Filmowy przewodnik weekendowy

Sprawdź, które filmy warto obejrzeć w sobotę i niedzielę!
Filmowy przewodnik weekendowy
10.09.2011

Sobota, TVP1, 18:00, Rezydencja, odc. 2, serial obyczajowy

Zdenerwowany Marek czeka na Basię przed ambulatorium. Marysia dzwoni, próbując dowiedzieć się, dlaczego brat spóźnia się na przyjęcie urodzinowe. Marek odwozi Kochanowską do domu. Ukrywa przed nią swoją tożsamość i przedstawia się jako Marek Malinowski. Jan, jego żona Urszula i Łukasz czekają na powrót Marysi. Marek przywozi pijaną siostrę. Basia jest zauroczona Podhoreckim. Nie chce opowiadać o nim zbyt wiele matce i babci. Elżbieta i Łucja cieszą się, gdyż sądziły, że Basia nikogo sobie nie znajdzie. Posłaniec przynosi dziewczynie kwiaty.

Sobota, TVP1, 20:20, Casino Royale, film sensacyjny

James Bond dostaje poważne zadanie. Wraz z uroczą urzędniczką Ministerstwa Finansów, Vesper Lynd, i kolegą z CIA musi rozpracować siatkę terrorystów. Szybko wpada na ślad bankiera organizacji, "Le Chiffre'a", który bez zgody zwierzchników obraca ich pieniędzmi na giełdzie. W wyniku akcji Bonda traci ponad 100 milionów dolarów i żeby je odzyskać, organizuje w Czarnogórze turniej pokera. Zadaniem agenta 007 jest doprowadzić do jego przegranej i tym samym pozbawić organizację środków finansowych.

Sobota, TVP2, 22:10, Huśtawka, film obyczajowy

Michał ma piękną żonę, Annę, i uroczą córeczkę. Wydaje się, że we trójkę tworzą kochającą, szczęśliwą rodzinę. Jednak Michał zakochuje się w Karolinie, projektantce mody, która jest przeciwieństwem Anny. Pewnego dnia żona zaczyna podejrzewać Michała zdradę, a kochanka stawia mu ultimatum. Michał staje przed trudnym wyborem. Nie chce nikogo skrzywdzić, a jednocześnie nie zamierza rezygnować z miłości.

legalna blondynka

Sobota, TVN, 21:40, Legalna blondynka, komedia

Elle Woods jest stuprocentową blondynką - najpopularniejszą dziewczyną w szkole i finalistką konkursu piękności. W przyszłość patrzy z optymizmem, widząc siebie u boku bogatego narzeczonego, Warnera Huntingtona. Chłopak jednak, zamiast się oświadczyć, zrywa z nią. Twierdzi, że jako student Harvardu, przyszły prawnik i polityk musi znaleźć sobie mniej frywolną dziewczynę. Elle nie zamierza się poddawać - rzuca szkołę mody i podejmuje studia prawnicze na Harvardzie.

Sobota, Polsat, 20:00, Co się zdarzyło w Las Vegas, komedia romantyczna

Dwójka frustratów, Jack Fuller i Joy McNally, szukając zapomnienia, udaje się do Las Vegas. Choć się nie znają, hotelowy system komputerowy umieszcza ich w jednym pokoju. Po upojnej nocy wypełnionej tańcem, drinkami i hazardem okazuje się, że podpisali akt małżeństwa. Rozważając kwestię rozwodu, Jack pożycza od Joy monetę. Wrzuca ją do maszyny i wygrywa 3 miliony dolarów. Po powrocie do Nowego Jorku para zwraca się do sądu o unieważnienie małżeństwa i podział majątku. Sędzia Whopper decyduje, że Jack i Joy mają podjąć próbę wspólnego życia.

Niedziela, TVP1, 20:25, Życie nad rozlewiskiem, odc. 2, serial obyczajowy

Karol i Maciej wybierają się na koncert. Wracają nocą i wchodzą do domu przez okno. Mężyczyźni zostają zaatakowani przez Różę. Nowy leśniczy Krzysztof przyjeżdża do leśniczówki. Tomasz nie może się pogodzić z myślą o emeryturze. Marysia opowiada Adzie o tym, co stało się w klubie. Ada radzi dziewczynie, aby wyjaśniła wszystko Kubie. Elwira pakuje rzeczy Andrzeja. Chce, by mężczyzna zniknął z jej życia. Dominika tęskni za ojcem i ucieka z domu. Pragnąc zdobyć pieniądze na dokończenie remontu kościoła, Róża postanawia zorganizować loterię.

legalna blondynka

Niedziela, TVP2, 22:55, 11 września – stan wyjątkowy, film dokumentalny

Fabularyzowany film dokumentalny, w którym członkowie rządu Stanów Zjednoczonych, dowódcy wojskowi, ratownicy i zwykli obywatele wspominają zamachy z 11 września 2001 roku. Film zrealizowany przez BBC z okazji dziesiątej rocznicy zamachu.

Niedziela, TVN, 22:00, Układ warszawski, odc. 2, serial kryminalny

Starsza pani mieszkająca obok gabinetu, w którym przyjmuje lekarz o nazwisku Kramer, jest świadkiem kłótni między nim a pewnym gangsterem. Kilka godzin później widzi innego mężczyznę, który próbuje włamać się do gabinetu lekarza. Bandyta, przyłapany na gorącym uczynku, strzela do kobiety i ginie od rykoszetu. Na miejsce zdarzenia przybywają policjanci z czerniakowskiego komisariatu. Ustalają tożsamość martwego napastnika. Wkrótce porwany zostaje Antoni Rylski. Okazuje się, że za uprowadzeniem Łapy stoi gangster zwany Loczkiem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Dlaczego nastolatki wstydzą się swoich rodziców? 4 "WTOPY"

Oto top lista najbardziej żenujących zachowań matek i ojców.

5 najdziwniejszych MODYFIKACJI CIAŁA - Prasowanie piersi, krępowanie stóp i inne

BUDZĄ EMOCJE!

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie