Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Oto najlepsze filmowe i serialowe propozycje na dzisiaj.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
09.08.2011

TVP1, 20:25, Wstrząsy, film SF

Mieszkańcy małego miasteczka na pustyni w Nevadzie znikają w tajemniczych okolicznościach. Po okolicy krążą opowieści o bestii żyjącej pod ziemią. Sejsmolodzy potwierdzają możliwość wystąpienia silnego trzęsienia ziemi, wywołanego przez potwora. W miasteczku panuje stan oblężenia. Tymczasem bestia ujawnia się i okazuje się, że może się poruszać po powierzchni pustyni, niczym ogromna ryba wśród fal oceanu. Do jej schwytania niezbędna okaże się pomoc dwóch niezwykle zręcznych kowbojów: Vala McKee i Earla Bassetta.

TVP2, 20:10, Pogoda na jutro, komediodramat

Opowieść o współczesnej Polsce widzianej oczami outsidera. Po 17 latach spędzonych za murami klasztoru były nauczyciel i działacz Solidarności powraca do świata i porzuconej niegdyś rodziny. Czas jednak nie stał w miejscu i nic nie jest takie jak dawniej. Zmienił się ustrój, zmienili ludzie, panują nieznane obyczaje. Były mnich nie może odnaleźć wspólnego języka z żoną i dziećmi. Syn zajął się polityką, starsza córka jest gwiazdą programu reality-show, a młodsza dzieli czas między komputer i narkotyki.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 20, serial

Serena chce zorganizować dla Jenny skromne przyjęcie z okazji jej szesnastych urodzin, ale wszystko wymyka się spod kontroli za sprawą Poppy Lifton. W chwili słabości Vanessa zgadza się pomóc Chuckowi w realizacji planu, który dotyczy także Blair i Nate'a. Gdy Rufus dowiaduje się, że Danowi nie przysługuje dofinansowanie, stara się znaleźć inny sposób na pokrycie kosztów jego edukacji.

Polsat, 11:55, Chirurdzy, odc. 7, serial obyczajowy

Ordynator ogłasza konkurs dla rezydentów, w którym Meredith, Cristina, Izzie, Alex i George będą rywalizować o pierwszą samodzielną operację. Dr Hahn będzie operować młodego mężczyznę, który w oczekiwaniu na transplantację serca musi poddać się wyjątkowo bolesnemu zabiegowi. Izzie asystuje przy tej operacji i jest wstrząśnięta, bo uświadamia sobie, że to ona ponosi bezpośrednią odpowiedzialność za jego obecny stan. Owen zarzuca Cristinie, że nie angażuje się ona całkowicie w ratowanie człowieka, który wciąż żyje, chociaż jego stan jest ciężki.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najgłupsze małżeństwa wszech czasów (Ślub z kotem? KTO NA TO POZWALA?)

Oto historie pięciu osób, które zdecydowały się poślubić… ulubione zwierzę lub przedmiot!

Facebook sprawia, że COFAMY SIĘ W ROZWOJU (Wszystko robimy dla lansu!)

Jakie jeszcze skutki uboczne niesie za sobą korzystanie z najpopularniejszego serwisu społecznościowego?

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2011 21:11
Ech, czyli na wieczór nic ciekawego? Chyba poczytam książkę. Kuszą mnie Strażnicy Veridianu, a konkretnie "STAŻ". Też macie tak, że fajne książki czytacie kilka razy?:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2011 21:11
Ech, czyli na wieczór nic ciekawego? Chyba poczytam książkę. Kuszą mnie Strażncy Veridianu, a konkretnie "STAŻ". Też macie tak, że fajne książki czytacie kilka razy?:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2011 18:25
przepis na zycie ! lowe.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2011 17:44
xo--gossipgirl.blog.onet.pl/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2011 16:58
tylko plotkara, jest najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
odpowiedz

Polecane dla Ciebie