Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Sprawdź, jakie filmy stacje telewizyjne proponują na dzisiejszy dzień!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
15.08.2011

TVP1, 20:15, Niania w Nowym Jorku, komedia romantyczna

Annie Braddock, absolwentka antropologii, nie ma pomysłu na to, co robić po studiach. Podczas spaceru w parku poznaje Panią X i jej synka. Nowa znajoma proponuje Annie pracę w charakterze opiekunki do dziecka. Dziewczyna przyjmuje ofertę. Państwo X nie mają czasu dla małego Grayera, który jak każde dziecko potrzebuje dużo miłości i ciepła. Annie stara się wynagrodzić chłopcu zaniedbanie ze strony rodziców. Sprawy komplikują się, gdy na horyzoncie pojawia się przystojny chłopak. Anna nazywa go Harvardzkim Ciachem.

TVP2, 21:00, Powódź, film sensacyjny

Miasteczko Huntingburg nawiedza powódź. Okolice zalane zostają przez wody pobliskiej rzeki. Większość mieszkańców postanawia się ewakuować, miejscowy bank próbuje ocalić gotówkę. Tom i jego starzejący się wuj Charlie wywożą z podtopionego miasta opancerzoną furgonetką 3 miliony dolarów, których w porę nie zabezpieczono. W drodze samochód utyka w podnoszącej się z minuty na minutę wodzie. Gdy próbują sprowadzić pomoc, zostają zaatakowani przez uzbrojoną bandę. Powódź tymczasem przybiera na sile.

TVN, 20:00, Dom nad jeziorem, melodramat

Doktor Kate Forster podjęła decyzję o przeprowadzce do Chicago i z żalem opuszcza piękny dom nad jeziorem. W skrzynce pocztowej zostawia list adresowany do kolejnego lokatora z prośbą o przesyłanie ewentualnej korespondencji pod wskazany adres. Nowym lokatorem jest architekt Alex Wyler, który pewnego dnia odpisuje nieznajomej. Wraz z upływem czasu listowna znajomość przekształca się w przyjaźń, a następnie w romans.

TVN, 22:00, Pamiętniki wampirów, odc.19

Elena i Caroline konkurują o tytuł Miss Mystic Falls. Amber Bradley także startuje w konkursie. Bonnie wraca do miasta. Nadal ma problem ze wznowieniem bliskich kontaktów z Eleną. John Gilbert próbuje zastraszyć Damona, lecz jego plan nie przynosi oczekiwanego rezultatu. Damon dowiaduje się, że Stefan ukrywa sekret, który może mieć wpływ na mieszkańców.

Polsat, 16:10, Trudne słówka, komedia romantyczna

John Clasky jest oddanym ojcem, którego nieprzeciętne umiejętności szefa kuchni zapewniły jego rodzinie życie na najwyższym poziomie, włączając letni dom w Malibu i cudowną gosposię, Flor. Piękna Meksykanka właśnie przeprowadziła się do Los Angeles z 12-letnią córką, szukając lepszego życia. Gdy podejmuje pracę i wprowadza się na lato do państwa Claskych, nie zdaje sobie sprawy, jakie niebezpieczeństwa czekają na nią ze strony bogatych, ekscentrycznych Amerykanów. Różnice kulturowe prowadzą do serii zabawnych nieporozumień.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Sukienki i spódnice H&M: Dzienne i wieczorowe, do szkoły i do pracy (Dostępne kolory + ceny)

Dziewczęce fasony, przystępne ceny, szeroki wybór wzorów i kolorów. To wyróżnia jesienną kolekcję H&M!

Modelka XL w „Vogue`u”! Fałdki nie przeszkodziły jej w karierze! (PIĘKNA?)

Zdjęcia 22-letniej Robyn Lawley wywołały w świecie mody prawdziwą sensację!

 

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2011 23:38
'Trudne słówka' to komedia?No chyba nie... Szanowne redaktorki niech najpierw obejrzą film,a nie bzdury wypisują...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2011 14:58
trzeba będzie zobaczyć ten Dom nad jeziorem. tak wszyscy ten film chwalą, a ja jeszcze go nie obejrzałam, wstyd :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2011 14:45
nie mam TVN-u
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2011 11:35
nie powiem już kto tu jest głupi ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2011 10:01
pierwsza! ale to glupie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie