Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Zwariowana komedia, poruszający dramat i film przygodowy – stacje telewizyjne proponują na dzisiejszy wieczór porządną dawkę emocji!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
31.08.2011

TVP1, 20:25, Jutro idziemy do kina, dramat obyczajowy

Andrzej Skowroński, Jerzy Bolesławski i Piotr Dołowy w 1938 roku zdają maturę i idą na studia. Latem 1939 r. atmosfera polityczna w kraju staje się coraz bardziej napięta. Coraz częściej mówi się o wojnie. Andrzej, który zakochał się w pięknej Ani, córce starosty, umawia się z nią w końcu na randkę. Mają się spotkać szóstego września, gdy on wróci z ćwiczeń z Pomorza, a ona ze Lwowa. Spotkanie 1 września wyznaczają sobie z kolei Krysia i Jurek. Piotr i Zosia są w tym czasie nad morzem. Wieść o wybuchu wojny spada na nich wszystkich jak grom.

TVP2, 20:10, Trzej muszkieterowie, film przygodowy

XVII-wieczna Francja. Młody Gaskończyk przybywa do Paryża z zamiarem wstąpienia na służbę do królewskich muszkieterów. Nie wie, że decyzją kardynała Richelieu formacja została rozwiązana. Młodzieniec przyłącza się do najdzielniejszych z muszkieterów: Atosa, Portosa i Aramisa. Ci nie poddali się rozkazowi złożenia broni, dlatego są ścigani jako przestępcy. Wkrótce d'Artagnan zostaje pojmany. Uciekając z celi, podsłuchuje rozmowę kardynała z tajemniczą kobietą. Richelieu pragnie pozbawić króla Ludwika tronu i zająć jego miejsce.

TVN, 9:50, Dwóch i pół, odc. 17, sezon 7

Pacjentka Alana proponuje mu, by dodatkowe zabiegi masażu odbyły się w jej mieszkaniu. Charlie spotyka się z Gail. Chelsea chce zakończyć znajomość z Bradem, który przestał jej odpowiadać.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 10, sezon 3

Blair organizuje koncert z udziałem Lady Gagi. Dan i Olivia wystąpią w szkolnym przedstawieniu. Blair napisała scenariusz, a Vanessa je wyreżyseruje. Serena, która nie może już liczyć na Blair, prosi Nate'a o pomoc. Jenny przystaje na prośbę Chucka i pojawia się publicznie w towarzystwie Damiana, który jest synem ambasadora.

TVN, 20:50, Piekielna głębia, film sensacyjny

Doktor Susan McCallister jest szefem laboratorium, w którym prowadzone są badania nad rekinami. Ich celem jest znalezienie lekarstwa na chorobę Alzheimera. Jeden z prowadzonych przez nią programów badawczych budzi kontrowersje. Najnowszy eksperyment polega na wszczepianiu ludzkich tkanek w mózg rekinów mako. Zwierzęta te są wyjątkowo silne. Carter Blake domaga się zaprzestania tego typu eksperymentów. Twierdzi, że wyposażanie zwierząt w dodatkowe zdolności przyniesie nieprzewidywalne rezultaty. Wkrótce jego słowa znajdują potwierdzenie.

Polsat, 11:55, Chirurdzy, odc. 22, sezon 5

Zbliża się ślub Meredith i Dereka. Oboje przyznają, że to Izzie będzie najważniejszą osobą podczas uroczystości. Niestety, powracają symptomy choroby nowotworowej. Omamy sugerują, że podczas operacji mózgu nie usunięto wszystkich przerzutów. Badanie komputerowe tego nie potwierdza. Derek i Miranda znajdują sposób, by odnaleźć guz ukryty w mózgu Izzie. Tymczasem pozostali chirurdzy zostają wezwani na ostry dyżur. Ciężarówka zmiażdżyła samochód osobowy, którym jechało ośmioro przyjaciół ze studiów.

Polsat, 20:35, To nie jest kolejna komedia dla kretynów, komedia

Ambitna intelektualistka Janey Briggs nie jest lubiana przez rówieśników, którzy wyśmiewają jej wygląd. Prawdziwym gwiazdorem jest za to Jake Wyler, ozdoba drużyny futbolowej i obiekt westchnień wszystkich dziewczyn. Jake postanawia zabawić się kosztem Janey i zakłada się z kolegami, że dzięki jego pomocy brzydula zostanie miss szkolnego balu maturalnego. W tym samym czasie młodszy brat Janey i jego koledzy kombinują, jak przed końcem roku utracić dziewictwo.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Kolor włosów a SEKSAPIL: Blondynki, brynetki czy rude? FAKTY i MITY

Czy kolor włosów decyduje o naszej atrakcyjności w oczach panów?

Nastolatki NIENAWIDZĄ szkoły! (Mają ataki paniki i lęki przed 1. września - DLACZEGO?)

Uczniowie z przerażeniem myślą o pierwszym września.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.08.2011 19:25
Też uwielbiam ,,Jutro idziemy do kina", jest niesamowity, nie jest denny jak więkzość filmów, które teraz powstają :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.08.2011 16:03
'Jutro idziemy do kina' oglądam ten film co roku, bo zawsze leci przed 1 września i nigdy nie mam go dość. Jest świetny i za każdym razem znajduje w nim coś nowego.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie