Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Sprawdź, jakie filmy proponują na dzisiejszy wieczór najpopularniejsze stacje telewizyjne!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
01.09.2011

TVP2, 22:55, Limuzyna Daimler-Benz, dramat obyczajowy

Poznań, maj 1939 roku. Bracia Michał i Andrzej, wywodzący się z polsko-niemieckiej rodziny, postanawiają dla zabawy ukraść limuzynę Daimler-Benz, należącą do konsula Rzeszy Niemieckiej. Zatrzymani przez policję, wychodzą z aresztu, ponieważ ambasada niemiecka bagatelizuje incydent. Chłopcy zostają z powrotem przyjęci do gimnazjum. Jednak do szkoły wracają wewnętrznie odmienieni. Andrzej związuje się z faszystami. W przeddzień wybuchu wojny bierze udział w antypolskiej prowokacji, strzałem z pistoletu zabija konsula.

TVN, 9:50, Dwóch i pół, odc. 20, sezon 7

Alan zaprasza matkę Eldridge'a do hotelu. W tym czasie Charlie wynajmuje prostytutkę, której zleca udawanie Chelsea.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 11, sezon 3

Rodzinne spotkania w dniu Święta Dziękczynienia obfitują w niespodzianki i konflikty. Vanessa znów pokłóciła się z matką. Rufus dowiaduje się, że Lily okłamała go na temat swojej matki. Chuck posiada informację, która mogłaby zniszczyć przyjaciela Nate'a. Gdy Jenny dowiaduje się, że to Eric skompromitował ją na balu, znajduje sposób, aby się na nim zemścić. Lily zaprasza Trippa i Maureen na świąteczne przyjęcie. Serena nie jest tym pomysłem zachwycona.

TVN, 20:50, 90 minut do katastrofy, film katastroficzny

W trakcie podróży samolot pasażerski lecący z Nicei do Berlina zderza się z małą maszyną transportową. EA-714 doznaje poważnych uszkodzeń w poszyciu, ale pozostaje w powietrzu. Załoga nie może jednak odzyskać kontroli nad sterem, a samolot zmierza wprost do Berlina. W ciągu 90 minut może dojść do katastrofy. Zwołany sztab kryzysowy jest skłonny poświęcić życie załogi i pasażerów i planuje zestrzelić samolot, zanim dotrze do miasta. Doświadczona załoga gorączkowo szuka sposobu na odzyskanie kontroli nad maszyną.

Polsat, 11:55, Chirurdzy, odc. 23, sezon 5

Derek obmyślił, jak można usunąć guz z mózgu Izzie. Na ostry dyżur trafia były żołnierz, który doznał poważnej kontuzji na wojnie. Rana została wyleczona, ale z powodu uporczywego bólu w nodze nie może on nawet chodzić. Mężczyzna prosi o odcięcie kończyny. Szef w ostatniej chwili postanawia zatrzymać dr Bailey na oddziale i kusi ją skomputeryzowanym systemem chirurgicznym. Mark prosił Lexie, aby pomogła mu wybrać mieszkanie.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jesienna kolekcja Deichmann: Botki, baletki i kozaki ZA GROSZE! (Dla studentek, uczennic i modnych mam!)

Kolekcja Deichmann na nowy sezon wygląda bardzo obiecująco!

Figury woskowe gwiazd w Muzeum Madame Tussauds: Najbardziej udane & najgorsze karykatury

Twórcy niektórych z nich albo są fatalni w tym co robią, albo... nie lubią swoich modeli.

 

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2011 18:33
Coś się stało,że nie ma zdjęcia z 'plotkary'?;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2011 15:13
A będzie co oglądać we wrześniu,będzie.Bo i Układ Warszawski,Wszyscy kochają Romana, Rezydencja, Wiadomości z drugiej ręki,Szpilki na Giewoncie,Hotel 52,Przepis na życie i wiele wiele innych atrakcji,w tym muzycznych też i to wszystko nowe odcinki,nic z powtórek.Będzie w czym wybierać.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2011 14:27
Chirurdzy górą :( ale idę do szkoły nie mam jak oglądać.......
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2011 12:33
american pie dzis leci
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2011 11:56
chirurdzy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo