Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się dziś w „Pamiętnikach wampirów”, „Plotkarze” i innych serialach!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
08.08.2011

TVP1, 20:25, Sprawa się rypła, komedia

W jednej z podkarpackich wsi, w gospodarstwie Placka, odbywa się transmitowana przez telewizję uroczystość - setne urodziny babci Plackowej. Niedługo po tym babcia spoczywa na miejscowym cmentarzu. Wkrótce po pogrzebie Placków odwiedza urzędniczka z gminy z prezentami dla jubilatki. Możliwość otrzymania zegarka i dwóch tysięcy złotych sprawia, że rodzina zgodnie kłamie, że babcia właśnie wyszła do kościoła. Kilka dni później okazuje się, że zagrodę Placków odwiedzą dziennikarze, by zrobić wywiad ze stuletnią staruszką.

TVN, 10:20, Dwóch i pół, odc. 13, sezon 6

Judith jest w ciąży. Będzie miała córkę. Alan jest przekonany, że to jego dziecko. Jake wciąż się złości. Charlie uważa, że zna powód takiego zachowania bratanka.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 19, sezon 2

Blair postanowiła zakosztować życia. Naraża przy tym przyjaźń z Sereną i Chuckiem. Vanessa przekonuje Nate'a, że nadszedł czas, aby przebaczyć i zapomnieć. Okazją do tego ma być spotkanie z rodziną Kennedyesque z Vanderbilts, którzy opuścili Nate'a i jego mamę, kiedy ci najbardziej ich potrzebowali. Lily i Rufus zdradzają sobie nawzajem nazwiska dawnych partnerów.

TVN, 21:50, Pamiętniki wampirów, odc.18

Stefan z trudem usiłuje zachować kontrolę w nowej sytuacji. Stryj John Gilbert niespodziewanie składa wizytę Elenie i Jeremy'emu. Alaric rozmawia z Eleną o Isobel. Stefan zastanawia się, czy powinien pojawić się na przyjęciu organizowanym z okazji Dnia Założyciela. Damon próbuje dowiedzieć się, dlaczego stryj John powrócił do Mystic Falls. Incydent, który ma miejsce podczas przyjęcia z okazji Dnia Założyciela powoduje problemy między Mattem a Tyler. Relacje między Mattem a matką pogarszają się. Elena próbuje podnieść Jeremy'ego na duchu.

Polsat, 12:00, Chirurdzy, odc.6, sezon 5

Na oddział trafia dziecko z nieoperacyjnym guzem. W innych renomowanych szpitalach nie chciano podjąć się przeprowadzenia zabiegu, bo rokowania są słabe. Dziewczynka cierpliwie znosi wyroki losu. Chirurdzy pod przewodnictwem dr. Webbera długo obradują nad przypadkiem i bez wiary w przeprowadzenie zabiegu. Dopiero Meredith wpada na pomysł, który zawdzięcza anatomicznej lalce, którą otrzymała w dzieciństwie od matki.

Polsat, 20:05, Byliśmy żołnierzami, dramat wojenny

Pierwsza wielka bitwa podczas inwazji wojsk Stanów Zjednoczonych na Wietnam miała miejsce w Dolinie Śmierci. 400 amerykańskich żołnierzy pod dowództwem pułkownika Hala Moore'a zostało otoczonych przez ponad 2000 żołnierzy Wietnamu Północnego. 3 dni i 3 noce morderczych walk pochłonęły setki ofiar. Tymczasem żony amerykańskich żołnierzy pozostawione w domach zmagały się z niepewnością o losy mężów i tęsknotą za normalnym życiem. Ostateczną próbą bohaterstwa było przyjęcie telegramu z wiadomością, która na zawsze zmieni ich życie.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Zabawne kotary prysznicowe: Odważyłabyś się tak zaaranżować swoją łazienkę?

Okazuje się, że zasłona prysznicowa wcale nie musi być nudna!

Spódniczki, szale, torebki i t-shirty z Pull&Bear (Oceńcie jesienną kolekcję!)

Czas na jesienne zakupy! W Pull&Bear znajdziesz mnóstwo zimowych nowości za nieduże pieniądze!

 

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2012 18:40
A może by coś o sporcie itp. kabaret :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.08.2011 10:26
serial dwóch i pół jest tragiczny!!!!!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie