Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Sprawdź, co w wakacje przygotowały dla nas największe polskie stacje.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
19.07.2011

TVP1, 18:25, Londyńczycy, odc. 8

Asia przychodzi na rozmowę do domu Foksów. Veronica, polska żona Foksa, akceptuje ją. Kobieta oprowadza Asię po domu, opowiadając o ekscentrycznym mężu. Dziewczyna ma zacząć pracę następnego dnia. Romek pokłócił się z Wiolą, która nie pomoże mu w przygotowaniu lunchu dla inwestorów. Chłopcy są zdani tylko na siebie. Przypalają golonki i nie udaje im się zdążyć na czas. James odprawia Andrzeja i Romka, którzy znów nie mają zajęcia. Darek dostaje nowe, prestiżowe zlecenie od Annabelle, znajomej Petera. Ma wyremontować stary, zabytkowy dom.

TVP1, 20:25, Daleko od siebie, dramat psychologiczny

Marcin, 30-letni historyk sztuki, podczas służbowego wyjazdu do Lwowa spotyka Marię - swoją dziewczynę z lat studenckich. Dowiaduje się od niej, że jest ojcem kilkuletniego Michała. Po powrocie do Warszawy młody biznesmen postanawia zaprosić oboje do siebie. W czasie podróży Maria zostaje zamordowana. Michałowi udaje się uciec. Chłopca odnajduje policja i doprowadza do ojca. Jednak Borowski nie jest przygotowany do pełnienia roli ojca, a Michał nie może przyzwyczaić się do nowego otoczenia. Któregoś dnia chłopiec ucieka.

TVP2, 20:10, Dzieci i ryby, komedia

Anna to przedsiębiorcza kobieta interesu, trzęsąca wielkim reklamowym konsorcjum i niedopuszczająca do głosu nie tyle przysłowiowych dzieci i ryb, co mężczyzn. Sukces nie przyszedł jej łatwo. Przeciwnie, został narzucony przez los. Kiedy Annę porzucił mąż, musiała jakoś utrzymać maleńką córeczkę. Zaczęła produkować filmy reklamowe, a że dobrze jej to wychodziło i miała szczęście, niebawem zrobiła karierę. Pewnego dnia spotyka Antoniego - swą młodzieńczą miłość.

TVN, 10:20, Dwóch i pół, odc. 5, sezon 5

Charlie musi sprawdzić się w roli, w której ma małe doświadczenie. Linda pozostawia pod jego opieką 4-letniego synka. By podreperować domowy budżet, Alan testuje nowy lek dla firmy farmaceutycznej.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 5, sezon 2

Trwa Tydzień Mody. Blair jest zła, gdy dowiaduje się, że matka, pod wpływem Jenny, załatwiła Serenie i jej nowej przyjaciółce, Poppy Lifton, miejsca w pierwszym rzędzie na pokaz Eleanor Waldorff. Zdrada matki okazuje się być na tyle bolesna, że dziewczyna postanawia się zemścić, torpedując pokaz. Dan spędza czas w towarzystwie Chucka, dzięki któremu poznaje ciemną stronę życia. Lily odkryła tajemnicę Barta.

Polsat, 20:15, Snajper II, film sensacyjny

Sierżant Thomas Beckett wyrusza z samobójczą misją na Bałkany. Jego towarzysz, skazaniec z celi śmierci, traktuje niebezpieczną wyprawę jako szansę na ocalenie życia i odzyskanie wolności. Ich zadaniem jest zlikwidowanie zbuntowanego generała oskarżonego o przeprowadzenie czystek etnicznych na obszarze zwanym "ziemią niczyją".

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najgrubsi ludzie świata (dzieci + dorośli) łącznie ważą niemal 2 tony - MAMY ZDJĘCIA!

Poznaj szokujące historie rekordzistów...

Czytasz harlekiny? Złapiesz rzeżączkę i będziesz samotną matką (Tak pokazują statystyki!)

Naukowcy przestrzegają przed czytaniem powieści romantycznych. Dlaczego?

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 09:48
dwóch i pół!!! świetny serial!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo