Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Co zobaczyć dziś w TV? Oto papilotowy przegląd programów telewizyjnych najpopularniejszych stacji.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
12.08.2011

TVP2, 22:35, Miłość, honor i posłuszeństwo, odc. 1, film sensacyjny

Ślub Rosalie Profaci i Billa Bonanno zaplanowano, gdy państwo młodzi byli dziećmi. Małżeństwo miało połączyć rodziny mafijne, dzierżące władzę w Nowym Jorku. Szczęśliwa para wyrusza w podróż poślubną. Na Sycylii dziewczyna dowiaduje się prawdy o swym pochodzeniu, o nieżyjącym ojcu, który należał do mafijnego klanu. Po powrocie do Ameryki Bill rozpoczyna studia prawnicze, Rosalie zajmuje się domem. Tymczasem policja robi czystkę wśród nowojorskiej mafii. Bill zajmuje miejsce ukrywającego się ojca. Staje na czele organizacji przestępczej.

TVN, 15:30, Plotkara, serial

Blair przekonuje Georginę, aby razem z nią sporządziła plan, który pomoże jej naprawić zło wyrządzone w przeszłości. Rywalizacja Nate'a z Chuckiem o Blair zaostrza się. Lily knuje intrygę, aby pomóc Rufusowi zdobyć pieniądze na czesne Dana.

TVN, 20:00, Wejście smoka, film sensacyjny

W Hongkongu co trzy lata odbywają się turnieje walk wschodnich na prywatnej wyspie niejakiego Hana. Lee, mistrz kung-fu z klasztoru Shaolin, na zlecenie rządu ma zdobyć dowody obciążające organizatora turnieju, czerpiącego zyski z handlu narkotykami i prostytucji. Dodatkowym zadaniem Lee jest także odszukanie zaginionej agentki. Przed wyjazdem bohater dowiaduje się, że to jeden z ludzi Hana jest odpowiedzialny za śmierć jego siostry. W roli mistrza sztuk walki wystąpił Bruce Lee.

Polsat, 11:55, Chirurdzy, serial obyczajowy

Mark podejmuje się operacyjnej rekonstrukcji gardła u kobiety, która od kilku lat nie może mówić i porozumiewa się z mężem wyłącznie za pomocą komputera. Dr Shepherd zajmuje się ranną nastolatką, u której doszło do groźnego urazu mózgu. Jej siostra w gniewie chciała jej śmierci, a szaleje z rozpaczy i błaga lekarzy, by nie pozwolili jej umrzeć. Cristina ma zdecydować, kto z grona rezydentów przeprowadzi jako pierwszy samodzielną operację. Za radą dr Dixon przygotowała system kwalifikacyjny, ale Owen radzi jej, by kierowała się intuicją.

Polsat, 20:00, Doktor Dolittle II, komedia

Dr Dolittle, który odkrył, że potrafi rozmawiać ze zwierzętami, tym razem próbuje pomóc niedźwiedzicy Avie, która poszukuje partnera. Na świecie jest jednak coraz mniej tych zwierząt. Doktor postanawia więc znaleźć wymarzonego kawalera w cyrku. Niestety, zwierzęta wychowane w zupełnie odmiennych warunkach nie przypadają sobie do gustu.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Koniec mody na STRINGI! Młode dziewczyny kochają zwykłe, bawełniane majtki

Kobiety coraz częściej stawiają na wygodę!

Niepełnosprawni Chińczycy przygotowują się do Paraolimpiady! WZRUSZAJĄCE ZDJĘCIA

Zawody odbędą się pod koniec sierpnia przyszłego roku.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2011 19:59
idiotki z redakcji, już 2gi raz widzę mój komentarz poszedł się je.ać. i tak będę ciągle pisała o plotkarze, jeśli Ciągle tak będziecie robić, jak pisałam ;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2011 12:45
boze znowu plotkara xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2011 12:42
plotkara !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2011 12:42
dziś 'Plotkara', a jutro '90210' ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2011 10:10
plotkara!!! :P:P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo