Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Kto, z kim i dlaczego? Nie czekaj do wieczora, już teraz zajrzyj do naszego telewizyjnego przewodnika!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
29.08.2011

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 8, sezon 3

Olivia udziela wywiadu w programie Jimmy'ego Fallona. Dziewczyna popełnia gafę i robi wszystko, aby Dan nie dowiedział się o tym. Zbliżają się wybory. Nate uważa, że jego dziadek jest bardzo zdeterminowany w walce o miejsce w Kongresie dla Trippa. W wyniku kolejnego konfliktu z Sereną Blair postanawia znaleźć inną przyjaciółkę. To z nią udaje się na wieczór wyborczy zorganizowany w hotelu Chucka.

TVN, 21:50, Pamiętniki wampirów, serial grozy

Isobel wraca do Mystic Falls. Zaskakuje Alarica zachowaniem oraz żądaniem spotkania z Eleną. Kiedy matka i córka w końcu się spotykają, Isobel odmawia odpowiedzi na większość pytań Eleny. Ujawnia natomiast, że jest gotowa na wszystko, by odnaleźć tajemniczy wynalazek Johna Gilberta. Postawa Isobel zmusza Stefana, Damona i Bonnie do działania.

Polsat, 11:50, Chirurdzy, odc. 20, sezon 5

Po udanej operacji mózgu Izzie rozpoczyna chemioterapię. Meredith przyjęła pierścionek zaręczynowy. Oboje z Derekiem pragną jak najszybciej wziąć ślub. Zlecili Izzie zaplanowanie uroczystości. Na ostry dyżur trafiają dwaj ranni mężczyźni, ofiary wypadku samochodowego, którzy w drodze na urazówkę awanturują się. George podejrzewa, że jeden z nich nieprzypadkowo wtargnął na ulicę wprost pod nadjeżdżający samochód i pilnie wymaga konsultacji psychiatrycznej. Po rozstaniu z Cristiną Owen zdał sobie sprawę, że cierpi na zespół stresu pourazowego.

Polsat, 22:50, Jaskinia, film sensacyjny

Grupa nurków i grotołazów udaje się w rumuńskie Karpaty, gdzie 30 lat wcześniej zaginęła wyprawa badająca sieć jaskiń znajdujących się pod XIII-wiecznym opactwem templariuszy. Miejscowi naukowcy są przekonani, że w grotach panuje unikalny ekosystem. Amerykańska ekspedycja ma pomóc im w odkryciu podziemnych tajemnic i zbadać, co stało się z zaginionymi speleologami. Po wejściu do groty okazuje się jednak, że jest w niej nie tylko poszukiwany ekosystem, ale także nieznany gatunek stworzeń.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Idealna żona, matka i pracownica? DEPRESJA murowana!

Dążąc do bycia idealną w każdej dziedzinie, rujnują swoje życie.

WYDAŁO SIĘ: Co piąta z nas nie zmienia codziennie majtek! (FUJ)

Higiena intymna niektórych pań pozostawia wiele do życzenia

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2011 11:32
TVN,TVN, polsat,polsat.... oni wam płacą, że ciągle tylko ich promujecie ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2011 10:35
jezuu, czy wy musicie zawsze pisać o tym samym...jak jest cos ciekawego to zawsze pominiecie ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2011 00:48
łeee myślałam że już 5 sezon plotkary bedzie a to dopiero 3 na tvn..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2011 00:22
plotkara
odpowiedz

Polecane dla Ciebie