Filmowy przewodnik weekendowy

Jak co tydzień wybrałyśmy dla Was najciekawsze propozycje filmowe na dwa najbliższe dni.
Filmowy przewodnik weekendowy
20.08.2011

Sobota, TVP1, 20:20, Niania w akcji, komedia

Fong Ka Ho to hazardzista, który tonie w długach. Jego kolega Octopus ma z kolei słabość do kobiet, a zarabia na nie kradzieżami. Fong również trudni się złodziejstwem. Obaj otrzymują zlecenie - mają porwać niemowlę, wnuka magnata finansowego. Akcja komplikuje się. Fong i Octopus muszą się ratować, a ich jedyną gwarancją przetrwania jest dziecko. Życie złodziei wypełniają wkrótce pieluchy, smoczki, podgrzewacze i grzechotki. W tej sytuacji Fong wpada na pomysł, jak już nigdy nie ugrzęznąć w finansowym dołku.

Sobota, TVP2, 22:15, Ukryta tożsamość, thriller

Znaleziony przez dwójkę dzieci Frank Kavanaugh trafia z poważną raną głowy do szpitala w małym miasteczku. Po przebudzeniu nie wie, kim jest i co się wydarzyło. W miarę upływu czasu składa w całość strzępy faktów z przeszłości. Wiele wskazuje na to, że może być zamieszany w planowany zamach na prezydenta. Informuje o wszystkim szeryfa, ale ten lekceważy jego ostrzeżenia. Zdesperowany Frank postanawia na własną rękę dojść prawdy o planowanym zamachu i własnej tożsamości.

Sobota, TVN, 20:00, Francuski pocałunek, komedia romantyczna

Narzeczony Kate wybiera się w służbową podróż do Paryża, gdzie wdaje się w romans ze śliczną i zalotną Juliette, w której zakochuje się bez pamięci. Postanawia zostać tu na stałe. Zdeterminowana Kate wyrusza za ocean, aby ratować związek. Podróż do Francji całkowicie odmienia jej uporządkowane do tej pory życie. Podczas lotu dziewczyna spotyka przystojnego i tajemniczego Francuza, Luca, który chowa coś w jej bagażu. W Paryżu zostaje okradziona. Luc pomaga schwytać złodzieja i odzyskuje własność.

Sobota, Polsat, 20:00, Dick i Jane: Niezły ubaw, komedia kryminalna

Dick i Jane to małżeństwo, które ciężko pracowało, żeby osiągnąć status zamożnej amerykańskiej rodziny. Ich szczęście nie zna granic, kiedy okazuje się, że Dick awansował na wiceprezesa jednej z firm w branży medialnej. Radość nie trwa długo, bowiem już następnego dnia firma upada, a jej prezes znika z 400 milionami dolarów. Dick zostaje bez pracy. Małżeństwo może liczyć wyłącznie na siebie, bowiem wraz z pieniędzmi z ich życia ulatniają się także przyjaciele. Dick i Jane postanawiają dokonać serii napadów, dzięki którym znów staną na nogi.

filmy

Niedziela, TVP1, 21:20, Czego się nie robi z miłości, komedia romantyczna

James White mieszka w Los Angeles, jest dobrze zapowiadającym się prawnikiem. Zakochany z wzajemnością mężczyzna ma poprosić doktor Sadie Ryder o rękę. Gdy przyjeżdżają na Boże Narodzenie do jej rodzinnego Pine Gap, okazuje się, że ojciec dziewczyny z niechęcią traktuje White'a. Od pierwszego dnia pobytu w James ma same wpadki. Próbuje jednak przypodobać się ojcu narzeczonej. Tymczasem ciotka Sadie, Trudy, stara się wyswatać ją z Clintem, byłym chłopakiem. Wkrótce ranczu Ryderów zaczyna zagrażać projekt założenia parku narodowego.

Niedziela, TVN, 20:00, Testosteron, komedia

Ślub Kornela, ornitologa, który dzięki telewizji zyskuje niespodziewaną popularność, z piosenkarką Alicją, gwiazdą muzyki pop, ma być jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich sezonu. Panna młoda ucieka jednak sprzed ołtarza, rzucając się na oczach zgromadzonych w ramiona Sebastiana Tretyna. Tak zaczyna się męska libacja, pełen niespodzianek wieczór frustratów, kobieciarzy i tych, którzy nie potrafią korzystać z męskiego uroku. Wszyscy próbują odpowiedzieć na odwieczne pytanie, czego naprawdę pragną kobiety.

Niedziela, Polsat, 10:45, I kto to mówi III, komedia

Mikey i Julie marzą o psie. James zabiera Mikeya do schroniska. Ten wybiera sobie zwierzaka, który wabi się Rocks. Jednak po powrocie pojawia się mały problem: w domu jest już jest pies - Daphne, suczka szefowej Jamesa. James i Mollie mają teraz dwójkę nowych podopiecznych - grzecznego i dobrze wyszkolonego oraz psotnika. Tymczasem atrakcyjna szefowa Jamesa, zauroczona pracownikiem, postanawia rozbić jego małżeństwo.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

10 SEXABSURDÓW, w które wierzą NASTOLATKI (Nic dziwnego, że zachodzą w ciążę!)

Z seksem eksperymentują nawet 13-latki. Niestety o płodności i chorobach przenoszonych drogą płciową wiedzą tyle co nic.

Ta kobieta chyba ZWARIOWAŁA: Chce ważyć ponad 700 KILOGRAMÓW!

W ciągu roku przytyła 100 kg. Jest na dobrej drodze, by pobić rekord... GŁUPOTY.

 

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.08.2011 13:21
I znów komercyjna papka dla niezbyt wymagającego widza....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.08.2011 09:42
al*legro.pl/listing.php/user?us_id=11289053 tanio firmowe ubrania, zapraszam : )
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie