Co dziś w serialach?

Dowiedz się, co nowego wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
06.09.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5477

Steffy ze łzami w oczach odrzuca oświadczyny Marcusa. Proponuje mu, by zostali przyjaciółmi. Między Rickiem a Stephanie dochodzi do kłótni. Oboje oczekują poparcia ze strony Eryka i grożą odejściem z firmy. Zdenerwowany Eryk oświadcza, że podjął już decyzję. Rodzina w napięciu czeka, by usłyszeć, jakiego dokonał wyboru.

TVP1, 18:05, Klan, odc. 2114

Jerzy i Elżbieta zastanawiają się, czy zięć zgodzi się na przeprowadzkę dzieci na Sadybę. Kinga referuje Jackowi wyniki audytu w firmie. Nie wykryła więcej nieprawidłowości poza wyprowadzeniem przez księgową 120 tys. dla Marczyńskiego. Graczyk spotyka się z Andrzejem, aby skłonić go do negocjacji z Boreckim. Mężczyzna deklaruje zwrot pieniędzy. Ola pomyślnie broni pracy magisterskiej. Wspólnie z Norbertem i rodziną świętuje sukces. Niespodziewanie u Lubiczów pojawia się Bolek. Prosi, aby przyjęli ich syna, Miłosza, na stancję.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 2

Kromer informuje media, że Marcin Wilk wyjechał za granicę, żeby odpocząć. Krystyna Skowrońska, właścicielka konkurencyjnej stacji, jest wściekła. Po długich negocjacjach udało jej się zwerbować Marcina, ale on wyjechał bez słowa dzień przed podpisaniem kontraktu. Piotr przygotowuje się do wcielenia się w rolę Marcina. Magda Szwed mu pomaga. Aktor jest zauroczony Agatą, ta jednak traktuje go nieuprzejmie. Wieczorem Magda zabiera Piotra do mieszkania Tomasza, który wita zaskoczonego mężczyznę gorącym pocałunkiem.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 612

Natalia przyjeżdża do Zakrzewia. Chce pogodzić się z Łukaszem. On jednak oznajmia, że się wyprowadza. Dziewczyna jest załamana. Marczakowie przygotowują się do wyjazdu do Włoch, gdzie mają odwiedzić Pawła i Julię. Żaneta i Jacek przychodzą do Anny i proszą, by została chrzestną ich córeczki. Alek i Iwona borykają się z problemami finansowymi. Iwona nie wyobraża sobie przeprowadzki do rodziców chłopaka. W końcu Alek decyduje, że przerwie naukę i wyjedzie do pracy za granicę. Maria ma dla młodych lepszą propozycję.

przepis na życie

TVP2, 20:35, M jak miłość, odc. 845

Natalka i Ula mają problemy w nowej szkole. Mateusz tęskni za dziadkami i jedzie do Grabiny, nie informując rodziców. Bogdan szantażuje Annę, grożąc, że zrobi krzywdę dzieciom Hanki. Gruszyńska opowiada o swoich problemach siostrze. Razem idą porozmawiać z Bogdanem, ten wyciąga nóż. Agnieszka jest załamana ciążą. Wyznaje Sandrze, że nie chce tego dziecka. Małgosia postanawia walczyć o męża, urządza romantyczną kolację. Kornacki wraca z urlopu. Gdy okazuje się, że on i Marta mieszkają na jednym osiedlu, odwozi ją do domu. Janka ich zauważa.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 120

Artur szuka sposobu, jak odzyskać dzieci, tym bardziej, że dla Hani rozłąka to bardzo trudne przeżycie. Mężczyzna angażuje prawnika, mecenasa Makowskiego, specjalizującego się w prawie rodzinnym. Uczucie Rafała do Anety rozwija się. Robert uświadamia Konstancji jej możliwości prawne. Monika spotyka się z Konstancją i żąda, żeby przestała wreszcie manipulować losem dzieci. Kacper wspiera Monikę w trudnych chwilach.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1467

Jacek skarży się na uporczywy ból zęba. Filip, chcąc pomóc koledze, korzysta z uprzejmości Iwony. Borys odwiedza Michała, oczekując zwrotu pieniędzy. Brzozowski z satysfakcją wręcza mu plik banknotów, mimo iż nie jest to pełna kwota. Borys daje mu trzy dni na spłatę reszty długu. Grozi, że w przeciwnym razie powie o wszystkim Kindze. Maria martwi się o córkę. Widzi, że Renata bardzo przeżywa powrót Sławka. Namawia Monikę, by porozmawiała z siostrą. Monika składa Renacie niezapowiedzianą wizytę.

TVN, 21:30, Przepis na życie, odc. 14 (sezon 2)

Anka w asyście przyjaciół i rodziny trafia do szpitala z silnymi skurczami porodowymi. Zachodzi konieczność przeprowadzenia cesarskiego cięcia. Na świat przychodzi syn Anki i Andrzeja. Po porodzie kobieta przenosi się do mieszkania matki. Anka spotyka się z Polą i kupuje wreszcie telefon, co umożliwia jej kontakt z Jerzym. Pola zachęca przyjaciółkę do działania. Nieoczekiwanie Jerzy dzwoni z Berlina do Anki i zapowiada powrót do Warszawy. Po jego telefonie w domu Ireny wszystko wraca do normy, Anka uśmiecha się, a Mania nie martwi się o matkę.

przepis na życie

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1336

Grzegorz jest podekscytowany rodzinnym wyjazdem w góry. Błażej ma nadzieję, że Grażyna zrezygnuje z wyjazdu z jego rodziną. Jego niechęć budzi w niej podejrzenia. Podczas wycieczki Grażyna próbuje udowodnić, że pobyt na łonie natury sprawia jej przyjemność. Patryk stara się wynegocjować z Iwoną przesunięcie terminu wyjazdu Mirka. Mając dość marudzenia wszystkich, Iwona mówi, że Patryk nie jest biologicznym ojcem Mirka. Marysia opowiada Kindze, dlaczego wróciła do Wrocławia. Dochodzi do jej pierwszego spotkania z Pawłem.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc 2 (sezon 2)

Marek obserwuje całujących się Leszka i Klarę. Michał opowiada prokuratorowi i komisarzowi Wilkowi historię dotyczącą zdjęć. Prokurator Bełski mu nie wierzy. Nawet gdy komisarz Wilk znajduje potwierdzenie słów Michała, dla prokuratora to wciąż za mało. Teresa postanawia pogodzić się z Sylwią. Gdy udaje jej się porozmawiać z przyjaciółką, poznaje tajemnicę z jej przeszłości. Okazuje się, że Sylwia została zgwałcona przez Ernesta Krupę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Klub nocny dla dzieci: Tak się bawią ROSYJSKIE MAŁOLATY

W "Underground Garage" dzieją się rzeczy, które u większości z nas wywołują ciarki na plecach.

Chemikalia w barwnikach używanych do tatuaży: Jakie choroby mogą wywołać?

Ozdabianie ciała (wbrew temu co dotychczas sądzono) ma jednak skutki uboczne.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.09.2011 17:39
przepis na życie!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.09.2011 16:57
pierwsza milosc i przepis na zycie :) !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.09.2011 09:23
ciekawe kiedy będzie odcinek z pogrzebem Hanki z M jak miłość
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.09.2011 09:23
pierwsza miłość wróciłaaaaa !!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie