Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Co zobaczyć dziś w TV? Oto papilotowy przegląd programów telewizyjnych najpopularniejszych stacji.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
26.08.2011

TVP1, 20:25, Legenda pijanego mistrza, komedia sensacyjna

Podczas podróży pociągiem do Kantonu w ręce Wonga Fei-hung wpada pudełko zawierające posążek. Figurka jest jednym z wielu skarbów, którymi próbują zawładnąć Brytyjczycy. W mieście czeka transport zrabowanych już wcześniej zabytków. Zniknięcie posążka krzyżuje plany Brytyjczykom. Grupa mężczyzn zostaje wysłana, aby odzyskać miniaturową rzeźbę. Ale Wong mężnie stawia im czoła. Spożycie alkoholu sprawia, że ruchy mężczyzny stają się płynne i nieprzewidywalne dla przeciwników. Zwycięstwo Wonga obraca się jednak przeciw niemu.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 7, sezon 3

Chuck prosi Serenę, aby zarekomendowała jego klub swoim bogatym klientom. Zazdrosna o wpływy Sereny Blair znajduje sposób, aby uzależnić od siebie Chucka. Dan jest zdenerwowany, gdyż musi obejrzeć Olivię w scenie erotycznej, w której gra z Patrickiem Robinsonem. Jenny staje przed trudnym wyborem, albo zostanie w związku z Ericiem, albo poświęci czas na bycie królową.

TVN, 20:00, Szukając sprawiedliwości, film sensacyjny

Dwaj dorastający na Brooklynie chłopcy rywalizowali ze sobą przez długie lata. Gdy dorośli, ich drogi jeszcze bardziej się rozeszły. Gino Felino służył w policji, Richie Madano został przywódcą gangu. Stanęli po przeciwnych stronach, więc ich konflikt był nieuchronny. Gino początkowo usiłował zwalczać gangsterów zgodnie z prawem, jednak banda stawała się coraz zuchwalsza. Gdy z winy Richiego ginie najlepszy przyjaciel policjanta, Felino postanawia zwalczać przestępców wszelkimi metodami.

Polsat, 11:55, Chirurdzy, odc. 19, sezon 5

Derek przygotowuje się do pierwszej operacji po załamaniu nerwowym z powodu śmierci chorej. Jego pacjentką ma być Izzie, u której nowotwór zaatakował mózg i wystąpiły przerzuty. Jej onkolog ma pewne wątpliwości, czy można ufać dr. Sheperdowi. Meredith wierzy, że Derek ma dar i potrafi uratować jej przyjaciółkę. Gniew, że ciężka choroba spotkała kogoś tak bliskiego, sprawia, że wszyscy unikają towarzystwa Izzie. George nie potrafi pogodzić się z myślą, że jako ostatni dowiedział się o jej stanie.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Idealna żona, matka i pracownica? DEPRESJA murowana!

Dążąc do bycia idealną w każdej dziedzinie, rujnują swoje życie.

WYDAŁO SIĘ: Co piąta z nas nie zmienia codziennie majtek! (FUJ)

Higiena intymna niektórych pań pozostawia wiele do życzenia

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2011 18:18
"Jenny staje przed trudnym wyborem, albo zostanie w związku z Ericiem, albo poświęci czas na bycie królową." w związku z ericem? ale ściema... oni nie są para, bo to gej przecież...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2011 09:31
Rzeczywiście, jest co oglądac. Powiem szczerze, że dużo bardziej wolę objerzec Pełną Chatę-serial mojego dzieciństwa, niż te "dzisiejsze" seriale o niczym. Papilocie nie wysiliłeś się, poleciliście 4 filmy/seriale i myślicie, że błyszczycie.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie