Co dziś w serialach?

Oto najlepsze filmowe i serialowe propozycje na dzisiaj.
Co dziś w serialach?
12.09.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5481

Nowa kolekcja Eryka jest ukończona. Tylko nieliczni mają dostęp do projektów. Ktoś wysyła Nickowi dwa z nich. W e-mailu sugeruje, że chce go ratować od bankructwa. Jackie wpada na pomysł, aby produkować je pod własnym szyldem.

TVP1, 18:05, Klan, odc. 2118

Elżbieta dowiaduje się, że Jasiek wyprowadził się do Rafalskiego. Uważa, iż Jacek nie powinien pozwolić 13-latkowi na podejmowanie tak ważnej decyzji. Norbert i Krystyna starają się odwieść Olę od pomysłu pracy jako resocjalizator więzienny. Agata jest nieszczęśliwa, gdy Jacek izoluje ją z powodu braku akceptacji ze strony dzieci. Zyta denerwuje się, gdy synowie Michała bałaganią. Chcąc ją udobruchać, mąż przyrządza obiad. Czesia robi wyrzuty Darkowi o nienaprawione drzwi od schowka. Jagoda słyszy, jak kłócą się o jej obowiązki w przedszkolu.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 5

Piotr budzi się w szpitalu i odkrywa, że pod budynkiem zebrały się tłumy fanów Marcina Wilka. Wszystkie stacje transmitują relacje dotyczące jego stanu zdrowia. Magda wszczyna śledztwo, aby dowiedzieć się, kto poluzował śruby w krześle. Przesłuchuje wszystkich pracowników. Adam spotyka się z Krystyną, sądząc, że wypadek Piotra to część jej zemsty. Kobieta twierdzi, że nie ma z tym nic wspólnego. Jacek odwiedza Piotra w szpitalu i namawia go, aby przedstawił Kromerowi listę żądań. Po powrocie do pracy Piotr zaczyna stawiać Kromerowi warunki.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 615

Rafał prosi Normana, by pomógł mu namówić żonę na wyjazd do Australii. Iza ma dość jego manipulacji i wyznaje, że mąż ją maltretował. Norman jest zaszokowany. Klara, zachwycona piosenką Huberta i nieświadoma, że utwór trafił do niej przez pomyłkę, jest przekonana, że między nimi znów wszystko jest w porządku. Tymczasem Hubert idzie na urodziny Patrycji, która całuje go w przypływie emocji. Klara to widzi. Nejman unika rozmowy z Danutą na temat jej książki. Kobieta zwierza się Ilonie, iż boi się, że jej powieść może zepsuć stosunki między nimi.

 

na wspólnej

TVP2, 20:35, M jak miłość, odc. 846

Kuba i Igor są przy Nataszy. Dziewczyna prosi Ziobera, by po jej śmierci wiódł normalne, szczęśliwe życie. Zduńscy zapraszają na Deszczową Pawła i Asię, która wyznaje ukochanemu, że dostała propozycję pracy poza Warszawą. Ula dostaje kartkę od ojca. Ten czuje się coraz lepiej. Gruszyński terroryzuje Annę i Hankę nożem, ucieka dopiero, gdy do drzwi puka Nowacki. Między mężczyznami dochodzi do bójki. Bandyta mówi Arkowi o kryminalnej przeszłości Anny. Dyrektor jest w szoku. Nie rozumie, dlaczego ukochana sama nie wyznała mu prawdy.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 124

Artur szuka prawnych możliwości wyjścia z sytuacji, która wyklucza Monikę z rodziny. Monika poszukuje ukojenia w boksie i przygotowuje się do walki z nieznajomą przeciwniczką. Kuba kończy osiemnaście lat. Wydaje się, że pierwszym jego krokiem w dorosłość będzie akceptacja faktu, że Kacper jest chłopakiem Laury. Czarek ustawia walkę Moniki z Konstancją, mimo iż zdaje sobie sprawę z wiążących się z tym niebezpieczeństw.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1470

Ewa od kilku dni odbiera głuche telefony. Wraz z Żanetą zastanawiają się, czy to sprawka natarczywego klienta. Michał nie ma pojęcia, jak spłacić długi zaciągnięte na grę w kasynie. Zalega ze spłatą pieniędzy nie tylko Andrzejowi i Borysowi, ale także lichwiarzowi, którego poznał pod kasynem. Daniel spędza noc z Dorotą. Nie odbiera telefonów od Oli. W domu Zimińskich trwają ostatnie przygotowania do ślubu Gosi i Piotra. Atmosfera staje się coraz bardziej napięta.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Dlaczego nastolatki wstydzą się swoich rodziców? 4 "WTOPY"

Oto top lista najbardziej żenujących zachowań matek i ojców.

5 najdziwniejszych MODYFIKACJI CIAŁA - Prasowanie piersi, krępowanie stóp i inne

BUDZĄ EMOCJE!

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2011 16:19
To M jak miłośc to jakies nierealne się robi, no sorry, kazdy w zyciu ma problemy, ale tam wszyscy bohaterowie ciągle się zdradzają, umierają, rozwodzą. Czy jest tak ktoś kto prowadzi normalne życie ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2011 08:23
jest m jak miłość dzisiaj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2011 06:53
a Pierwsza Miłość?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo