Co dziś w serialach?

Czy Marysia w końcu będzie z Pawłem? Jak Ola zachowa się po zerwaniu z Danielem? Sprawdź, co ciekawego wydarzy się w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
rodzinka.pl
14.09.2011

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5483

Forresterowie przygotowują się do pokazu mody. Jackie ma nadzieję, że tajemniczy sprzymierzeniec wyśle jej resztę projektów. Jednak on stawia warunek - chce być prezesem firmy "Jackie M". Nick i Jackie zgadzają się. Otrzymują plik z całą kolekcją Eryka Forrestera.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2120

Zyta wysłuchuje relacji Michała o swoim powrocie z taksówkarzem podobnym do piłkarza Rutki. Sama niczego nie pamięta. Elżbieta stara się przekonać Rafalskiego, że lepiej byłoby, gdyby dzieci Beaty zamieszkały na Sadybie. Krystyna spotyka wuja Stefana. Opowiada o poszukiwaniach pracy przez Olę. Stefan proponuje, aby dziewczyna została kuratorem sądowym. Zyta umawia się z Rutką na spotkanie. Przeprasza go za swoje zachowanie. Igor proponuje jej pracę w biurze. Surmaczowa odkrywa pod pachą niewielki guz. Młody Kazuń pojawia się w domu Lubiczów.

TVP1, 21:35, Rezydencja, odc. 4

Marek umawia się z Basią na kawę. Kochanowska nie domyśla się, że Malinowski to wymyślone nazwisko. Ukazuje się kolejny numer "Naszych Spraw" z artykułem Basi, w którym opisuje ona sprawę likwidacji ogródka jordanowskiego. Łucja jest zła na wnuczkę za umieszczenie prywatnych zdjęć w gazecie bez jej zgody. Filip zauważa zmianę w zachowaniu Marka. Próbuje podpytać przyjaciela, kim jest dziewczyna, z którą się umówił. Łukasz Podhorecki czyta artykuł o placu zabaw. Nakazuje prawnikom zająć się dziennikarką.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 7

Żądni sensacji paparazzi nie dają za wygraną i nadal koczują pod domem Agaty. Magda i Adam decydują, że aby uciąć pogłoski o kryzysie małżeńskim, Piotr powinien zamieszkać z Agatą. Dziennikarka nie jest zadowolona z nowego lokatora i daje mu to jasno do zrozumienia. Reżyser Karol odkrywa, że Marcin Wilk nagle stał się praworęczny, a wcześniej pisał lewą ręką. Postanawia zbadać tę sprawę. Z powodu konfliktu między Piotrem i Agatą główne wydanie wiadomości jest pasmem pomyłek. Magda i Adam obawiają się, że widzowie im tego nie wybaczą.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 617

W szpitalu psychiatrycznym, w którym przebywa Karolina, zjawia się Feliks. Mężczyzna twierdzi, że jest bratem dziewczyny. Alina zaczepia Annę na ulicy i ostrzega ją przed Sylwią. Mówi, że Jerzemu trudno będzie oprzeć się urokowi młodej asystentki. Anna jest zaniepokojona i postanawia odwiedzić męża w urzędzie miasta.

rodzinka.pl

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 30

Kacper przychodzi ze szkoły smutny. Powodem jego nastroju jest śmierć babci kolegi. Natalia próbuje pocieszyć syna i wyjaśnić, co dzieje się z ludźmi po śmierci. Opowiada, że ciało zamienia się w duszę i opiekuje się żywymi. Kacperek prosi, aby Natalia opiekowała się nim, ale nie podglądała go, gdy jest w toalecie. Tomek prosi Ludwika, by kupił mu skuter. Ojciec się nie zgadza, Natalia popiera jego decyzję. Tomek obiecuje, że jeśli dostanie skuter, będzie pomagał wynosić śmieci i robić zakupy.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 126

Monika nie chce konfrontacji z Konstancją na ringu. Ta nie poddaje się i dąży do sfinalizowania walki bokserskiej. Robert przedstawia Rafałowi propozycję kupna atrakcyjnego gruntu. Rafał zgadza się. Pyta Artura, czy może rozkręcić interes na własną rękę. Czarek i Góra próbują ustalić, co się z nimi działo po zażyciu preparatu Konstancji. Okazuje się, że Góra zgodził się na wysoką podwyżkę czynszu. W konsekwencji musi się wyprowadzić.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1472

Będąc pod wpływem alkoholu, Magda przychodzi do redakcji, w której pracuje Igor, i urządza awanturę. Obraża także Sarę. Igor jedzie do matki Magdy i zabiera córeczkę do siebie. Ola nie może otrząsnąć się po rozstaniu z Danielem. Danka próbuje pocieszyć córkę. Kinga cieszy się, że Michał wraca do zdrowia. Brzozowski wciąż ma powody do zmartwień. Waha się, czy wyznać Kindze prawdę. Tymczasem Kinga zwierza się Basi, że dręczy ją poczucie winy. Sądzi, że z jej powodu Michał zachorował.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1341

Kinga denerwuje się przed spotkaniem z Adamem. Sabina jest mile zaskoczona pomocą finansową Radka. Kupuje od Alka studio mody. Aby to uczcić, urządza przyjęcie inauguracyjne. W trakcie imprezy Mikser postanawia porozmawiać z Olą. Przeprasza ją i nie mówi, że chciałby, aby kiedyś znowu byli razem. Proponuje, że odprowadzi ją do domu. Ola odmawia. W drodze do domu zostaje zaatakowana przez napastnika, który zaciąga ją w pobliże krzaków. Śmiałek otacza nowego gościa troskliwą opieką. Mężczyzna nie pamięta, jak znalazł się w Wadlewie.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 4 (sezon 2)

Lindner odwiedza Michała w areszcie. Mówi mu, że sprzątaczka z dworca rozpoznała Wiktora Piechotę. Michał jest szczęśliwy. Prokurator Bełski przyjeżdża na komisariat. Przekazuje mu zeznanie Piechoty. Ten nie przyznaje się do zamordowania Patrycji Szostek. Okazuje się, że ma alibi, którym jest prostytutka, Violetta Góralczyk. Wilk postanawia ją przesłuchać. Lindner ponownie odwiedza Michała. Ten prosi adwokata, aby przekazał Annie list. Kamil opowiada Magdzie o konflikcie między Sylwią i Ernestem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Konkurencja Rosie Mancewicz: Zobacz MISSKI z całego świata, oceń naszą kandydatkę!

Nie możesz tego przegapić! Tylko u nas TOP 10 RYWALEK Rosie Mancewicz w tegorocznym konkursie Miss Universe. Oceń ich urodę, bo FINAŁ JUŻ DZIŚ!

Zabawki dla dzieci, które budzą NIESMAK: Seksistowskie, rasistowskie, ogłuszające

DEMORALIZUJĄ? SZKODZĄ ZDROWIU? IRYTUJĄ?

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.09.2011 10:14
Uwielbiam rodzinkę.pl :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.09.2011 10:10
trzeba było ogladac to bys wiedziala..proste..i to nie ona go zostawila tylko on ją logiczne chyba jak ryczy
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 14.09.2011 00:50
a dlaczego ola zerwała z danielem?
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo