Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Komedia, film sensacyjny, a może horror – co masz ochotę obejrzeć dzisiaj?
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
19.08.2011

TVP1, 20:25, Nic do stracenia, komedia sensacyjna

Nick Beam wraca wcześniej do domu. Odkrywa, że żona go zdradza. Z pozostawionej na stoliku wizytówki wynika, że owym mężczyzną jest jego szef, Phillip Barrow. Nick przeżywa szok. Nie żądając żadnych wyjaśnień, wybiega z domu. Krąży po mieście samochodem, gdy niespodziewanie dopada go drobny złodziejaszek, T. Paul, mierząc do niego z broni. Zdesperowany mężczyzna porywa napastnika, wywożąc go za miasto.

TVN, 10:20, Dwóch i pół, odc. 4, sezon 7

Alan podejmuje pracę u Evelyn. Tymczasem Charlie musi znaleźć sposób, aby załagodzić konflikt pomiędzy Jake'm i Chelsea.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 2, sezon 3

Na uniwersytecie Blair chce wieść prym wśród koleżanek, ale jest ktoś, kto ma zamiar pokrzyżować jej plany. Georgina, która dostała przydział do tego samego pokoju, próbuje zepchnąć Blair na margines towarzystwa. Serena popadła w konflikt z Chuckiem. Namawia Cartera, aby pomógł jej wyrównać rachunki. Nate i Bree postanawiają pozostać parą, chociaż wiedzą, że pogłębi to konflikt zwaśnionych rodzin.

TVN, 20:00, Egzekutor, film sensacyjny

Lee Cullen, pracująca w departamencie obrony, przez przypadek odkryła plan przekazania nowoczesnej i niezwykle niebezpiecznej broni maszynowej w ręce ludzi, którzy chcą przejąć władzę i zakłócić pokój na świecie. Kobieta nie zdaje sobie jednak sprawy, że w spisek zamieszani są politycy najwyższego szczebla i że zrobią wszystko, aby nie dopuścić do ujawnienia prawdy. Uratować może ją jedynie egzekutor.

Polsat, 11:55, Chirurdzy, odc. 14, sezon 5

Dr Grey pozwala, by skazaniec, który pragnie zostać dawcą narządów dla umierającego dziecka, doprowadził do krwawienia, po którym będzie musiał zostać poddany drugiej operacji mózgu. Jego stan drastycznie pogarsza się. Tymczasem Mark i Lexie wymykają się do dyżurki. Dają się ponieść namiętności. Mark doznaje kontuzji. Derek nabył już pierścionek zaręczynowy. Zanim zdecyduje się oświadczyć Meredith, pragnie doprowadzić do jej pogodzenia z Cristiną, aby narzeczona mogła liczyć na rady przyjaciółki, gdy po oświadczynach wpadnie w panikę.

Polsat, 22:25, Egzorcyzmy Emily Rose, horror

19-letnią studentkę, Emily Rose, zaczynają prześladować złe moce. W wyniku nasilających się halucynacji, przerażających wizji i towarzyszących im konwulsji dziewczyna trafia do szpitala z podejrzeniem epilepsji. Przepisana przez lekarza terapia okazuje się nieskuteczna. Na prośbę chorej i jej rodziny zaprzyjaźniony ksiądz, Richard Moore, decyduje się odprawić egzorcyzmy, które mają za zadanie uwolnić duszę Emily spod panowania demonów. W trakcie rytuału dziewczyna umiera, a ksiądz zostaje oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

10 najlepszych trendów: Zobacz, jak gwiazdy łączą ciuchy i zrób to samo! (EXTRA)

To nie przypadek, że wyglądają podobnie! Gwiazdy znają się na trendach - przyglądamy się Pippie Middleton, Blake Liveli, Miley Cyrus, Rachel Bilson i innym!

Po ilu randkach on czuje, że się zakochał?

Odkrywamy tajniki miłości w męskim wydaniu.

 

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2011 15:04
mogliscie na miniaturke dac Egzorcyzmy :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2011 14:08
znowu widzę na miniaturce "Plotkarę". To się już żałosne zrobiło. a poza tym, opis Chirurgów to wczorajszy odcinek, Kingusiu ;]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie