Filmowy przewodnik weekendowy

"Dwa tygodnie na miłość" czy może "Nie kłam, kochanie" - co obejrzysz w ten weekend?
Filmowy przewodnik weekendowy
27.08.2011

Sobota, TVP1, 17:25, Szkolny terror, dramat obyczajowy

Stacey, Nikki i Vanessa chodzą do jednej klasy w szkole średniej. Są w bardzo dobrych stosunkach. W pewnym momencie Nikki staje się zazdrosna o Stacey, która od lat jest najserdeczniejszą przyjaciółką Vanessy. Roznosi plotki, że ta w tajemnicy umawia się z Tonym, mimo że jest on chłopakiem Stacey. Zdradzona dziewczyna przyłącza się do Nikki. Tworzą one stronę internetową, na której kierują obraźliwe rysunki i teksty pod adresem znienawidzonej koleżanki. Vanessa jest bliska załamania. Kiedy matka próbuje jej pomóc, dziewczyna ją odtrąca.

Sobota, TVP2, 23:20, Częstotliwość, film SF

John Sullivan w przeddzień rocznicy śmierci ojca, który zginął na posterunku jako strażak, wyjmuje jego stare radio. Za jego pośrednictwem nawiązuje kontakt z mężczyzną podającym się za strażaka. Okazuje się, że rozmawia z własnym ojcem. John i Frank próbują zapobiec morderstwu, które zadecyduje o ich przeznaczeniu. Zaczyna się wyścig z czasem. Za każdym razem, kiedy drugi dokonuje zmian w swoim świecie, pierwszy budzi się w innej rzeczywistości.

Sobota, TVN, 20:00, Dwa tygodnie na miłość, komedia romantyczna

George Wade jest czarujący i niewiarygodnie bogaty. Lucy to prawniczka o zacięciu społecznika. Los styka tych dwoje przypadkowo, ale George szybko docenia inteligencję panny Kelson i zatrudnia ją jako doradcę. Błyskotliwe akcje na arenie finansowej oraz dyspozycyjność prawniczki wkrótce czynią ją niezbędnym elementem życia George'a. Jednak konieczność stawiania się na każde zawołanie szefa szybko staje się dla Lucy nieznośna. Dziewczyna postanawia rzucić posadę. Uświadamia sobie jednak, że George wcale nie jest jej obojętny.

Sobota, Polsat, 22:00, Kung Fu szał, komedia sensacyjna

Akcja rozgrywa się w Szanghaju, w latach 40. ubiegłego wieku. W mieście grasuje kilka gangów, z których szczególny postrach wzbudza bezwzględny gang Siekier. Jego członkowie to najlepsi z najlepszych, elita przestępczego światka. O tym, by zasilić szeregi grupy marzy młody, nieporadny złodziejaszek Sing. Będzie to możliwe dopiero wtedy, gdy zapozna się on z tajnikami sztuki walk wschodu. Tymczasem Siekiery przygotowują się do przejęcia najbardziej pożądanej dzielnicy miasta, którą chronią mistrzowie kung fu.

filmy na weekend

Niedziela, TVP1, 23:10, 25. godzina, dramat obyczajowy

Monty Brogan - diler współpracujący z rosyjską mafią, ma za 24 godziny stawić się w więzieniu, by odbyć siedmioletni wyrok. Pół roku wcześniej policjanci znaleźli u niego w mieszkaniu znaczną ilość narkotyków. Ostatniego wieczoru spędzanego na wolności Monty idzie z przyjaciółmi, Jacobem i Francisem, do klubu nocnego. Następnego dnia rusza z ojcem w drogę do zakładu karnego. Starszy pan proponuje, że wywiezie go na wschód kraju. Oczyma wyobraźni Monty widzi, jak mogłoby potoczyć się jego życie, gdyby skorzystał z możliwości ucieczki.

Niedziela, TVN, 16:00, Farciarz Gilmore, komedia

Happy Gilmore ma niełatwe zadanie. Jeśli w ciągu 90 dni nie wygra w golfa fortuny, jego babka straci dom. Problem w tym, że Happy nie ma pojęcia o golfie, do tej pory był kiepskim hokeistą. W niełatwym przedsięwzięciu pomaga mu były mistrz, Chubbs Peterson, który stracił rękę w wypadku. Jego rywal Shooter McGavin, który jest dotychczasowym mistrzem rozgrywek na murawie, nie cofnie się przed niczym, by utrzymać tytuł.

Niedziela, TVN, 20:00, Nie kłam, kochanie, komedia romantyczna

Ania studiuje architekturę zieleni. Jest wrażliwa i nieśmiała. Ostatnio jej myśli zaprząta przystojny mężczyzna z eleganckiego budynku, w którym dziewczyna pielęgnuje zieleń. Marcin ma intratną posadę w banku i nie wątpi w swe możliwości. Wyznaje zasadę, że kłamstwo pozwala uniknąć wielu problemów, więc często wykorzystuje je w relacjach z kobietami. Zauroczenie Ani zbiega się w czasie z finansową katastrofą zamożnego playboya. Uratować może go tylko bogata ciotka Nela, która wsparłaby młodzieńca, gdyby przedstawił jej swoją żonę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak gwiazdy wyglądały w liceum? Mamy duże zdjęcia - porównaj KIEDYŚ i DZISIAJ!

Dzisiaj pierwsza część gwiazdorskiej galerii - zaczynamy od A jak Angelina i kończymy na K jak Kate Moss. Jutro kolejna porcja zdjęć!

26-letni GEJ i ATEISTA został wybrany na sołtysa!

Chyba trzeba będzie raz na zawsze zmienić nasze wyobrażenia o polskiej wsi! BRAWO!

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2011 00:48
jak zwykle nic.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo