Co dziś w serialach?

Wasze ulubione seriale wróciły po wakacjach. Sprawdźcie, co ciekawego się w nich wydarzy!
Co dziś w serialach?
05.09.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5476

Członkowie rodziny Forresterów są wściekli, widząc wywiad w prasie, w którym Stephanie oskarża Ricka o zabicie Phoebe. Kobieta tłumaczy, że nie może znieść sytuacji, w której rodzina Loganów rządzi firmą Forresterów. Marcus zabiera Steffy do Big Bear. Podczas romantycznej kolacji prosi ją o rękę. Stephanie przynosi Rickowi czasopismo z wywiadem i żąda, by opuścił gabinet, bo nie będzie już prezesem firmy.

TVP1, 18:05, Klan, odc. 2113

Po wakacjach spędzonych z dziadkami Jasiek i Małgosia wracają do codziennego życia. Jacek zauważa, że córka tęskni za mamą. Renata przekonuje Jerzego, że powinni zabrać wnuki na Sadybę. Elżbieta też by tego chciała, ale podejrzewa, iż Jacek się nie zgodzi. Grażyna zapisuje Bożenkę na kontrolę okulistyczną. Obawia się, że wysiłek podczas warsztatów tanecznych źle wpłynął na kontuzjowane oko. Lekarz zaprzecza jej podejrzeniom. Alicja żali się Krystynie, iż Andrzej znowu się do niej sprowadził. Rozstał się z przyjaciółką i nie miał dokąd pójść.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 611

Hubert spotyka w pubie Patrycję. Spędza z nią wieczór. Okazuje się, że dziewczyna pracuje w firmie fonograficznej. Sabina zamierza zabrać Kajtka na święta do swojego chłopaka, Mietka. Chłopiec jest smutny, bo chciał spędzić Wielkanoc z ojcem. W dzień wyjazdu kobieta mdleje. Róża martwi się, że Sabina w tajemnicy weźmie ślub z Mietkiem i wywiezie syna za granicę. Prosi Władka, by interweniował. Stefan i Oksana przygotowują ślub. Kobieta ze względu na koszty postanawia ograniczyć liczbę gości. Jej narzeczony się temu sprzeciwia.

TVP2, 20:35, M jak miłość, odc. 844

Lewicki błaga Dorotę o wybaczenie. Wieczorem oboje spotykają się z Rogowskimi. W Gródku zjawia się Bogucki i dziękuje lekarzowi za uratowanie mu życia. Kuba jedzie do Frankfurtu, by odwiedzić Nataszę. Igor wyznaje rywalowi, że stan dziewczyny się pogarsza - może ona umrzeć w ciągu kilku tygodni. Sandra rezygnuje z pracy w domu mody. Mirka i Irek desperacko szukają sekretarki. Agnieszka wraca z urlopu. Chce zapomnieć o nocy spędzonej z Budzyńskim. Wkrótce odkrywa, że jest w ciąży.

m jak miłość

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 119

Artur jest w rozpaczy z powodu umieszczenia dzieci w domu dziecka. Hania, Laura i Kuba także bardzo tęsknią i trudno im zaadaptować się w nowym miejscu. Chcieliby jak najszybciej wrócić do Artura. Rafał, chcąc upokorzyć Feliksa, wyzywa go na pojedynek o serce Anety. Mimo iż Rafał wygrał pojedynek, Aneta wybiera Feliksa. Artur czyni starania, by odzyskać dzieci.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1466

Borys domaga się od Brzozowskiego zwrotu pożyczki. Michał jest zdesperowany. Zamierza prosić brata o wsparcie finansowe. Nie zastaje go w domu i decyduje się pójść do kasyna. Sylwia proponuje, że zabierze Patryka do kina. Janusz jest sceptycznie nastawiony do pomysłu byłej żony. Marta przekonuje go, by dał Sylwii szansę. Ostatecznie Gajewski proponuje, że pójdzie do kina wraz z nimi. Cała trójka długo nie wraca. Sławek odwiedza Renatę. Chce porozmawiać. Kraszewska uważa jednak, że nie mają sobie nic do powiedzenia.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1335

Marysia wraca do Wrocławia. Aneta i Kinga remontują jej mieszkanie i urządzają pod nowe potrzeby. Marysia oświadcza, że jest przygotowana na to, by powiedzieć Pawłowi prawdę na temat ich córki, Julki. Tymczasem Paweł stara się pogodzić ze stratą Brony. Anna proponuje mu wspólną wspinaczkę po skałkach. Mirek uświadamia sobie, że nadchodzi koniec wakacji i będzie musiał wrócić do Anglii. Błażej wykupił wycieczkę na Teneryfę dla dwojga. Grzegorz zaplanował rodzinny wyjazd w góry. Grażyna entuzjastyczniej akceptuje ofertę wyjazdu na biwak.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Tajemniczy TEST DRZEWA

Psychologowie twierdzą, że to jak rysujemy rośliny (a zwłaszcza drzewa) jest doskonałym odzwierciedleniem naszego charakteru.

Chryste! Ona kiedyś wyglądała jak Monica Bellucci, dziś jest chodzącym implantem!

PRZESADZIŁA.

 

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2011 22:58
prosto w serce !!!! :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2011 21:35
w koncu pierwsza milosc...zawa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2011 15:55
a plotkara ? :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2011 14:50
m jak milosc yeah! ;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2011 12:53
Nareszcie na wspólnej powraca!!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo