Filmowy przewodnik weekendowy

Sprawdź, co ciekawego proponują stacje telewizyjne na dwa najbliższe dni.
Filmowy przewodnik weekendowy
23.07.2011

Sobota, TVP1, 20:20, Dziennik Bridget Jones, komedia romantyczna

Bridget Jones, trzydziestodwulatka z nadwagą, budzi się w noworoczny ranek w domu rodziców. Jej życie wydaje się nie mieć sensu. Bridget postanawia to zmienić - chce stracić parę kilogramów, mniej palić i ograniczyć alkohol, a przede wszystkim przestać fantazjować na temat szefa, Daniela Cleavera. Wszystko po to, aby znaleźć upragnionego mężczyznę. Bridget poznaje przystojnego prawnika, Marka Darcy'ego, w którym matka kobiety widzi idealnego kandydata na męża. Niestety, jego niefortunna wypowiedź przekreśla szansę na znajomość z panną Jones.

Sobota, TVN, 20:00, Tristan i Izolda, melodramat

Lord Marek pragnie zjednoczyć skłócone angielskie plemiona. Jeden z jego najwaleczniejszych rycerzy, Tristan, zostaje ranny podczas potyczki i uznany za martwego. Jego ciało, umieszczone w łódce wypchniętej w morze, dociera do brzegów krainy rządzonej przez króla Celtów, Donnchadha. Tu znajduje je córka władcy, Izolda. Nie przyznając się kim jest, dziewczyna leczy rannego rycerza i pomaga mu wrócić do domu. Tymczasem Donnchadh ogłasza, iż odda córkę najmężniejszemu z angielskich rycerzy. Tristan wygrywa turniej w imieniu władcy, Marka.

Sobota, TVN, 22:35, Taniec ostatniej szansy, komedia romantyczna

Nastoletnia Raya Green, utalentowana córka jamajskich emigrantów, uczy się w prywatnym liceum i marzy o kontynuowaniu nauki na akademii medycznej. Po tragicznej śmierci siostry dziewczyna musi wrócić do publicznej szkoły. Spełnienie marzenia o karierze medycznej zdaje się coraz odleglejsze. Dziewczyna odkrywa nową fascynację - taniec. Okazuje się, że jedno marzenie może prowadzić do zrealizowania drugiego. Zwycięstwo w konkursie Step Monster zapewni jej środki finansowe, dzięki którym będzie mogła podjąć studia medyczne.

Sobota, Polsat, 22:45, Depresja gangstera, komedia

Paul Vitti, gangster znany z brutalności i bezwzględności, przeżywa kryzys: nie może spać, jeść, cierpi na ataki lęku, ciągle chce mu się płakać. Zdesperowany, udaje się do jednego z najlepszych psychiatrów, który pod wpływem perswazji wpisuje go na listę swoich pacjentów. Wkrótce wizyty u lekarza stają się coraz częstsze, a Paul zaczyna swobodnie dysponować czasem doktora. Bez jego rad gangster nie potrafi już o niczym decydować. Postępowanie obu mężczyzn wkrótce wzbudza podejrzenia innych członków mafii oraz agentów FBI.

dziennik bridget jones

Niedziela, TVP1, 21:20, Książę i ja: Królewskie wesele, komedia romantyczna

Paige nie może być szczęśliwsza. Jest zakochana, planuje ślub i w dodatku zostanie królową. Gdy jednak do królewskiego ślubu pozostaje tylko kilka tygodni i wszystko jest już gotowe, na światło dzienne wychodzi archaiczny dekret głoszący, że dziedzic tronu duńskiego może poślubić tylko arystokratkę czystej krwi, kobietę godną korony. Wszystkie warunki spełnia córka księcia Alberta, księżniczka Kirsten, która niebawem przyjeżdża do Kopenhagi. W zaistniałej sytuacji przyszły król musi wybrać królestwo lub prawdziwą miłość.

Niedziela, TVN, 16:00, Złote dziecko, komedia

Raz na tysiąc lat w Tybecie rodzi się "złote dziecko", dzięki któremu na świecie może zapanować pokój. Za każdym razem szatan próbuje je porwać. Zawsze musi znaleźć się jakiś śmiałek, który z narażeniem życia będzie bronił cudownego dziecka. Tym razem ten zaszczyt spotkał detektywa Chandlera, specjalizującego się w odnajdywaniu dzieci, które uciekły z domu. Pewnego dnia zjawia się u niego Tybetanka Kee Nang, aby zabrać go do Chin, gdzie mają odszukać dziecko porwane przez siły zła.

Niedziela, TVN, 20:00, Superprodukcja, komedia

Przemądrzały krytyk filmowy Yanek Drzazga z sadystyczną przyjemnością pastwi się w recenzjach nad polskim kinem, ochoczo przydzielając rodzimym produkcjom po jednej gwiazdce. Tymczasem życie szykuje mu niespodziankę. Gangster o artystycznych ambicjach składa mu zaskakującą propozycję. Drzazga ma napisać scenariusz filmu, który uczyni z narzeczonej mafiosa gwiazdę. Oferta nie do odrzucenia, przypieczętowana do tego pokaźną sumką. Dla krytycznego znawcy tematu stworzenie arcydzieła nie powinno być problemem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Noworodek bez rąk został porzucony przez własną matkę! BIEDNE MALEŃSTWO!

Maluch właśnie trafił do rodzinnego domu dziecka.

Porównaj wagę swoją i swojego faceta! Sprawdź, czy będziecie ze sobą szczęśliwi!

Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym żona jest chudsza od męża.

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 05:03
Obejrzę tylko Pamiętnik Bridget Jones i może Taniec ostatniej nocy ;-) Depresja gangstera też zapowiada się nieźle.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 01:43
dziennik bridget jones
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 00:48
Tristan i Izolda!!!
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie