Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Ulubiony serial, dramat, a może komedia romantyczna – co masz ochotę obejrzeć dzisiaj?
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
03.08.2011

TVP1, 20:25, Drzazgi, komediodramat

Życie Bartka, Marty i Roberta wydaje się uporządkowane i przewidywalne. Bartek kończy studia. Dowiaduje się, że dostał stypendium doktoranckie na zagranicznym uniwersytecie, co otwiera przed nim perspektywę kariery naukowej. Marta, córka biznesmena, szykuje się do ślubu z synem wspólnika rodziców. Robert jest byłym piłkarzem Górnika Zabrze. Kontuzja przekreśliła jego karierę, pozostało mu kibicowanie klubowi. Pomiędzy meczami wędruje z kolegami po osiedlu. Drogi Bartka, Marty i Roberta przecinają się podczas jednego z weekendów.

TVP2, 20:10, Bez pamięci, komedia romantyczna

Amanda Pierce jest konserwatorką dzieł sztuki w Metropolitan Museum. Wraz z czterema współlokatorkami mieszka w luksusowym apartamencie na Manhattanie. Dziewczyna zakochuje się w przystojnym sąsiedzie, Jimie Winstonie, którego podgląda przez okno. Pewnej nocy w mieszkaniu Jima zostaje popełnione morderstwo, wszystko wskazuje na to, że to on jest sprawcą. Amanda postanawia na własną rękę rozwiązać tę ponurą zagadkę. Wraz z koleżankami organizuje ekipę śledczą.

TVN, 9:50, Dwóch i pół, odc. 7, sezon 6

Alan próbuje uwolnić się z sideł, które zastawiła na niego Judith. Charlie i Herb obserwują rozwój akcji z daleka. Są pochłonięci swoimi sprawami.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 16, sezon 2

Wkrótce uczniowie szkół Constance Billard i St. Jude dowiedzą się, kto zostanie przyjęty na Uniwersytet Yale. Serena jest wściekła, ponieważ nowa nauczycielka języka angielskiego nie przyznała jej najwyższej oceny. Chuck sprzymierzył się z nielubianym kolegą w walce przeciwko Jackowi o Bass Industries. Vanessa i Nate spędzają wieczór w operze.

Polsat, 12:00, Chirurdzy, odc.3, sezon 5

Ordynator wprowadza zmianę zasad kształcenia chirurgów na oddziale. Postanawia wydłużyć okres stażu na chirurgii ogólnej. Tymczasem Miranda i Meredith przygotowują do operacji młodą kobietę z zaawansowanym nowotworem. Dr Sheperd przyjmuje pacjenta, który od kilku lat cierpi z powodu uporczywego bólu głowy. Gdy Barry Patmore zgadza się na ryzykowną operację mózgu, Lexie odkrywa, że bardziej potrzebuje on laryngologa niż neurochirurga. Alex zajmuje się pacjentem, który wierzy, że ciąży nad nim fatum.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Im bliżej równika, tym ludzie mają mniejsze mózgi! Czy są przez to mniej inteligentni?

Najnowsze doniesienia naukowców wzbudziły sporą sensację na całym świecie.

Jakie studia warto skończyć, żeby mieć pracę?

Sprawdź, gdzie warto się uczyć i studiować, żeby po ukończeniu edukacji nie być BEZROBOTNĄ ABSOLWENTKĄ.

 

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.08.2011 19:46
Ale wybór ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.08.2011 13:18
Na polsacie jest czarna komedia ``Wszystko zostaje w rodzinie``. Oglądałam wiec polecam ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.08.2011 00:45
Chirurdzy oczywiście. ;]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo