Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Sprawdź, co proponują na dzisiejszy wieczór najpopularniejsze stacje telewizyjne!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
26.07.2011

TVP1,18:25, Londyńczycy, odc. 12, serial obyczajowy

Wojtek śpi pod ścianą przykryty tekturami. Budzi go sygnał telefonu komórkowego. Mężczyzna umawia się na odbiór dokumentów następnego dnia pod kościołem. Idąc ulicą, dostrzega w witrynie z ogłoszeniami swoje zdjęcie z podpisem. Kiedy dzwoni pod wskazany numer telefonu, słyszy głos matki. Kobieta przyjechała do Londynu na wieść o śmierci syna. Zdenerwowany Wojtek chce wiedzieć, czy ktoś się z nią kontaktował. Dowiaduje się, że dzwonił jakiś jego kolega, który ma być u niej za pół godziny.

TVP1, 23:50, Gorączka sobotniej nocy, film muzyczny

19-letni Tony Manero, mieszkaniec Brooklynu, jest sprzedawcą w sklepie z artykułami chemicznymi. Po ciężkim tygodniu pracy wolny czas spędza w dyskotece, gdzie uchodzi za króla parkietu. Tony, podobnie jak jego koledzy, jest znużony szarą, monotonną egzystencją na Brooklynie. Marzy mu się bajkowy świat po drugiej stronie mostu Verrazano. Tymczasem w dyskotece ma się odbyć konkurs na najlepszą parę tancerzy. Tony wraz ze Stephanie postanawiają wziąć w nim udział, mając nadzieję, że zwycięstwo otworzy im drogę do nieosiągalnego Manhattanu.

TVP2, 20:10, Tak, tak, komedia

Marek, student Sorbony, powraca do Warszawy. Dostaje pracę jako redaktor w telewizji i udaje mu się - dzięki romansowi z cenzorką - wyemitować niecenzuralną sztukę. W pogoni za kobietą życia wyjeżdża do Nowego Jorku, przechodząc niezauważony przez kontrolę na Okęciu, bez paszportu, biletu i pieniędzy. Nie znalazłszy dla siebie miejsca w USA, w podobny sposób wraca do kraju. Tym, co go absorbuje najbardziej, są erotyczne podboje.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 10, serial komediowy

Blair nie akceptuje nowego partnera matki. Jenny wprowadza się do Agnes, by dalej realizować plany związane z modą. Serena jest pod wrażeniem Aarona. Dowiaduje się jednak o nim czegoś, co może zagrozić ich związkowi. Dan chciałby lepiej poznać Barta Bassa, próbuje zdobyć jego zaufanie. Chuck poznaje prawdziwy powód, dla którego Dan wykazuje zainteresowanie rodziną Bassa.

Polsat, 12:00, Chirurdzy, odc. 14

Meredith kontynuuje terapię u dr Wyatt. Udaje, że popiera związek Dereka z Rose. Lekarze są przekonani, że nowatorska metoda leczenia guza mózgu może przynieść pozytywne efekty. Ich poprzedni pacjent zmarł, ale już zgłasza się następny - młody żołnierz. Chłopak nie potrafi przeciwstawić się ojcu, który nie akceptuje jego związku z kolegą. Pielęgniarki ogłosiły bojkot i poskarżyły się, że są molestowane seksualnie. Ordynator zarządza sporządzenie spisu wszelkich kontaktów intymnych, do których dochodzi na jego oddziale.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najzabawniejsze torty świata (W kształcie sowy, dinozaura, drzewa - APETYCZNE?)

Ostatnio cukiernie coraz częściej otrzymują zamówienia na wymyślne torty w śmiesznych kształtach.

Ta kobieta zarobiła MILION DOLARÓW dzięki kilku papierowym tackom na toaletę!

Zestaw CitiKitty bije w USA rekordy popularności.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2011 14:54
plotkara the best !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2011 10:28
a miodowe lata, dr house"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2011 01:16
hehe pierwsza ;D i Chirurdzy oczywiście...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo