Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Oto najlepsze filmowe i serialowe propozycje na dzisiaj.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
23.08.2011

TVP1, 20:25, Bieguny śmierci, dramat obyczajowy

David Terran publikuje książkę o zagrażającym Ziemi polu magnetycznym, ale nie zostaje zrozumiany. Żaden z szanujących się naukowców nie chce uwierzyć w jego teorie. Tymczasem Iran zaczyna przeprowadzać próby jądrowe, które powodują zakłócenia pola magnetycznego. Władze kraju zaprzeczają, że była to próba militarna. W szpitalu onkologicznym doktorzy zauważają wzrost zachorowań wśród pacjentów, którzy pomyślnie przeszli leczenie. Życie na Ziemi jest zagrożone. Niepokojące informacje docierają do prezydenta USA. Rząd prosi Davida Terrana o pomoc.

TVN, 9:50, Dwóch i pół, odc. 7, serial komediowy

Charlie i Alan budzą się w jednym łóżku z nieznajomą.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 4, sezon 3

Rozpoczyna się nowy rok szkolny. Panowanie Jenny trwa jeden dzień. Wybucha sensacja na wieść, że Blair ma pojawić się w Constance Billard. Lily wraca do domu, przekonuje się, jak wiele zmieniło się podczas jej nieobecności. Słynna aktorka Olivia Burke zapisała się na uniwersytet. Dostała przydział do pokoju Vanessy.

Polsat, 11:55, Chirurdzy, odc 16, sezon 5, serial obyczajowy

Pacjentka Dereka, ciężarna z tętniakiem mózgu, wymaga kolejnej, natychmiastowej operacji, bo pojawiły się komplikacje, a jej mąż nie wyobraża sobie życia bez niej. Na oddział powrócił mężczyzna, który cierpi z powodu powikłań po zabiegu chirurgicznym przeprowadzonym przez dr Margaret Campbell. Owen uważa, że Campbell jest autorytetem i powinna móc osobiście naprawić błędy. Dr Yang oskarża przełożoną o zaniedbanie. Upiera się, że dobro pacjenta jest ważniejsze od samopoczucia największych nawet sław chirurgii.

Polsat, 23:50, Apokalipsa androidów, thriller

Po wielkiej katastrofie maszyny przejęły władzę nad światem, a ludzi zaczynają wypierać androidy. Taki sam los miał spotkać zbuntowanego Jute, który niszczy mającego go zastąpić androida. Mężczyzna próbuje ukryć się przed maszynami, ale zostaje schwytany i wraz z androidem Deecee odesłany do znajdującej się na odludziu kolonii karnej. Po napadzie robotów na transport więźniów Jute i Deecee uciekają. Droga wiedzie przez niebezpieczne tereny, a władze natychmiast wysyłają oddziały, które mają za zadanie unicestwić zbiegów.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Kolejny dziwaczny rekord: 152 osoby stanęły RAZEM pod jednym prysznicem!

Ochotnicy zrzucili z siebie ubrania i wskoczyli pod jeden ogromny prysznic.

Niebezpieczne rodeo dla dzieci (5-LATKI ujeżdżają rozjuszone barany - SZOK!)

Upadki z pędzących baranów wyglądały naprawdę groźnie!

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2011 23:04
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję////
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2011 11:24
seriale to okropność-ale niech już wrócą! wolę to niż takie nic co teraz leci :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2011 11:21
znowu zdjecie z plotkary
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2011 09:29
zaraz sie zaczną komentarze , że znowu zdjecie z plotkary.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie