Filmowy przewodnik weekendowy

Jak co tydzień, wybrałyśmy dla Was najciekawsze propozycje filmowe na dwa najbliższe dni.
Filmowy przewodnik weekendowy
03.09.2011

Sobota, TVP1, 20:20, Walkiria, dramat wojenny

Pułkownik Claus von Stauffenberg wraca ranny z frontu. W 1943 roku rozpoczyna pracę na stanowisku oficera sztabowego Ogólnego Urzędu Sił Zbrojnych w Berlinie. Pułkownik zawiązuje współpracę z członkami ruchu oporu. Wspólnie opracowują plan pod kryptonimem "Walkiria", który ma na celu zabicie Hitlera i odsunięcie nazistów od władzy. Stauffenberg decyduje się osobiście przeprowadzić zamach. Udaje się do Wilczego Szańca - kwatery główniej führera.

Sobota, TVP2, 22:05, Ślubne wojny, komedia romantyczna

Emma i Liv przyjaźnią się od dzieciństwa. Zawsze snuły plany dotyczące wesela, które miałoby się odbyć w czerwcu w nowojorskim Hotelu Plaza. Obie dziewczyny łapią bukiet na weselu koleżanki. Wkrótce narzeczeni proszą je rękę. Szczęśliwe panny młode udają się do najmodniejszej w mieście organizatorki ceremonii ślubnych, Marion St. Claire. Rezerwują dwa ostatnie czerwcowe terminy w wymarzonym hotelu i ruszają na poszukiwanie sukien ślubnych. Idylla kończy się, gdy wychodzi na jaw, że śluby przyjaciółek zostały omyłkowo wpisane na ten sam dzień.

Sobota, TVN, 21:40, Sposób na teściową, komedia romantyczna

Charlotte Cantilini, po latach poszukiwań, znajduje miłość życia. Wybrankiem jej serca jest uroczy lekarz, Kevin Fields. Romans nabiera coraz większych rumieńców i nic nie zapowiada nadchodzących kłopotów. Wszystko się zmienia, gdy w ich życie zaczyna ingerować starzejąca się i bardzo chimeryczna matka Kevina, Viola Fields. Z teściową nie jest łatwo, ale jeśli serce podpowiada, że o tę wyczekaną miłość trzeba walczyć, Charlotte nie cofnie się przed niczym. Kobiety zaczynają rywalizować i żadna z nich nie zamierza odpuścić.

Sobota, Polsat, 20:00, Ryś, komedia

Prezesowi KS Tęcza, Ryszardowi Ochódzkiemu, depcze po piętach szef mafii, "Kreda", żądający zwrotu dwóch milionów euro. Sekretarka prezesa, Maria Wafel, przypomina zwierzchnikowi o zakupionej przed laty ziemi nad Wigrami, wartej fortunę. Radzi sprzedać grunty i pozbyć się długów. Jednak Ochódzki nie chce rozstawać się z majątkiem. Postanawia pozyskać pieniądze drogą oszustwa. Pomaga mu w tym prezes banku, Koziczek. Uciekający z pieniędzmi prezes Ochódzki znajduje schronienie w łóżku żony komendanta policji w Suwałkach.

ślubne wojny

Niedziela, TVP1, 21:25, Iluzjonista, thriller

Koniec XIX wieku. Syn stolarza od najmłodszych lat oczarowuje otoczenie kuglarskimi sztuczkami. Jego zdolności zwracają uwagę młodej księżniczki Taschen, ale rodzina zabrania dziewczynie przyjaźnić się z chłopcem z gminu. Małoletni magik wyrusza w świat, by zarabiać na życie jako iluzjonista. Zyskawszy sławę, przyjmuje pseudonim Eisenheim. Na jego występy ściągają prości ludzie i arystokracja. Gdy pojawia się w Wiedniu, pretendent do tronu, książę Leopold, postanawia go skompromitować i wtrącić do więzienia jako oszusta.

Niedziela, TVN, 22:00, Układ warszawski, odc. 1

Podkomisarz Marek Oporny zostaje przeniesiony do wydziału dochodzeniowo-śledczego na Czerniakowie. Jego pierwszym zadaniem jest doprowadzić przed wymiar sprawiedliwości Antoniego Rylskiego, pseudonim Łapa, najsłynniejszego złodzieja w Polsce. Rylski posądzony jest o kradzież brylantowej kolii w Londynie. Opornemu udaje się aresztować Łapę, ale z braku dowodów musi go wypuścić. Marek nie daje za wygraną i odnajduje brylanty, które konfiskuje. Łapa odwiedza go w domu, by odebrać kolię. Wtedy to okazuje się, że Rylski jest stryjem Opornego.

Niedziela, Polsat, 23:00, Reguły sztuki, film sensacyjny

Nowojorska specjalistka od dzieł sztuki, Sandra Walker, przybywa do Barcelony, by rozwikłać zagadkę kradzieży bezcennego obrazu. W misji partneruje jej były chłopak, Daniel. Śledztwo doprowadza ich do bezwzględnego rosyjskiego mafiosa. Gdy ginie kilka osób, które miały związek ze sprawą, Sandra orientuje się, że grozi jej wielkie niebezpieczeństwo. Wówczas do akcji wkracza Bruce, nowojorski policjant, prywatnie mąż Sandry, z którym ta jest w separacji.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Tajemniczy TEST DRZEWA

Psychologowie twierdzą, że to jak rysujemy rośliny (a zwłaszcza drzewa) jest doskonałym odzwierciedleniem naszego charakteru.

Chryste! Ona kiedyś wyglądała jak Monica Bellucci, dziś jest chodzącym implantem!

PRZESADZIŁA.

 

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2011 13:43
sposob na tesciowa ogladalam 2 razy i dzisiaj rownież obejze:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2011 00:51
Sobota filmy na tvnie cudowne polecam ! nigdzie nie wychodzę z domu od 20ej nie moge się doczekać :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2011 00:28
suknienka ze zdjęcia jest prześliczna..oglaałam ten film
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie