Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco ze swoimi ulubionymi serialami!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
02.09.2011

TVN, 9:50, Dwóch i pół, odc. 22, sezon 7

Charlie stracił prawo jazdy, gdy pozwolił synowi przejechać na czerwonym świetle. Alan został zaproszony na urodziny Chelsea. Charlie wysłał Jake'a, by wręczył w jego imieniu prezent solenizantce.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 12, sezon 3

Zbliża się rocznica śmierci Barta Bassa. Dan i Vanessa starają się przetrwać kolejny kryzys, który pojawił się w ich związku. Jenny zostaje oskarżona o pobicie.

TVN, 20:00, Wszyscy kochają Romana, odc. 1

Polska wersja popularnego amerykańskiego serialu "Everybody Loves Raymond". Roman jest mężem Doroty i ojcem trójki małych dzieci. Rodzina jest dla niego ważna, choć, jako dziennikarz sportowy, główny bohater często wyjeżdża służbowo, co powoduje rodzinne konflikty. Roman i jego kolega Mariusz chętnie przebywają w pizzerii "U Steffano". Tym razem panowie są zauroczeni nową, piękną kelnerką Żanetą. Roman w roztargnieniu zostawia w pizzerii portfel. Żaneta dzwoni do niego, by go o tym poinformować. Pech chce, że telefon odbiera żona Romana.

TVN, 20:35, Madagaskar, film animowany

Lew Alex jest główną atrakcją nowojorskiego ZOO. Widowiskowo potrząsa grzywą i wspaniale ryczy, lecz nad polowanie przedkłada porcjowane mięso. Uwielbia publiczność, lubi wybieg z widokiem na park i dobrze się czuje wśród przyjaciół - zebry Marty'ego, hipopotamicy Glorii i żyrafy Melmana. Marty nie podziela jego entuzjazmu dla życia w niewoli. Postanawia uciec, co wpędza w kłopoty wszystkich przyjaciół. Ci, poszukując zbiega, trafiają na pokład statku, który dopływa na Madagaskar. Życie na wolności okazuje się szkołą przetrwania.

Polsat, 11:55, Chirurdzy, odc. 1, sezon 6

Alex, Cristina, Meredith i George spędzili noc, czuwając przy łóżku Izzie, która wciąż nie obudziła się po drugiej operacji mózgu. Wreszcie jednak odzyskuje przytomność i zaczyna się dziwnie zachowywać. Okazuje się, że ma problemy z pamięcią. George informuje Mirandę, że wstąpił do wojska jako chirurg urazowy i wkrótce zamierza wyjechać na wojnę w Iraku. Tymczasem na ostry duży trafia człowiek, który wskoczył pod nadjeżdżający autobus, by ratować nieznajomą kobietę. Jego twarz jest tak zniszczona, że ciężko jest go rozpoznać.

Polsat, 20:05, Małolaty na obozie, komedia

Opieka nad grupą niesfornych dzieciaków z letniego obozu to dla Charliego Hintona i Phila Ryersona nie lada wyzwanie, któremu, mimo najszczerszych chęci, nie są w stanie sprostać. Brak doświadczenia daje o sobie znać na każdym kroku. W tej sytuacji zmuszeni są prosić o pomoc specjalistę do zadań specjalnych, który jest ojcem Charliego. W odróżnieniu od syna pułkownik Buck Hinton nie ma problemu z przywróceniem porządku i wdrożeniem podstawowych zasad pracy w zespole.

Polsat, 21:50, Mgła, horror

Akcja filmu rozgrywa się w nadmorskim miasteczku Antonio Bay, w którym 100 lat wcześniej wydarzyła się ponura zbrodnia. Teraz duchy ofiar przybywają z zaświatów, aby wziąć odwet na potomkach oprawców. Skryte we mgle zjawy sieją przerażenie wśród mieszkańców, którzy próbują rozszyfrować zagadkę ich nieoczekiwanego powrotu.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak odzyskać byłego? (1.)

Jeśli wciąż Ci na nim zależy...

SWEET: Gwiazdy odprowadzają dzieci do szkoły! (Jak wyglądają, w co ubierają pociechy?)

Przed wami 10 wspaniałych, hollywoodzkich mama i ich dzieci!

 

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2011 19:16
ostry duży? wow. nie wiedziałam, że można trafić z urazem na ostry duży.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2011 15:57
Kiedy wraca Prosto w serce?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2011 10:08
plotkara - ten film bedzie kojarzył mi się z wakacjami 2011 :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2011 10:07
pkotkarrraaaaaaaaaa!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2011 10:06
na szczeście już niedługo zaczną sie fajne seriale i programy w telewizji
odpowiedz

Polecane dla Ciebie