Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Co ciekawego wydarzy się w życiu Blair? Czy Stefan pogodzi się z Eleną? Sprawdź, co nowego wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
22.08.2011

TVP1, 20:25, Francuski numer, komedia

Biznesmen Kurowski, właściciel skradzionego zdezelowanego mercedesa, wysyła na poszukiwanie auta dwóch pracowników - Leona i Chwastka. Pojazd trafia do komisu i ma stać się własnością Magdy. Kobieta, nie mając pieniędzy, zamieszcza w gazecie ogłoszenie z propozycją zabrania 4 osób do Paryża w zamian za stosowną opłatę. Na anons odpowiadają 50-letni Stefan i jego syn Janek, czarnoskóry student Machu oraz Ormianin Siergiej. Za autem i pięcioma podróżnymi podążają Leon i Chwastek, gotowi za wszelką cenę odzyskać skradziony samochód.

TVP2, 21:15, Nocne graffiti, film sensacyjny

Marek Kossot, były spadochroniarz, ma kłopoty z bratanicą, Moniką. Dziewczyna jest narkomanką, na dodatek zakochaną w Koksie - dealerze dostarczającym jej narkotyki. Kossot próbuje rozmówić się z Koksem. Niestety, efektem perswazji jest dotkliwe pobicie wuja Moniki przez ludzi Nowaka - narkotykowego króla. Kossot nie daje za wygraną. Po wyjściu ze szpitala prosi o pomoc dawnych znajomych z wojska. Wspólnie postanawiają rozprawić się z gangiem Nowaka.

TVN, 10:20, Dwóch i pół, odc. 6, sezon 7

Alan sugeruje Chelsea, by chirurgicznie zmniejszyła piersi. Po tej nierozważnej uwadze Charlie wyrzuca go z domu.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 3, sezon 3

Blair i Chuck biorą udział w licytacji w domu aukcyjnym. Serena obawia się, że Carter wrócił do dawnych nawyków. Georgina interesuje się Danem. Vanessa sądzi, że Scott coś przed nią ukrywa.

TVN, 21:45, Pamiętniki wampirów, odc. 20

Stefan usiłuje pogodzić się z przeszłością. Bracia opowiadają Elenie, w jaki sposób stali się wampirami. Między Pearl a Johnem Gilbertem dochodzi do konfrontacji. Damon i Alaryk próbują odnaleźć tajemniczy wynalazek, nim zrobi to John. Jeremy i Anna zbliżają się do siebie.

Polsat, 11:55, Chirurdzy, odc. 15, sezon 5

Podczas wyprawy turystycznej do Ameryki Południowej Archer Montgomery, brat byłej żony Dereka, nabawił się wągrzycy mózgu. Lekarze są podekscytowani, bo nigdy jeszcze nie operowano pacjenta z pasożytami bytującymi w tej części ciała. Addison wierzy, że jej były mąż potrafi dokonać cudu. Cristina spotyka byłą narzeczoną swojego chłopaka. Towarzyszy ona ojcu cierpiącemu na chorobę nowotworową, który wciąż ukrywa przed córką, że wkrótce umrze, bo nie chce jej zasmucić. Izzie wymyśla grę, by zainspirować stażystów do intensywniejszej pracy.

Polsat, 20:00, Osaczeni, thriller

Robert MacDougal cieszy się reputacją jednego z najlepszych złodziei dzieł sztuki. Kiedy w Nowym Jorku zostaje skradziony bezcenny obraz Rembrandta, staje się on głównym podejrzanym. Towarzystwo ubezpieczeniowe, które z powodu kradzieży narażone jest na ogromną stratę, postanawia wysłać detektyw Virginię Baker, by rozpracowała włamywacza i złapała go na gorącym uczynku. Wkrótce dziewczyna nawiązuje znajomość z Robertem, podając się za złodziejkę. Od tej pory zaczynają współpracować. Razem podróżują i opracowują plany skoków.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

10 SEXABSURDÓW, w które wierzą NASTOLATKI (Nic dziwnego, że zachodzą w ciążę!)

Z seksem eksperymentują nawet 13-latki. Niestety o płodności i chorobach przenoszonych drogą płciową wiedzą tyle co nic.

Ta kobieta chyba ZWARIOWAŁA: Chce ważyć ponad 700 KILOGRAMÓW!

W ciągu roku przytyła 100 kg. Jest na dobrej drodze, by pobić rekord... GŁUPOTY.

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.08.2011 11:04
inne zdjecie po prostu by bardziej zaciekawiło ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2011 00:38
ja pierniczę, Kingurzyco, daruj sobie ciągle Plotkarę na miniaturce. to już się nudne robi... w dodatku kolejny raz to samo zdjęcie, Boże!
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2011 00:34
a na zdjeciu oczywiście GG
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie