Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się dziś w „Plotkarze” i „Chirurgach”!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
04.08.2011

TVP2, 23:45, Oda do radości, dramat obyczajowy

Trzy nowele filmowe. W pierwszej troje młodych ludzi spotyka się w autobusie jadącym do Londynu. Pochodzą z różnych stron Polski, mają inne doświadczenia. Łączy ich nadzieja na znalezienie się w lepszym świecie. Bohaterka kolejnej noweli - "Śląsk", wraca z Londynu, gdzie zarabiała jako sprzątaczka. Chce otworzyć zakład fryzjerski, by wyciągnąć rodzinę z kłopotów finansowych. Michał, czyli DJ Peras, bohater "Warszawy", marzy o karierze hip-hopowca. Zarabia na życie pracą u ojca swojej dziewczyny. Mężczyzna namawia córkę na wyjazd do Londynu.

TVN, 9:50, Dwóch i pół, odc. 9, sezon 6

Jake zniknął. Okazuje się, że wyjechał z córką sąsiada. Ojciec dziewczyny jest porywczy, grał kiedyś zawodowo w football. Charlie musi ratować bratanka z opresji. Alan wykorzystuje fakt, że ma dużo swobody - umawia się na randkę z Mercedes.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 17, sezon 2

Biorąc odwet na Rachel, Blair postanawia grać z ominięciem niepisanych reguł szkoły Constance Billard. Chuck budzi się w hotelu. Ma tylko mgliste wspomnienie poprzedniego wieczoru oraz tego, z kim ten wieczór spędził. Nate i Vanessa próbują pomóc Chuckowi poskładać kawałki historii w całość, która okazuje się być intrygującą zagadką.

Polsat, 12:00, Chirurdzy, odc.4, sezon 5

Cristina trafia na izbę przyjęć, a Izzie i Alex na ostry dyżur. W następstwie błędnej diagnozy Cristina po raz pierwszy udaje się na oddział dermatologiczny i tam przypadkowo odkrywa szpitalny raj dla rezydentów. Izzie jest zdruzgotana, gdy okazuje się, że Alex bezczelnie podkradł jej pacjenta, by móc asystować podczas zabiegu usunięcia guza mózgu przez odsłonięcie twarzy. To nowatorski zabieg, a ona nie zamierza ustąpić.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

WAGA I WZROST GWIAZD (Rihanna, Diaz, Rubik, Moss, Lima, Beyonce, Auilera & wiele innych)

Nie wszystkie gwiazdy są idealne w każdym calu! Zobacz, ile naprawdę ważą i mierzą!

55 torebek na przejściową porę: Pull&Bear, Stradivarius, Mango, Zara, H&M i inne

Małe, duże, dziennie, wieczorowe skórzane, płócienne, gładkie i wzorzyste! Każda z Was znajdzie coś dla siebie!

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2011 14:44
plotkara rules!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2011 09:57
uwielbiam film oda do radości, a piosenka DJ Perasa wymiata! :) polecam
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo