Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Ulubiony serial, film obyczajowy, a może thriller – co dziś obejrzysz najchętniej?
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
21.07.2011

TVP1, 18:25, Londyńczycy, odc. 9

Paweł namawia Asię, żeby dowiedziała się, kto będzie u Foksa na kolacji. Andrzej idzie do Darka po pożyczkę. Zayed, Ewa i Staś spędzają dzień w parku. Marcin próbuje wrócić do pracy w firmie organizującej przeprowadzki. Annabelle przyjeżdża na budowę i uwodzi Robala. Wiola dzwoni do Andrzeja. Kobieta chce pomóc Romkowi, który załamał się po niepowodzeniu w Canary Wharf. Darek szykuje się na spotkanie z Mariolą. Peter stylizuje go na Anglika. Asi podstępem udaje się zajrzeć do gabinetu Foksa.

TVP1, 22:20, Samowolka, dramat społeczny

Nowi poborowi przyjeżdżają do jednostki wojskowej. Starsi koledzy ostrzegają ich przed byłym kryminalistą, Tygrysem, władcą kompanii, słynącym z bezwzględności i sadyzmu. Już pierwsze dni służby wystawiają cierpliwość "kotów" na ciężką próbę. Grupa żołnierzy czekających na przejście do rezerwy bije, upokarza poborowych i demoluje ich dobytek. Niejaki Kowalski najodważniej próbuje przeciwstawić się ich okrucieństwu i złośliwości. Za brak pokory płaci zwielokrotnionymi szykanami i stratą szansy na przepustkę.

TVP2, 20:10, W paszczy krokodyla, thriller

Amerykanin Jack McQuade prowadzi w Tajlandii farmę krokodyli, której główną atrakcją jest okazały gad o imieniu Delilah. Mężczyznę nękają urzędnicy podatkowi, wierzyciele i bezwzględni bracia Konsong, którzy planują przejęcie jego ziemi. Tymczasem okoliczni mieszkańcy zaczynają padać ofiarą krokodyla. Jack i Evelyn, kontrolerka z urzędu ochrony zwierząt, zwracają się do łowcy krokodyli z prośbą o pomoc w schwytaniu gada. Gdy cała trójka jest zajęta poszukiwaniem bestii, bracia Kongsong wysyłają mordercę, aby zabił siostrę McQuade'a.

TVN, 9:50, Dwóch i pół, odc. 9, sezon 5

Bracia dowiadują się, że Evelyn i Teddy zamierzają się pobrać. Mimo iż Charlie cieszy się szczęściem matki, martwi go fakt, że Courtney, córka Teddy'ego, która bardzo przypadła mu do gustu, wkrótce zostanie jego przyrodnią siostrą.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 7, sezon 2

Vanessa posłużyła się zdjęciem Catheriny i Marcusa, by szantażować Blair. Ta w odwecie namawia Chucka, by uwiódł Vanessę. Lily i Bart organizują przyjęcie z okazji nabycia nowego mieszkania. Liczą na przyjazd dzieci. Zbuntowana Serena nie ma zamiaru uczestniczyć w imprezie. Dan i Jenny odkrywają tajemnicę Nata.

Polsat, 20:05, Szkoła uczuć, film obyczajowy

Wzruszająca i mądra opowieść o miłości nastolatków wkraczających w dorosłe życie. Landon Carter to zapatrzony w siebie, lekkomyślny przystojniak i szkolny gwiazdor. Gdy powoduje wypadek, za karę ma wystąpić w szkolnym przedstawieniu. Podczas przygotowań do jego wystawienia zakochuje się w skromnej i niepozornej córce pastora Sullivana. Jego uczucie do Jamie rośnie mimo coraz większej niechęci jej ojca. Dziewczyna zaś ukrywa przed ukochanym tragiczną tajemnicę o nękającej ją śmiertelnej chorobie.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Na co najpierw zwracają uwagę faceci, gdy patrzą na kobietę? (WCALE NIE NA BIUST)

Istnieje pewna część kobiecego ciała, która przyciąga wzrok mężczyzn jak magnes!

Najmniejsza dziewczynka świata nigdy nie przerośnie swoich zabawek! Charlotte to prawdziwa Calineczka!

4-latka mierzy zaledwie 58 centymetrów, a jej waga oscyluje wokół 3 kilogramów.

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2011 08:40
I znowu płakałam, a obiecałam sobie, że już za setnym razem nie będę :( :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.07.2011 22:20
I love plotkara
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.07.2011 20:58
chciałabym,ale nie obejrze szkoły uczuc..;/ po ostatnim razie beczalam jak dziecko..;(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.07.2011 19:26
Ja już szykuję się na 20 i 3godzinny płacz na szkole uczuć, przecudowny film, polecam...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.07.2011 10:56
Szkoła uczuc to melodramat
odpowiedz

Polecane dla Ciebie