Filmowy przewodnik weekendowy

Jak co tydzień, specjalnie z myślą o Was, wybraliśmy najciekawsze filmy, jakie będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.
Filmowy przewodnik weekendowy
13.08.2011

Sobota, TVP1, 20:20, Trzynasty wojownik, film przygodowy

Arabski poeta Ahmed ibn Fahdlan zostaje zesłany przez sułtana za karę na daleką północ, do Europy. W drodze przyłącza się do napotkanej grupy wikingów. Z przerażeniem odkrywa, że ma wziąć udział w wyprawie przeciwko legendarnemu potworowi, który od wieków terroryzuje ich społeczność. Potwór zostanie pokonany przez dwunastu najlepszych wojowników, ale tylko wtedy, gdy przyłączy się do nich trzynasty, który nie jest wikingiem.

Sobota, TVN, 20:00, Wytańczyć marzenia, dramat obyczajowy

Pierre Dulaine to znany i ceniony na arenie międzynarodowej tancerz, który po zakończeniu kariery zostaje instruktorem tańca w jednej z publicznych szkół w Nowym Jorku. Jego uczniowie to w przeważającej większości trudna młodzież bez życiowych aspiracji. Początkowo niechętni, z czasem jednak odkrywają magię tańca, przełamują wewnętrzne bariery i ćwiczą fokstrota, rumbę, walca, tango. Łącząc klasykę z nowoczesnym, żywiołowym hip-hopem, kreują nowy styl, który mają szansę zaprezentować na prestiżowych zawodach tanecznych.

Sobota, TVN, 22:25, Honey, komedia romantyczna

Mieszkająca w podmiejskich slumsach 20-letnia Honey Daniels marzy o karierze tancerki. Pewnego dnia tańczącą w klubie dziewczynę zauważa wpływowy magnat muzyczny Michael Ellis i oferuje jej kontrakt. Jednak Ellis nie ma wobec niej uczciwych zamiarów. Stawia ultimatum: pomoże jej, jeśli zostanie jego kochanką. Sugeruje, że w przeciwnym razie dziewczyna nie ma czego szukać w muzycznym biznesie. Honey odrzuca jego ofertę, ale nie zamierza rezygnować z kariery. Otwiera studio tańca. Nieoczekiwaną pomoc znajduje w młodym czarnoskórym raperze.

TV

Sobota, Polsat, 22:15, Złoto dla naiwnych: Z powrotem w siodle, komedia

Mitch Robbins znów ma problemy - dobija go praca w radiu, żona grozi rozwodem, a na dodatek na dłużej odwiedza go niezbyt rozgarnięty brat, Glen. Jest to nicpoń i obibok, którego ciągnie do wielkiej przygody. Szczęśliwie pojawia się duch Curly'ego. Mitch z bratem oraz starym przyjacielem, Philem, jeszcze raz ruszają konno na Dziki Zachód, tym razem w poszukiwaniu legendarnego skarbu. W drodze przeżywają mnóstwo zabawnych, czasem niebezpiecznych przygód.

Niedziela, TVP2, 21:10, Zabijanie na śniadanie, komedia kryminalna

Martin Blank jest zawodowym mordercą. Lubi wygodę i elegancję, jest uprzejmy i miły. Dba o zdrowie fizyczne i psychiczne. Gdy zaczyna odczuwać nieuzasadnioną pustkę, zgłasza się z tym do psychoanalityka. Nie przyjmuje jego tłumaczeń, że odczuwa poczucie winy. Grocer, inny morderca, psuje mu szyki podczas realizacji kolejnego zlecenia. Aby udobruchać szefa, Martin ma zabić mieszkającego w Detroit świadka w ważnym procesie. Misja zbiega się z organizowanym w jego rodzinnym Grosse Pointe, przedmieściu Detroit, zjazdem maturzystów sprzed 10 lat.

Niedziela, TVN, 20:00, Pieniądze to nie wszystko, komedia

Tomasz Adamczyk, 50-letni biznesmen, zbił fortunę na produkcji taniego wina. Zmęczony prowadzeniem interesów postanowił rzucić firmę i poświęcić się pasji życiowej, filozofii. Pomysł nie przypadł do gustu jego żonie i szwagrowi. Na leśnej drodze Tomasz ulega wypadkowi. Nieprzytomnego znajduje trójka wiejskich bezrobotnych - byłych pracowników upadłego pegeeru. Postanawiają porwać Adamczyka dla okupu. Ani jednak żona biznesmena, ani wspólnik nie mają zamiaru zapłacić. Tomasz postanawia więc sam zarobić żądaną sumę.

TV

Niedziela, Polsat, 10:45, I kto to mówi II, komedia

James i Mollie, szczęśliwe młode małżeństwo, przygotowują małego Mikeya na narodziny siostrzyczki. Chłopczyk snuje marzenia o tym, jak się będzie nią opiekował. Gdy nadchodzi czas rozwiązania, Mollie akurat znajduje się w firmie, w której jest księgową. Po przewiezieniu do szpitala wydaje na świat Julie. Mikey jest mocno zawiedziony, gdy okazuje się, że mała nie tylko go ignoruje, ale też skupia na sobie całą uwagę rodziców. Również między Jamesem i Mollie zaczyna się źle układać; dają o sobie znać istotne różnice charakterów i przyzwyczajeń.

Niedziela, Polsat, 12:30, Ich własna liga, komedia

Walter Harvey, magnat przemysłu czekoladowego, postanawia sponsorować żeńską drużynę baseballową. Na jego polecenie Ernie Capadino podróżuje po kraju, angażując kandydatki na zawodniczki. Ogólne eliminacje mają się odbyć w Chicago. Trenerem dziewczyn zostaje Jimmy Dugan, była gwiazda baseballu, który ma poważne problemy z alkoholem. Początkowo Jimmy nie przykłada się do pracy, lekceważy podopieczne. Gdy jednak widzi ich ogromny zapał do gry, daje z siebie wszystko, by jego drużyna wspięła się na szczyty.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Koniec mody na STRINGI! Młode dziewczyny kochają zwykłe, bawełniane majtki

Kobiety coraz częściej stawiają na wygodę!

Niepełnosprawni Chińczycy przygotowują się do Paraolimpiady! WZRUSZAJĄCE ZDJĘCIA

Zawody odbędą się pod koniec sierpnia przyszłego roku.

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2011 14:17
Czy moderator nie może zrobić blokady komentarzy na frazę "Huba Buba" ? Ile razy można czytać ten sam shit -.- ?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2011 10:12
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2011 08:06
i znowu to samo gówno... ile razy można puszczać ten sam film?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2011 01:43
Wytańczyć Marzenia - ile razy to ja oglądałam :D Film moim zdaniem przeciętny, ale dla Banderasa w białej koszuli warto (:
odpowiedz

Polecane dla Ciebie