężczyźnie, którego mieszkańcy nazwali Kamilem. Śmiałek i Patryk obawiają się, że jest on mordercą. Chcą się go pozbyć. Grzegorz i Marek zawożą Olę do szpitala. Król ma wyrzuty sumienia, że nie uchronił córki. Okazuje się, że Ola będzie miała widoczną bliznę. Hubert przyjeżdża do Wrocławia. Tłumaczy Marysi, że tęsknił za nią i zdał sobie sprawę, że nie może bez niej żyć.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 8 (sezon 2)

Irena opowiada Igorowi o kolacji z Renatą Tarczyńską. Wspomina, że w restauracji spotkała Ewę w towarzystwie Bończy-Dworeckiego. Igor tłumaczy matce, że Ewa może spotykać się, z kim chce. Wilk namawia Violettę Góralczyk do powiedzenia prawdy na temat Huberta Palewicza. Kobieta nie ma ochoty na rozmowę. Ernest tłumaczy Kamilowi, kim jest Wiktor Piechota. Twierdzi, że nie wie o ciążących na nim podejrzeniach o zabójstwo pielęgniarki. Proponuje również Kamilowi przeprowadzkę do Brazylii.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Kiedyś BYŁ MĘŻEM, dzisiaj JEST ŻONĄ! (Chodził w damskich ciuszkach, później zmienił płeć!)

Szokująca historia pewnego niezwykłego małżeństwa.

Młodzi Polacy to pokolenie "Made in China" (Kochamy wszystko, co tanie i kiczowate - WSTYD?)

Im jesteśmy starsi, tym rzadziej kupujemy chińskie podróbki.

 

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2011 19:27
Grodzisk Wielkopolski również :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2011 18:21
Kołobrzeg jest najlepszy !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2011 18:14
dr house w końcu 7 sezon w tv :) yeah
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2011 15:10
ktoś w ogóle ogląda te wiadomości z drugiej ręki? :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2011 14:39
a szpiki i hotel gdzie?!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo