Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Horror, dramat, a może ulubiony serial – co masz ochotę obejrzeć dzisiaj?
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
30.08.2011

TVP1, 20:25, Bunt gargulców, horror

Dwójka robotników przypadkowo ożywia gargulca, skrzydlatego stwora. Na jego trop wpada historyk sztuki Jack Randall, który wraz ze znajomą, Carol, przybywa na plac budowy. Jack jest zafascynowany zabytkowym kościołem. Następnej nocy Carol ginie zaatakowana przez gargulca. Historyk dowiaduje się, że w mieście doszło do serii dziwnych morderstw. Kontaktuje się z reporterką telewizyjną i operatorem kamery, aby rozpocząć śledztwo. Chcą odkryć mroczną tajemnicę kościoła. Nie wiedzą, że właśnie tam gargulec chroni jaja, z których wyklują się bestie.

TVP2, 20:15, Człowiek z żelaza, dramat obyczajowy

Gdańsk, rok 1980. W stoczni trwa strajk. Winkel otrzymuje polecenie zrealizowania radiowego reportażu kompromitującego Macieja Tomczyka, działacza komitetu strajkowego. Badecki, przedstawiciel władz, uświadamia mu wagę zadania. W tłumie przed bramą zakładu Winkel spotyka znajomego, Dzidka. Ten opowiada mu o Tomczyku. Aby uzyskać przepustkę na teren stoczni, Winkel odwiedza rodzinę Wiesławy Hulewicz. Dowiaduje się, że Tomczyk jest mężem Agnieszki, która w roku 1976 robiła film o Mateuszu Birkucie, ojcu Maćka.

TVN, 9:50, Dwóch i pół, odc. 16, sezon 7

Chelsea wyprowadziła się od Charliego. Chcąc odreagować stres związany z rozstaniem, mężczyzna udaje się do kościoła, gdzie poznaje pewną dziewczynę.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 9, sezon 3

Jenny, której już nie wystarcza tytuł królowej szkoły, postanowiła zawładnąć dzielnicą. Ma jej w tym pomóc przystojny i popularny partner, z którym wystąpi na balu. Nate i Chuck usiłują pogodzić Serenę i Blair. Dan ma żal do Olivii, że chce porzucić szkołę, by wystąpić w kolejnym filmie.

Polsat, 11:55, Chirurdzy, odc. 21, sezon 5

Izzie kontynuuje przygotowania do uroczystości ślubnych Meredith i Dereka. Z zacisza szpitalnego pokoju planuje wszystko i panuje nad szczegółami, co pozwala jej zapomnieć na chwilę o chemioterapii. Na ostry dyżur trafia troje rannych - mężczyzna, który ma jedenaście ran postrzałowych, jego przestraszona żona i córeczka z dziwnymi ranami na twarzy. Gdy Owen, Cristina i George walczą o jego życie, Arizona i Meredith odkrywają, że kilkuletnia dziewczynka strzelała do ojca, który znęcał się nad nią i jej matką.

Polsat, 20:00, Wschodzące słońce, dramat kryminalny

Podczas uroczystego otwarcia siedziby firmy Nakamoto zostają znalezione zwłoki kobiety. Detektyw John Connor, doskonale znający etykietę i zwyczaje japońskie, wraz z policjantem Webem Smithem rozpoczynają śledztwo. Dochodzenie od początku napotyka trudności i kłopoty. Japończycy próbują zatuszować zbrodnię. Mimo nacisków ze strony władz Smith nie daje za wygraną. Wkrótce okazuje się, iż pozornie nieskomplikowane morderstwo ma podłoże polityczne, związane ze stosunkami pomiędzy Japonią i Stanami Zjednoczonymi.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Kolor włosów a SEKSAPIL: Blondynki, brynetki czy rude? FAKTY i MITY

Czy kolor włosów decyduje o naszej atrakcyjności w oczach panów?

Nastolatki NIENAWIDZĄ szkoły! (Mają ataki paniki i lęki przed 1. września - DLACZEGO?)

Uczniowie z przerażeniem myślą o pierwszym września.

 

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2011 13:26
mniam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2011 12:49
edward nie jest jakimś super przystojnym ciachem, ale ma coś takiego, co przyciąga, ma to coś :D !! jest bossski
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2011 10:52
Ed, czyli serialowy Chuck, jest idealnym materiałem na partnera. W "Plotkarze" jest z jednej strony amantem z szelmowskim spojrzeniem, który ma ogromną władzę, z drugiej jest czuły i oddany... Mrr
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2011 10:41
Ed
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2011 10:05
CHUUUUUUUUCK!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo