Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Komedia, horror, a może serial obyczajowy – co obejrzysz dzisiaj?
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
11.08.2011

TVP2, 20:10, Monstrum, horror

Położone u podnóża Góry Lincolna miasteczko Ascension jest przedmiotem badań geologów ze względu na występujące w okolicy anomalie. Emerytowany profesor filologii klasycznej William Walsh przestrzega przed monstrum, które według wierzeń Majów wypełznie na powierzchnię, by zemścić się na ludziach. Córka i syn sądzą, że jego opowieści są wynikiem demencji. Tymczasem prowadząca badania Emily Allington odkrywa, że pod Górą Lincolna unosi się dwutlenek węgla. Córka profesora i jej chłopak, mimo zakazu ojca, wybierają się na górską wycieczkę.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 22, serial

Gdy Serena zauważa, że Dan nawiązał ciepłe relacje z Amandą, nową uczennicą, knuje intrygę, w którą wciąga Blair. Vanessa odkryła tajemnicę dotyczącą Catherine, która może być ratunkiem dla Nate'a. Lily wraca do Rufusa, byłego chłopaka.

Polsat, 11:55, Chirurdzy, serial obyczajowy

Mieszkańcy domu dr Grey wymykają się w środku nocy do szpitala na wieść, że ratownicy wiozą pacjenta, który wymaga natychmiastowej interwencji chirurgicznej z powodu zapalenia wyrostka robaczkowego. Gdy rezydenci ścigają się o prawo asystowania, ich stażyści w tajemniczych okolicznościach znikają. Tymczasem Owen i Derek zajmują się mężczyzną, który, lunatykując, spadł z wysokości. Pacjent jest przekonany, że jego notoryczne problemy ze snem są spowodowane stresem, bo samotnie wychowuje nastoletnią córkę.

Polsat, 20:05, Ostatnie wakacje, komedia

Georgie Byrd zarabia, gotując publicznie w jednym z supermarketów Nowego Orleanu, skrupulatnie odkłada oszczędności, nie wdaje się w konflikty w pracy, a popołudniami uczy się nowych dań. Jada samotnie i niezbyt smacznie, ponieważ nieustannie jest na diecie. Gdy dowiaduje się, że został jej miesiąc życia, wykupuje wczasy w luksusowym hotelu w Karlowych Warach, gdzie szefem kuchni jest jej guru, Didier. Zamierza poznać go osobiście, odkryć jego kulinarne tajemnice, a przy okazji spróbować wszystkiego, czego do tej pory sobie odmawiała.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Niepełnosprawni Chińczycy przygotowują się do Paraolimpiady! WZRUSZAJĄCE ZDJĘCIA

Zawody odbędą się pod koniec sierpnia przyszłego roku.

Koniec mody na STRINGI! Młode dziewczyny kochają zwykłe, bawełniane majtki

Kobiety coraz częściej stawiają na wygodę!

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2011 20:43
ja ogladlam trudne sprawy fajny odcienek :D:D:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2011 19:55
obejrzyjcie se dziś "Trudne Sprawy " xDD
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2011 14:11
na tvnie dzisiaj fajny film jest: Między złem a złem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2011 12:20
Znowu zdjęcie z Plotkary, oczywiście :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2011 11:02
właśnie, przecież Lily i Rufus są od paru odcinków już razem. :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo