Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Zajrzyj do naszego przewodnika i sprawdź, co ciekawego możesz dzisiaj obejrzeć w telewizji.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
20.07.2011

TVP1, 20:25, Doskonałe popołudnie, dramat obyczajowy

Mikołaj i Anna mają się pobrać. Ku przerażeniu rodziców dziewczyny, młodzi nie znajdują czasu na przygotowania do ślubu. Są pochłonięci pracą w wydawnictwie, które prowadzą razem z kolegą, Krzyśkiem. Chcą wypromować utalentowanego młodego autora, który nie ma siły przebicia. Przeczytawszy setki maszynopisów, znajdują ten najważniejszy. Tymczasem do matki Mikołaja, Marii, po 12 latach powraca mąż. Symbolicznym początkiem ich nowego życia ma być pojawienie się na ślubie Mikołaja i Ani.

TVP2, 20:10, Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas!, komedia

Fred Flintstone i Barney Rubble właśnie ukończyli szkołę i zamierzają podjąć pracę w kamieniołomach w Bedrock. Nie myślą jeszcze o ożenku. W tym czasie do miasteczka przybywa Wilma Slaghpoole, córka bogatego pułkownika, która chcąc uniknąć małżeństwa z Chipem Rockefellerem, uciekła z domu. Na miejscu poznaje Betty O'Shale, która szybko staje się jej najlepszą przyjaciółką. Fred i Barney zakochują się w dziewczętach i proponują im romantyczną wycieczkę do Rock Vegas, rozrywkowego centrum świata.

TVN, 10:20, Dwóch i pół, odc. 7, sezon 5

Alan przynosi do domu wazę, która nie podoba się Charliemu. Dochodzi do ostrej kłótni między braćmi, po której Alan i Jake wyprowadzają się do Evelyn.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 6, sezon 2

Serena postanowiła wyrównać rachunki z Blair. Rezygnuje z wyjazdu do kampus i przyjmuje zaproszenie od dziekana na zwiedzanie Yale, uczelni, o której zawsze marzyła Blair. Dan dowiaduje się, że jego listy rekomendacyjne na Uniwersytet Yale nie zostały przyjęte. Gorączkowo szuka rozwiązania, które zwiększy jego szanse na naukę na prestiżowej uczelni. W kampusie Chuck został porwany przez członków tajemniczego bractwa.

Polsat, 20:40, Zwierzak, komedia

Marvin to nieudacznik marzący o karierze policjanta. Niestety, jego wrodzone talenty predestynują go jedynie do przekładania papierków. Aż do dnia, gdy po wypadku samochodowym wpada w ręce szalonego chirurga, który przywraca go do życia, ale wszczepia mu zwierzęce organy. Marvin nagle odkrywa, że ma fenomenalny węch i staje się supergliną, który z odległości kilkuset metrów wyczuwa narkotyki. Jednak zwierzęce instynkty dają też o sobie znać w najmniej stosownych miejscach.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najgrubsi ludzie świata (dzieci + dorośli) łącznie ważą niemal 2 tony - MAMY ZDJĘCIA!

Poznaj szokujące historie rekordzistów...

Czytasz harlekiny? Złapiesz rzeżączkę i będziesz samotną matką (Tak pokazują statystyki!)

Naukowcy przestrzegają przed czytaniem powieści romantycznych. Dlaczego?

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 13:11
Zabójcze umysły TVP2 ok 22.15. Polecam. To grupa psychologów, którzy zajmują się sprawami ludzi popełniających zbrodnie itp.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 12:36
oczywiście bierzecie pod uwagę to, że 'Dwóch i pół' puszczają dwa odc. dziennie, co nie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 10:40
StaraChowice!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 10:39
druga
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 10:32
pierwsza:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie