Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się dziś w „Chirurgach”, „Plotkarze” i innych serialach!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
16.08.2011

TVP1, 20:25, Starcie w przestworzach, film SF

Grupa żołnierzy amerykańskich, transportujących towar na front, zmuszona jest do lądowania na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Rozpaczliwe działania żołnierzy, aby wznowić akcję i dostarczyć ładunek do miejsca jego przeznaczenia, są utrudniane przez ataki japońskich pilotów i wygłodniałe, skrzydlate potwory.

TVP2, 20:10, Misja specjalna, komedia

Londyn, 1943 r. Porucznik Romański, pseudonim "Meteor 6", agent angielskiego wywiadu, czeka na przerzut do okupowanej Polski, w okolice Przemyśla, gdzie hitlerowcy ukryli skrzynię z tajemniczym podarunkiem dla Hitlera. Przesyłkę trzeba dostarczyć do sztabu brytyjskiego lotnictwa. Karol zaprzyjaźnia się z Janem, szefem kuchni kantyny oficerskiej. Degustację trunków kończą w pokoju Karola, po czym ten udaje się na spotkanie z Angielką, Janett. Jego niefrasobliwość staje się źródłem wielkiej, być może katastrofalnej w skutkach pomyłki.

TVN, 10:20, Dwóch i pół, odc. 22, sezon 6

Charlie, choć żal mu kawalerskiej swobody, zgadza się, aby Chelsea zamieszkała u niego. Alan orientuje się, że w domu nie ma dla niego miejsca.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 24, sezon 2

Blair i Nate przygotowują się do wyjścia na szkolny bal. Nie wszystko jednak układa się tak, jak było zaplanowane. Chuck ma w tym swój udział. Lily i Serena nie zgadzają się ze sobą w kwestii zdarzenia, podczas którego dziewczyna złamała prawo.

Polsat, 11:55, Chirurdzy, odc. 11, sezon 5

Na ostry dyżur trafia skazaniec, imieniem William, który został poważnie ranny w plecy. Grozi mu paraliż, jeśli lekarzom nie uda się usunąć fragmentu narzędzia, którym został zraniony, a który utkwił w pobliżu jego kręgosłupa. George opiekuje się pacjentką, która ma pretensję do Boga, bo z powodu notorycznych złamań kości straciła ukochanego. Zagrożone jest też życie chłopca, który na oddział chirurgiczny trafia po raz kolejny z powodu poważnych problemów z przewodem pokarmowym.

Polsat, 20:00, Zmiana pasa, thriller

Pewnego poranka na jednej z zatłoczonych ulic Nowego Jorku dochodzi do stłuczki. Uczestnikami kolizji są Gavin Banek, młody adwokat, który wiezie do sądu ważne dokumenty dotyczące wielomilionowego kontraktu, oraz Doyle Gipson, agent ubezpieczeniowy w średnim wieku, zdążający na własną rozprawę o prawo do widywania się z dziećmi. Konsekwencje tego niegroźnego z pozoru wypadku przerosną najśmielsze oczekiwania.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Sukienki i spódnice H&M: Dzienne i wieczorowe, do szkoły i do pracy (Dostępne kolory + ceny)

Dziewczęce fasony, przystępne ceny, szeroki wybór wzorów i kolorów. To wyróżnia jesienną kolekcję H&M!

Modelka XL w „Vogue`u”! Fałdki nie przeszkodziły jej w karierze! (PIĘKNA?)

Zdjęcia 22-letniej Robyn Lawley wywołały w świecie mody prawdziwą sensację!

 

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.08.2011 13:48
Nie lepiej, zamiast oglądać tv i powtórek seriali, poczytać jakąś fajną książkę? Na przykład "Straż", z serii Strażnicy Veridianu - miło umila czas, a dodatkowo rozbudza wyobraźnię :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.08.2011 12:34
TRUDNE SPRAAWY
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.08.2011 12:33
TRUUUDNE SPRAAAWYY
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo