Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Sprawdź, co proponują na dzisiejszy wieczór najpopularniejsze stacje telewizyjne!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
10.08.2011

TVP2, 20:10, Blues Brothers, komedia sensacyjna

Dwaj bracia, muzycy Jake i Elwood Blues, próbują zdobyć 5 tysięcy dolarów na ratowanie sierocińca, w którym się wychowali. Jeden z mężczyzn wpada na pomysł reaktywowania zespołu The Blues Brothers Band, który się rozpadł, gdy Jake trafił do więzienia. Choć członkowie formacji rozeszli się, braciom udaje się zebrać pełny skład grupy. Mają dać występ w sali na 5 tys. osób. Muzycy organizują kampanię reklamową, ale przy okazji wskazują drogę do siebie licznym wrogom.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 21, serial

Serena wraca z wyprawy do Hiszpanii w towarzystwie Poppy i Gabriela. Blair zawiera tajemniczy pakt z dziadkiem Nate'a, Williamem. Nate dowiaduje się o aresztowaniu ojca. Dan rozpoczął pracę jako kelner, by zarobić na studia. Jest zdenerwowany wiadomością, że impreza, którą będzie obsługiwał, odbędzie się w wilii Waldorfów. Wśród zaproszonych gości są jego przyjaciele i członkowie rodziny.

TVN, 20:50, Dzień zagłady, film katastroficzny

W kierunku Ziemi zbliża się ogromnych rozmiarów kometa. Wszystkie badania wykazały, że jej uderzenie zniszczy wszelkie formy życia. Podjęto ostatnie próby uniknięcia tragedii lub przynajmniej zmniejszenia jej skutków. Specjalna grupa astronautów pod dowództwem Spurgeona Tannera ruszyła w kierunku kosmicznego obiektu, by spróbować go rozbić. Minuta po minucie nieubłaganie zbliża się dzień zagłady. Dla niewielu mieszkańców Ziemi zaistniała szansa ratunku. Podjęto kontrowersyjną decyzję o wyborze tych, którzy powinni ocaleć.

Polsat, 11:55, Chirurdzy, serial obyczajowy

Przyjaciółka Meredith z czasów studenckich niespodziewanie zjawia się w jej domu, bo rozpoczyna staż na chirurgii w Seattle Grace Hospital. Dr Erica Hahn odeszła z pracy. Podczas operacji zastąpi ją kardiochirurg dr Virginia Dixon, która uznawana jest za dziwną. Na ostry dyżur trafia pacjent zmiażdżony w śmieciarce i przebity własną kością udową. Mężczyzna wciąż żyje, a lekarze robią wszystko, by go uratować. Dr Dixon operuje wodza Navajo, który cierpi, bo dręczy go duch zmarłej dziewczyny, której serce przeszczepiono mu przed laty.

Polsat, 20:35, Joe Dirt, komedia

Joe Dirt jest prawdziwym odmieńcem. Przewędrował Amerykę w poszukiwaniu rodziców, którzy porzucili go w Wielkim Kanionie, gdy miał 8 lat. Dotarł do Los Angeles, gdzie przypadkiem trafił do radia jako sprzątacz i zwrócił na siebie uwagę dziennikarza. Rzucił więc w kąt szczotkę i na antenie wspomina szalone i śmieszne przygody.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak znaleźć idealnego ojca dla swojego dziecka?

Powiedzmy, że marzysz o wysokim brunecie, który interesuje się sztuką, jest opanowany, niebywale inteligentny i skończył dwa kierunki studiów...

Najgłupsze małżeństwa wszech czasów (Ślub z kotem? KTO NA TO POZWALA?)

Oto historie pięciu osób, które zdecydowały się poślubić… ulubione zwierzę lub przedmiot!

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2011 10:50
q1PoKa iceximkuwuvh
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2011 09:10
s2mKIK fogvftdscaha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2011 16:26
It's great to read something that's both enjoyable and priovdes pragmatisdc solutions.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.08.2011 21:41
co to za badziewie ta plotkara>?? nigdy tego nie ofladalam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.08.2011 17:50
gg
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo