Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Zajrzyj do naszego przewodnika i sprawdź, co ciekawego proponują na dzisiejszy dzień stacje telewizyjne!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
25.08.2011

TVP1, 22:15, Egzekutor, film sensacyjny

Alex jest młodym chłopakiem, który dorastał bez matczynej miłości i rodzinnego ciepła. Kocha się w koleżance ze studiów, Mai, spotykającej się z bogatym mężczyzną powiązanym ze światem przestępczym. W ramach praktyk studenckich Alex opiekuje się niedołężnym człowiekiem, byłym pracownikiem UB. Ulega jego namowom, by za kilka tysięcy dolarów skrócić mu cierpienia związane ze starością i chorobami. Od tej pory postanawia świadczyć usługi osobom, które chcą się rozstać z życiem, ale same nie potrafią tego zrobić.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 6, sezon 3

Vanessa za wszelką cenę stara się pokonać Blair, by móc wygłosić toast na uniwersytecie. Ma nadzieję, że to wydarzenie zmieni jej relacje z matką. Dan przedstawia Rufusa i Lily Olivii. Spotkanie okazuje się porażką. Serena i Nate próbują pomóc Carterowi.

TVN, 20:50, Po prostu walcz!, film sensacyjny

Jake Tyler, gwiazda szkolnej drużyny futbolowej w miasteczku w Iowa, przeprowadza się wraz z matką i młodszym bratem Charliem na Florydę. W nowym środowisku czuje się outsiderem. Jego małomówność i prostolinijność nie zjednują mu przyjaciół. Pewnego dnia koleżanka z klasy zaprasza go na imprezę, którą organizuje jej przyjaciel. Mistrz nielegalnych walk, Ryan McCarthy, prowokuje Jake'a i dochodzi do konfrontacji. Ciężko pobity chłopak myśli o rewanżu. Zapisuje się na treningi mieszanych sztuk walki, które prowadzi charyzmatyczny Jean Roqua.

Polsat, 12:00, Chirurdzy, odc. 18, sezon 5, serial obyczajowy

Mark zamierza dokonać przeszczepu twarzy u młodego mężczyzny, który już nie może się doczekać chwili, gdy przestanie straszyć ludzi. Bał się nawet pokazać się przyjaciołom. Pozostali asystenci będą wspierali dr. Sloana podczas zabiegu, więc tego dnia rezydenci muszą sami zająć się pacjentami. Cristina zyskuje niepowtarzalną okazję, by zabłysnąć podczas pierwszej samodzielnej operacji. Martwi się jednak o Izzie, która jest ciężko chora, a nie chce się leczyć, bo nie wierzy w sens walki o życie.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

WYDAŁO SIĘ: Co piąta z nas nie zmienia codziennie majtek! (FUJ)

Higiena intymna niektórych pań pozostawia wiele do życzenia

UWAGA, licealiści! Matury odbędą się w wakacje, a ustny polski nie będzie już taki prosty!

A wszystko po to, aby nie zaburzać normalnej pracy szkół.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2011 12:03
Po prostu walcz ! Zajebis** !!!!!! Polecam ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2011 11:53
Chirurdzy......o tak ;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2011 10:41
wg Papilota w telewizji warto oglądać tylko PLOTKARĘ!!! Jeeej... :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2011 10:02
już niedługo wrzesień i na wspólnej :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2011 10:02
plotkara
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo