Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Na dzisiejszy wieczór stacje telewizyjne proponują przede wszystkim komedie!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
05.08.2011

TVP1, 20:25, Ace Ventura - zew natury, komedia

Detektyw Ace Ventura ukrywa się w Tybecie po ostatniej nieudanej misji. Odnajduje go brytyjski konsul, który ma dla niego kolejne zadanie. Misja jest szansą na uratowanie kariery i przywrócenie detektywowi wiary w siebie. Konsul prosi Ace'a o odszukanie świętego zwierzęcia plemienia Wachati. Jeśli detektyw zawiedzie, nie odbędzie się ślub córki wodza z synem władcy wrogiego plemienia Wachootoo. Ceremonia miała zakończyć wieloletni konflikt. Ace angażuje w poszukiwania zaufanych ludzi i zwierzęcych pomocników.

TVN, 9:50, Dwóch i pół, odc. 11, sezon 6

Zmarł przyjaciel Charliego. Smutne wydarzenie sprawia, że bohater pogrąża się w refleksji nad sensem swego życia.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 18, sezon 2

Starsi uczniowie przygotowują sztukę "Wiek niewinności". Serena zadurzyła się w reżyserze. Próbuje zaimponować mu wiedzą o teatrze. Blair otrzymała złe wieści na temat swojej przyszłości. Chce się zemścić na osobie odpowiedzialnej za ten stan. Dan i Rachel postanawiają zachować dystans. Okazuje się to trudniejsze do wykonania, niż sądzili. Chuck otrzymał pomoc od dawnego wroga, Cartera Baizena.

Polsat, 12:00, Chirurdzy, odc.5, sezon 5

Dr Miranda Bailey poprowadzi nowatorski zabieg transplantologiczny - sześć przeszczepień nerek przez kombinowany dobór dawców. Operacja musi odbyć się jednocześnie, aby nikt się nie wycofał, bo wtedy wszystko straci sens. Meredith zaczyna wątpić w związek z Derekiem. Okazuje się, że w prestiżowym piśmie medycznym ukazał się artykuł poświęcony słynnej metodzie Sheperda, który nie wspomniał w tekście, że to ona zachęciła go do tej metody badawczej. Po nocy spędzonej z Ericą Callie potrzebuje porady seksualnej od Marka.

Polsat, 20:00, Daleko jeszcze?, komedia

Nick jest kawalerem, a Suzanne rozwódką z dwójką dzieci. Zależy jej na stałym związku z mężczyzną gotowym pokochać jej pociechy. Gdy spotykają się przypadkowo, od tego momentu Nick szuka okazji, by zbliżyć się do ukochanej. Jest jednak mały problem. Otóż Nick nie znosi dzieci. Gdy nadchodzi dogodny moment i Suzanne prosi go, by przewiózł jej dzieci z Portland do Vancouver, Nick chwyta szansę i wyrusza w podróż, której nie zapomni do końca życia.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

WAGA I WZROST GWIAZD (Rihanna, Diaz, Rubik, Moss, Lima, Beyonce, Auilera & wiele innych)

Nie wszystkie gwiazdy są idealne w każdym calu! Zobacz, ile naprawdę ważą i mierzą!

55 torebek na przejściową porę: Pull&Bear, Stradivarius, Mango, Zara, H&M i inne

Małe, duże, dziennie, wieczorowe skórzane, płócienne, gładkie i wzorzyste! Każda z Was znajdzie coś dla siebie!

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2011 09:45
"Daleko jeszcze" bardzo fajna komedia, polecam ^ ^
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2011 08:18
co za propozycje;/ dajcie spokoj.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2011 00:31
kiedy będą wyniki konklursu dvd?:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie