Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Propozycje dla znudzonych pogodą.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
02.08.2011

TVP1, 20:25, Zaginiony lot, thriller

Rząd amerykański anuluje pewien tajny projekt. Prowadzący go doktor Daniel Winter zabiera ze sobą związany z projektem wynalazek i znika. Wkrótce okazuje się, że wsiadł na pokład samolotu pasażerskiego. Urzędnicy wydają rozkaz zestrzelenia maszyny. Winter wykorzystuje wynalazek do przemieszczenia się w czasie i przestrzeni, unikając rakiety. Na niebie, w miejscu, gdzie znikła maszyna, pojawia się niszczycielski wir burzowy. Agent Caleb Smith otrzymuje zadanie uratowania samolotu, na pokładzie którego są jego żona i córka.

TVP2, 20:10, Deja vu, komedia kryminalna

Rok 1925. Amerykański szef mafii Mick Nitsch zdradził organizację, przekazując policji informacje o planowanym nielegalnym transporcie alkoholu, a następnie ucieka do ZSRR - ziemi przodków. Mafia dowiedziawszy się o tym, wydała na renegata wyrok śmierci. Zadanie powierzono Johnny'emu Pollackowi, znakomitemu fachowcowi polskiego pochodzenia. Ten, zaopatrzony w fałszywe papiery profesora entomologii, przypływa do Odessy. Pech chce, że jego statek jest pierwszą amerykańską jednostką od czasu rewolucji, która zawinęła do odeskiego portu.

TVN, 9:50, Dwóch i pół, odc. 5, sezon 6

Charlie spotyka byłą nauczycielkę syna, panią Pasternak, z którą kiedyś miał romans. Przygoda szybko się skończyła. Kobieta porzuciła pracę w szkole i została striptizerką. Charlie, chcąc jej pomóc, udziela jej schronienia i znajduje pracę. Niestety, jego działania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 15, sezon 2

Jack, Chuck i Lily uczestniczą w odczytaniu testamentu Barta. Od kiedy Rufus próbuje pozyskać informacje o dziecku, o którego istnieniu nie wiedział, popsuły się jego relacje z Lily. Dan zauważa, że ojciec dziwnie się zachowuje. Przeprowadzając śledztwo, odkrywa tajemnicę Rufusa i Lily, co stawia go w niezręcznej sytuacji.

Polsat, 20:00, Tylko jeden, film sensacyjny

Gabriel Yulaw, agent Międzywszechświatowego Biura Śledczego, przemierzył 123 wszechświaty, wyłapując i zabijając własne alternatywne istnienia. Likwidując je, przejmował ich moc i energię, zyskując tym samym nadludzkie możliwości. Nikt nie może przewidzieć, co stanie się z delikatną równowagą wszechświatów, jeśli szalony Yulaw zabije wszystkie własne alternatywne istnienia. Aby zostać tylko jednym, musi jeszcze wyeliminować ostatnie wcielenie. Jednak tym razem trafia na godnego siebie przeciwnika

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Im bliżej równika, tym ludzie mają mniejsze mózgi! Czy są przez to mniej inteligentni?

Najnowsze doniesienia naukowców wzbudziły sporą sensację na całym świecie.

Jakie studia warto skończyć, żeby mieć pracę?

Sprawdź, gdzie warto się uczyć i studiować, żeby po ukończeniu edukacji nie być BEZROBOTNĄ ABSOLWENTKĄ.

 

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2011 15:10
zbuntowanego anioła możecie oglądać na iitv.info. tam są wszystkie seriale
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2011 00:33
aj tam niema nic ciekawego w tv w te wakacje! zbuntowanych z tv4zdjęli :(:(:((( mogli by zbuntowany anioł puscic. serial wszech czasów Sandra
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo