Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
27.07.2011

TVP1, 18:25, Londyńczycy, odc. 13, serial obyczajowy

Mariola wyznaje Asi, że jest w ciąży. Paweł dowiaduje się w pracy o zwolnieniach spowodowanych recesją, ale James zapewnia go, że nic mu nie grozi. Marcin zapisuje się na kurs angielskiego w szkole językowej. Asia prezentuje prace w szkole wizażu. Jest przekonana, że nie ma szans, ale zostaje przyjęta. Uradowana dzwoni do ojca. Andrzej i Romek nie mają pieniędzy na zakup samochodów. Przyznają Violi, że stracili wszystkie oszczędności, a to oznacza koniec spółki i marzeń o dobrobycie. Na wieść o wypadku Ewy Marcin i Staś wracają do Londynu.

TVP1, 20:25, Wszystko będzie dobrze, film obyczajowy

Paweł mieszka w małym pomorskim miasteczku razem z matką i upośledzonym bratem. Jego ojciec zapił się na śmierć, a matka jest chora na raka. Paweł z bratem wierzą, że może jej pomóc modlitwa na Jasnej Górze. Paweł jest obiecującym długodystansowcem. Docenia go nauczyciel wf-u, alkoholik Andrzej. Chłopak w tajemnicy wyrusza do Częstochowy. Zakłada się z Matką Boską, że jeśli dobiegnie na Jasną Górę, mama wyzdrowieje. Andrzej jedzie za chłopcem. Wspólnie odbywają podróż, podczas której Andrzej zmierzy się z nałogiem, a Paweł z ludzką słabością.

TVP2, 20:15, A właśnie, że tak, komedia romantyczna

Daphne jest matką trzech dorosłych córek: rozważnej pani psycholog Maggie, seksownej Mae oraz działającej na mężczyzn jak magnes Milly. Od czasu rozwodu Daphne nie widzi poza nimi świata. Maggie i Mae wychodzą za mąż, ale ich siostra nie może znaleźć odpowiedniego mężczyzny. Daphne postanawia znaleźć córce idealnego kandydata na męża. Zamieszcza w Internecie ogłoszenie i rozpoczyna przesłuchania zainteresowanych kawalerów. Szukając małżonka dla córki, spotyka spóźnioną miłość.

TVN, 15:30, Plotkara, serial

Blair spędza Święto Dziękczynienia z matką i jej nowym partnerem. Cyrus celowo próbuje zepsuć dziewczynie nastój. Jenny jest gotowa zerwać wszelkie kontakty z ojcem, jeżeli nie dostanie tego, czego chce. Serena nie przygotowała się na rozmowę o swojej przeszłości z Aaronem. Dan nieumyślnie wyjawia kilka pikantnych szczegółów. Nate znów musi zmierzyć się z bolesnym przeżyciem, którym było odejście ojca. Eric odkrywa sekret, który Bart ukrył przed Lily.

Polsat, 20:35, Miłosna układanka, komedia romantyczna

Wywodzący się z klasy robotniczej Brian Jackson dostaje się na elitarny uniwersytet w Bristolu i nie potrafi odnaleźć się wśród bogatych kolegów. Brian trafia do akademickiej drużyny reprezentującej uczelnię w teleturnieju University Challenge. Podczas przygotowań do występu Jackson napotyka poważną przeszkodę. Zakochuje się od pierwszego wejrzenia w koleżance z zespołu, pięknej Alice. Jakby tego było mało, w życiu niedoświadczonego w kwestiach damsko-męskich Briana pojawia się druga kobieta, inteligentna i bardzo atrakcyjna Rebecca.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najzabawniejsze torty świata (W kształcie sowy, dinozaura, drzewa - APETYCZNE?)

Ostatnio cukiernie coraz częściej otrzymują zamówienia na wymyślne torty w śmiesznych kształtach.

Ta kobieta zarobiła MILION DOLARÓW dzięki kilku papierowym tackom na toaletę!

Zestaw CitiKitty bije w USA rekordy popularności.

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2011 20:38
Plotkara ;)))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2011 15:55
i love gossip girl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2011 15:24
wszytsko bedzie dobrze bardzo fajne, ogladalam kilka razy mimo, ze troszke nudnawe no ale z wieckiewiczem :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2011 13:32
Ja mam ' n-ke' wiec raczej co wybieram to MTV tam sa fajne programy :d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2011 11:23
Ja obejrzę ekipe z new jersey i w dupie z resztą filmów bo nie wiadomo co wybrać tyle nawalą !
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo