Andrew Morton: Hollywoodzki biografista - skandalista

Andrew Morton jest jednym z najsłynniejszych ekspertów w dziedzinie współczesnych sław. Jego szokujące biografie wywołują wielkie oburzenie.
Andrew Morton: Hollywoodzki biografista - skandalista
17.07.2011

Diana. Prawdziwa historia

Książka jest niezwykłą, królewską biografią. W swoich badaniach Andrew Morton był bowiem wspierany przez rodzinę Diany i jej najbliższych przyjaciół, którzy wypowiadali się na temat jej życia, jej problemów i sposobu, w jaki próbuje się z tymi problemami uporać. Książka zawiera wiele zdjęć, które nigdy przedtem nie były publikowane.

Tom Cruise. Biografia Nieautoryzowana

Treść książki aż do dnia premiery trzymano w głębokiej tajemnicy. Co więcej, adwokaci Toma Cruise'a robili wszystko, aby wstrzymać publikację. Skąd takie zamieszanie wokół tej pozycji. Otóż kontrowersyjny biograf barwnie i szczegółowo opisuje w niej mechanizm prania mózgu przez scjentologów, a przy okazji burzy wizerunek uśmiechniętego, pewnego siebie Cruise’a. Odsłania egoizm i bezduszność aktora niszczącego swoje kolejne partnerki w imię strategii marketingowej Kościoła. Przedstawia Cruise’a jako niezwykle utalentowanego, lecz piekielnie niebezpiecznego artystę na usługach quasi-totalitarnej organizacji pragnącej zawojować świat. Smutna, pouczająca lektura.

Angelina. Biografia nieautoryzowana

Morton, zbierając materiały do biografii Angeliny Jolie, odbył wiele podróży po całym świecie, pisarz wprowadza nas w jej skomplikowany świat. Poszukuje klucza do oddzielenia prawdy od wykreowanej fikcji w niezwykłym życiu aktorki. Książka zawiera wiele unikatowych prywatnych fotografii. To biografia jednej z najbardziej fascynujących kobiet świata i najsławniejszych hollywoodzkich aktorek. O jej szalonej młodości, zażywaniu narkotyków, licznych romansach, burzliwych małżeństwach i związku z poznanym na planie „Pan i pani Smith” Bradem Pittem. Pisarz wkradł się w najbardziej intymne momenty życia aktorki.

 

 

Andrew Morton

Monika Lewinsky. Jej historia

Niezwykła historia kobiety, którą wielu ludzi na świecie skazało na wyklęcie ze społeczeństwa. Napisana niezwykłym, powieściowym językiem nie przypomina typowej biografii. Andrew Morton, autor najpoczytniejszych biografii, uzyskał wyłączność na wywiad z nią, z jej rodziną i przyjaciółmi i odsłonił historię amerykańskiej dziewczyny o czułym sercu, która wiązała się ze starszymi od siebie, żonatymi mężczyznami. Ta zaskakująco szczera biografia zadziwia tematem, a to wszystko, co zdarzyło się Monice, mogłoby przytrafić się niejednej dziewczynie. "Monika Lewinsky: Jej historia" jest książką szokującą, ponieważ mówi prawdę. Nie tylko prawdę o pewnej dziewczynie i jej związku z prezydentem Stanów Zjednoczonych, ale i prawdę o Ameryce.

Posh i Becks (Biografia Davida i Victorii Beckham)

W swojej książce pisarz wnikliwie poszukuje odpowiedzi na pytanie: Jak to się stało, że Victoria i David stali się jedną z najbardziej rozpoznawalnych par na świecie. Przytacza ich niezwykłe historie z dzieciństwa. Opisuje ludzi, którzy przez całe swoje życia dążyli do tego, aby spełnić swoje marzenia i zdobyć sławę. To również opowieść o ciągłych aferach, kryzysach i skandalach, które miały miejsce w rodzinie Beckhamów. Autor obalanie mity krążące na temat sławnej pary, przywołuje pikantne anegdoty i historie z ich życia.

Poleca Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Książki na lato: 7 idealnych propozycji, które sprawdzą się na plaży i w podróży!

Lektura na wakacje powinna być lekka, przyjemna, a przy tym bardzo porywająca...

Między magią a rzeczywistością, czyli niezwykły świat w powieściach Olgi Tokarczuk

Książki tej pisarki to wspaniałe historie o życiu i czasie. Pełne symboliki i magii podróże w głąb ludzkiej psychiki.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.07.2011 03:50
zgłoś do usunięcia Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz Proszę u usunięcie tego komentarza, ponieważ ... Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 09:17
hehe pewnie wszystkie gwiazdy boją się, ze ich opisze :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 09:17
czytałam biografie Toma Cruise - naprawdę ostraaa
odpowiedz

Polecane dla Ciebie