Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Kto, z kim i dlaczego? Nie czekaj do wieczora, już teraz zajrzyj do naszego telewizyjnego przewodnika!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
28.07.2011

TVN, 9:50, Dwóch i pół, odc. 18, serial komediowy

Charlie poznaje Andie, która jest autorką poczytnych poradników. Jest nią zafascynowany, a różnica wieku zupełnie mu nie przeszkadza. Podczas gdy on romansuje, Alan i Jake próbują poradzić sobie z problemami w szkole.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 12, serial

Blair i Chuck postanawiają, że znajdą dla siebie nawzajem idealnych partnerów na randkę. Lexi, była dziewczyna Aarona, okazuje zainteresowanie Danowi. Serena jest zazdrosna. Nate, Jenny i Vanessa wplątują się w sytuację, która może zaważyć na ich przyjaźni.

TVN, 20:50, Incydent, thriller

Jeff i Amy wyruszają z Massachusetts do San Diego w Kalifornii. Podróżując przez pustynię nowym jeepem, małżonkowie wdają się w konflikt z agresywnym miejscowym kowbojem. Ich samochód ulega awarii. Z pomocą przychodzi przypadkowy kierowca ciężarówki, Red Barr. Nieświadoma zagrożenia Amy korzysta z jego uprzejmości i zabiera się z nim do najbliższego przydrożnego baru, a Jeff zostaje przy jeepie. Gdy udaje mu się naprawić wóz, szybko rusza za żoną. Lecz ślad po niej zaginął. Zrozpaczony mężczyzna nie ustaje w wysiłkach, by ją odnaleźć.

Polsat, 20:05, Czarownica, komedia romantyczna

Piękna czarownica Isabel Bigelow pragnie wyrzec się magii i żyć jak każda kobieta. W tym samym czasie zabiegający o sławę aktor Jack Wyatt przyjmuje rolę w powstającym właśnie remake'u popularnego serialu z lat sześćdziesiątych. Choć jego bohaterką jest wiedźma Samantha, Jack nie zamierza pozostawać na drugim planie. To on chce być gwiazdą i dlatego wpada na pomysł, aby Samanthę zagrała nikomu nieznana aktorka. Gdy poznaje Isabel, dochodzi do wniosku, że jest ona idealną kandydatką do tej roli. Wkrótce między nimi rodzi się uczucie.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najzabawniejsze torty świata (W kształcie sowy, dinozaura, drzewa - APETYCZNE?)

Ostatnio cukiernie coraz częściej otrzymują zamówienia na wymyślne torty w śmiesznych kształtach.

Ta kobieta zarobiła MILION DOLARÓW dzięki kilku papierowym tackom na toaletę!

Zestaw CitiKitty bije w USA rekordy popularności.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.07.2011 16:24
Dokładnie !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.07.2011 14:04
jak zwykle nic w tej telewizji
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo