Co dziś w serialach?

Kto, z kim i dlaczego? Nie czekaj do wieczora, już teraz zajrzyj do naszego telewizyjnego przewodnika!
Co dziś w serialach?
08.09.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5479

Nick i Katie omawiają przygotowania do ślubu. Kobieta marzy o wspaniałej ceremonii, a Nick godzi się na wszystko, by jej marzenia się spełniły. Po powrocie do firmy Marcus opowiada Bridget, że Steffy odrzuciła oświadczyny. Bridget domyśla się przyczyny i natychmiast rusza w drogę do Big Bear. Zastaje całujących się Ricka i Steffy. Usiłuje ich przekonać, że nie wolno im się wiązać. Widząc niepokój Nicka, Katie postanawia zajrzeć do jego laptopa. To, co widzi, wprawia ją w osłupienie.

TVP1, 18:05, Klan, odc. 2116

Jasiek twierdzi, że nie chce mieszkać z Boreckim. Opowiada Rafalskiemu, co wydarzyło się w nocy i prosi, aby porozmawiał z Jackiem na temat jego przeprowadzki. Obrażona Małgosia nie chce iść do szkoły. Agnieszka odbiera list od Mirona, który przypomina jej o widzeniu. Paweł zgadza się na pobyt Miłosza na Truskawieckiej, przyjmuje również Andrzeja do pracy. Michał próbuje wyciągnąć Zytę na wspólny lunch, ale kobieta twierdzi, że jest zapracowana. Wieczorem okazuje się, iż popołudniu wybrała się na wernisaż. Jerzy rozmawia z Oskarem.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 4

Skowrońska postanawia posłużyć się podstępem, aby spotkać się z Wilkiem i dowiedzieć się, dlaczego ją oszukał. Niczego nie podejrzewając, Piotr udaje się na spotkanie. Agata i jej charakteryzatorka zastanawiają się, skąd nagła przemiana u Wilka. Dochodzą do wniosku, że Marcin coś knuje. W stacji robi się nerwowo, bo zbliża się emisja wiadomości, a prowadzący zniknął. Piotr wraca w ostatniej chwili. Podczas relacji na żywo dotyczącej powodzi, zamiast trzymać się scenariusza, atakuje znanego polityka i apeluje do widzów o pomoc powodzianom.

linia życia

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 614

Magda przyjeżdża do Zakrzewia, by pocieszyć Natalię, która od świąt czeka w domu letniskowym na telefon od Łukasza. W końcu Halicki kontaktuje się z dziewczyną, ale ich spotkanie kończy się definitywnym rozstaniem. Krystyna i jej syn Mateusz przyjeżdżają do Nadii z wizytą. Kaja martwi się, że starsza pani coraz częściej mówi o śmierci. Wyznaje Nadii, że bardzo się do niej przywiązała. Marta i Robert spotykają się z wydawcą. Okazuje się, że wyniki sprzedaży czasopism nie są zadowalające. Walawska obawia się, że jedna z gazet zostanie zamknięta.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 133

House chce, by po wspólnej nocy Cuddy spędziła z nim cały dzień. Nakazuje swoim asystentom znaleźć neurochirurga, ponieważ doktor Richardson cierpi na ciężkie zatrucie, a bez niego funkcjonowanie szpitala jest utrudnione. Koledzy odkrywają, że "Trzynastka" zamierza odejść z pracy i wyjechać do Rzymu.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 122

Artur przyjmuje propozycję Konstancji, sądząc, że to jedyna szansa odzyskania dzieci. Konstancja składa wniosek o adopcję. Czarek opowiada Monice o przygodach w Czechach. Mówi, że wrócił, by walczyć o jej serce. By zdecydować o adopcji, pracownicy ośrodka przesłuchują Konstancję i rozmawiają z dziećmi. Rafał nie ustaje w adorowaniu Anety. Konstancja odwiedza Cezarego.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1469

Nowak jest zaniepokojony informacjami o Magdzie, które zewsząd do niego docierają. Zwraca się do Kamila o radę. Hoffer sugeruje mu, żeby porozmawiał z matką dziewczyny. Igor składa wizytę pani Żebrowskiej. Magda zjawia się niespodziewanie w domu matki. Trwają ostatnie przygotowania do ślubu Małgosi i Piotra. Ola i przyjaciółki panny młodej zaplanowały szalony wieczór panieński. Huczną zabawę przerywa nagła wizyta Piotra, który zabiera Gosię do domu. Ola głośno komentuje jego zachowanie. Sebastian odwiedza Weronikę.

linia życia

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1338

Mariusz postanawia odwiedzić Marysię. Jest zaskoczony, kiedy ta wita go z córką na rękach. Kinga nie może zrozumieć, dlaczego Marysia ukrywa przed wszystkimi prawdę na temat dziecka. Mirkowi udaje się oszukać rodziców. Dzięki symulowaniu choroby przedłuża pobyt w Wadlewie. Sabina ma depresję z powodu nieudanych zakupów. Mikser i Radek zachęcają ją, by sama zajęła się modą. Sabina dochodzi do wniosku, że jest to fajny pomysł. Anna udaje się na konsultację ginekologiczną, aby zdiagnozować przyczynę problemów z zajściem w ciążę.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 4 (sezon 2)

Kamil, Ernest i Alicja świetnie bawią się podczas rejsu motorówką po zatoce. Korzystając z nieobecności rodziców, Alicja zaprasza Kamila i Ernesta do domu. Gdy Kamil wychodzi do kuchni, Ernest próbuje uwodzić Alicję. Hubert Palewicz opowiada Wilkowi, że Patrycja miała dług związany z narkotykami. Wilk dostaje informację od sprzątaczki z dworca, która przypomniała sobie o mężczyźnie wychodzącym z damskiej toalety w dniu zabójstwa. Adam prosi Kamila, by wrócił do matki. Gdy Kamil odmawia, Adam nie zgadza się, by chłopak dłużej mieszkał u niego.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 2 (sezon 4)

Biznesmen Aleksander Zimnoch zatrzymuje się w hotelu. Czeka na dziewczynę, która chce sprzedać dziewictwo. Mężczyzna spotyka w restauracji Andrzeja, znajomego. W recepcji pojawia się 16-letnia Karina, mówi, że jest umówiona z Aleksandrem. Tymczasem w hotelu pojawia się Olek, umówiony na internetową randkę. Karina bierze go za Aleksandra, a on ją za dziewczynę, z którą korespondował. Natalia jedzie z Arturem na konsultację kardiologiczną do Konstancina. W drodze powrotnej zagląda do teczki z dokumentacją medyczną.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Dlaczego nastolatki wstydzą się swoich rodziców? 4 "WTOPY"

Oto top lista najbardziej żenujących zachowań matek i ojców.

5 najdziwniejszych MODYFIKACJI CIAŁA - Prasowanie piersi, krępowanie stóp i inne

BUDZĄ EMOCJE!

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.09.2011 13:28
Właśnie też miałam nadzieję, że będzie streszczenie "Szpilki na giewoncie". :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.09.2011 11:17
szpilki na giewoncie powtarzają we wtorek o 13 :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.09.2011 10:50
a gdzie opis Plotkary ???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.09.2011 10:40
A kiedy sa powtorki Szpilek na Giewoncie????????????
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.09.2011 09:26
kocham pierwszą miłość!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo